Wczesne wersje AVPC już do pobrania

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Slaytanic
Miłośnik broni
Posty: 149
Rejestracja: 09 maja 2007, 21:21

18 lis 2007, 22:51

A ja sobie prawdopodobnie nie pogram w tego moda wcale, przynajmniej dopóki ktoś nie da tych plików w zwykłym archiwum, bo plik .exe raczej na nic mi się nie zda.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

19 lis 2007, 02:10

WIEM jak naprawić problem z terenem
w grze brakuje paczki textur “spew.utx”
ta paczka znajduje się w AW
należy ją z kopiować do do folderu “Textures” w AVPC
i po problemie (chociaż jednym)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

19 lis 2007, 02:31

No! :D
Teraz to to jest zjadliwe. Dzięki za pomoc.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 09:20

:!: :!: :!: Te wiszenie w powietrzu i brak śniegu, to nie wina AVPC. :!: :!: :!:

Muszę choć tu w pełni obronić moda Oagha. Sygnalizowałem kiedyś o tym w temacie Zły plik spew.utx, brak śniegu i inne zagadki.... Kto to skojarzył, mógł szybko pozbyć się tego problemu. 8-) To jest wina naszych Postali, a nie moda Oagha. Po łbie dostał AVPC, co nie jest jego winą, szkoda. :( Każda, każda zimowa mapa ma ten sam problem. Co jednak pojedyńcza mapa, to mapa, da się to przeżyć. Ale tu idzie o mega moda, cholerka. Kowal ukradł, Cygana powiesili. Niesprawiedliwe to. A ten spew.utx to jak zaraza. Podłączasz się do multi polskiego i... Ech, mają zły, muszę i ja go wziąć... I tak zaraza trwa. Kto więc ma tego złego spewa, niech raz i ostatecznie pozbędzie się tego syfa. :\

Zaś co do wersji AVPC. Który nowszy, 1000 czy 1120? Otóż nowsze, więcej i bogatsze pliki ma... wersja o starszej numeracji, czyli 1000. :D Ta zaś nie ma dodanego moda StevensMod. Wypada więc na wersję 1120 zainstalować wersję 1000, aby mieć optimum. Chyba. ;)

No i nie rozumiem tego zawodu. To wspaniały mod! Tylko że jeszcze w wersji beta. Oagh chyba zrobił błąd, upubliczniając go tak wcześnie i sobie zaszkodził. :drapanie: Ale co? Nikt nie cieszy się z nowej zwierzyny i innych niespodzianek? Jak wszedłem do domu i usłyszałem gong do drzwi - to jest namiastka realu, którego brakuje w P2. Bo w AVPC domy żyją. Dzwonki, spłuczki - to są smaczki które dają namiastkę naprawdę zamieszkanych domów! A gdy po tym gongu wszedłem dalej - piekna choinka i kolory! Zrobiło mi się tak cieplutko na serduchu... :słonko: Ciepłe, żywe Święta! Tego dotąd Postal mi nie dał. A smaczkiem dodatkowym jest, że my w tą ciepłą Gwiazdkę robimy... rozpierduchę. :evil: Jak tego nie lubić? :diabel:

Acha, misje. Mapa pokazuje się z lokacjami AVPC, ale misje pzostają z P2. Tak na pewno nie będzie. Choć gdyby nawet, to i tak mi to nie przeszkadza. Bo mam bogaty świat do przejścia i porcję nowej zabawy! Odmiennej od P2, ED czy Sztopora. To mało? A dodatkowo erotyczne smaczki, piękna panienka o latynoskiej urodzie...

A na przeszkadzające menu StevensMod'a w wersj 1120 też jest rada. Mod działa na zasadzie KW2 i łatwo go wyłączyć z gry edytując plik PostalChristmas.ini. Albo nadpisując tenże plikiem z wersji 1000. I już dobrze.

Głowa do góry! :diabel: Zrehabilitujcie tego moda. To nie jest jego koniec, tylko początek! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

19 lis 2007, 10:49

Tiquill mógłbyś zapodać po zmienić w .ini'aczu? Bo denerwuje mnie Stevens mod i nie wiem jak go wyłączyć.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 11:49

A więc prawie na samym dole pliku PostalChristmas.ini w sekcji
[StevensMod.SMP2Interaction]
znajdujemy wpis
bSMHUD=True
i zmieniamy go na
bSMHUD=False
To wystarczy, aby pozbyć się HUD-a moda StevensMod.

Jeśli ktoś nie chce bawić się w edytowanie pliku, może ściągnąć załącznik z nim. Zmodyfikowałem tam też inne parametry przydatne w grze. Koleś już widzi w poprawnej odległości (FovAngleDegrees=90.000000 zmieniłem na FovAngleDegrees=80.000000) oraz ustawiłem rozdzielczość gry na bardziej strawną dla starszych komputerów i domyślną dla samego P2, czyli z 1280x1024 na 800x600 (autor widać ma wypasionego kompa, hehe).
Załączniki
PostalChristmas_ini.zip
(5.25 KiB) Pobrany 277 razy
Ostatnio zmieniony 20 lis 2007, 20:11 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

19 lis 2007, 17:05

Super, specjalny dział dla AVPC. Obyśmy już niedługo mogli rozmawiać tu o urokach tej modyfikacji.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 17:21

Szybka reakcja, Kmieciu! ;)

Tak, mod ma już swoje własne forum. Uznałem, że czas już na to.
Kmieciu pisze:Obyśmy już niedługo mogli rozmawiać tu o urokach tej modyfikacji.
Już możemy! Beta betą, ale - mamy go!

Zaraz... jak to było w pierwszym poście o tym modzie?
Mixer pisze:stworzylem ten temat w HP gdyz wydaje mi sie ze ten dodatek jest wam znany a ja go przeoczylem
ale jesli nie to warto mu poswiecic temat
Heh, Hyde Park... No i proszę, jak to się ładnie rozwinęło. :) Łezka się kręci w oku. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
PostalFanIMakeArts
Początkujący morderca
Posty: 64
Rejestracja: 26 wrz 2007, 22:39
Lokalizacja: Augustów

19 lis 2007, 18:04

Nie wiem czy dobrze kumam... ale nie ma jeszcze kompletnie pełnej wersji AVPC?


Ashes to Ashes and Dust to Dust.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

19 lis 2007, 18:07

Z definicji BETA to pełna wersja, tyle że ma sporo błędów. Ale niektórzy sobie to inaczej oznaczają 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 18:20

Może i zdefinicji beta to pełna wersja, ale w praktyce wygląda to inaczej. Tu: AVPC to nie jest pełna wersja. Na nią jeszcze poczekamy przynajmniej do grudnia.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
KemoT86
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:17
Lokalizacja: Koziegłowy / Poznań
Kontakt:

19 lis 2007, 21:21

Ale marudzicie :< BETA to BETA!
Na gwiazdkę będziecie :mgun2: jak szaleni w AVPC...
Cieszmy się tym co mamy! :D
Dla mnie duży + za wykończenie broni jak i strzały łuski itp


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

19 lis 2007, 21:23

KemoT86 pisze:Ale marudzicie :< BETA to BETA!
Na gwiazdkę będziecie :mgun2: jak szaleni w AVPC...
Cieszmy się tym co mamy! :D
Dla mnie duży + za wykończenie broni jak i strzały łuski itp
zgadzam sie z toba ;) jak sie wam nie podoba to nie instalujcie tylko poczekajcie na oficjalna wersje


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 21:46

Bo przecież nikt nie zmusza. A jeśli kto żądny ciekawości - niech się cieszy, że ją zaspokoi. Zaś błędów nie ma się co bać, bo na tym forum to nic niezwykłego. Ponadto AVPC wcale nie ma takich błędów jak AWP - jest mniej rozbudowane. AVPC to przede wszystkim mapy, nie nowe bronie czy efekty. A map nigdy nie za wiele...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

19 lis 2007, 22:10

Tiquill pisze:Bo przecież nikt nie zmusza. A jeśli kto żądny ciekawości - niech się cieszy, że ją zaspokoi. Zaś błędów nie ma się co bać, bo na tym forum to nic niezwykłego. Ponadto AVPC wcale nie ma takich błędów jak AWP - jest mniej rozbudowane. AVPC to przede wszystkim mapy, nie nowe bronie czy efekty. A map nigdy nie za wiele...
AVPC jest bardziej rozbudoway niz AWP ;) ale czy przebija(lub tez przebije) ED?? mi sie wydaje ze tak :D


ODPOWIEDZ