UFO czy oni naprawde istnieja??

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

22 sie 2007, 00:09

jest to dosc delikatny temat ale bardzo interesujacy...
czy wierzycie w UFO?? jesli tak to dajcie dowody.
ja nigdy nie wierzylem ale po tych filmikach mozna zaczac sie zastanawiac




czy te filmiki sa prawdziwe??
czy moze zwykly fotomontaz??


co wy o tym myslicie??
jesli macie jakies filmiki dajace dowody istnienia albo fotomontazu to zapodajcie nimi
Ostatnio zmieniony 22 sie 2007, 00:10 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Smiechu
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:16
Lokalizacja: Z dupy strony
Kontakt:

22 sie 2007, 00:18

Wiesz, sam sie czepiasz, że ktoś nie daje opisu gry etc., a sam tego nie robisz. Nie każdy może wiedzieć co to jest UFO. Ty pewnie odpowiesz, że każdy o tym słyszał, ale o GTA wydaje mi się, że też każdy słyszał, ale ty się czepiasz o takie rzeczy...

Ten pierwszy film wydaje się bardzo realistyczny, ale mi się wydaje, że to jakaś latająca makieta stworzona przez człowieka na potrzeby tego filmu.

W ogóle kamera sztucznie chodzi.

EDIT: LOL!

W drugim filmiku kręconym w tym samym miejscu co pierwszy jest napisane, że to jest "FAKE" i w opisie filmu napisane jest jak to zostało zrobione, czyli dwa pierwsze filmy są fałszywe na 100%.

EDIT2:

Dla tych co nie wiedzą:

fake =

1 falsyfikat
2 podróbka
3 fałsz
4 imitacja
5 fałszerstwo
6 oszukaństwo
7 fałszować
8 udać
9 fabrykować
10 sfingować

EDIT3:

Ahhaha,

W trzecim filmie żałosne machnięcie ręką (lub czymś innym) i nagłe zniknięcie latającego spodka. Dym zrobiony zapewne komputerowo lub trik w montażu. Aha i jak to ufo tak szybko przeleciało to ta kobieta dziwnie szybko je zauważyła.

EDIT 4:

Dwa ostatnie filmiki to fake haiti.

UFO mix zaraz obejrze...
Ostatnio zmieniony 22 sie 2007, 00:36 przez Smiechu, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

22 sie 2007, 00:49

Smiechu pisze:Wiesz, sam sie czepiasz, że ktoś nie daje opisu gry etc., a sam tego nie robisz.
oj smiechu czy ty nie rozumiesz ze to jest HP a nie dzial ,,INNE GRY" -.- tam masz taki obowiazek...
i to wlasnie ty sie czepiasz choc nie wiesz jak co i gdzie...


w 3 filmiku. tak jasne machniecie reka hahaahahahha. predzej fotomontaz zrobiony komputerowo. obejrzyj to w zwolnionym tepie
Ostatnio zmieniony 22 sie 2007, 00:50 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Smiechu
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:16
Lokalizacja: Z dupy strony
Kontakt:

22 sie 2007, 00:54

Machnięcie czymkolwiek, nie widzisz? I te filmy co ci mówiłem, że są nie prawdziwe to już możesz je usunąć z pierwszego posta. No chyba chcesz żeby się ktoś na to nabrał.

EDIT:
Albo w innych filmach najlepsze jest szybkie poruszanie kamerą, pozorujące pędzący obiekt.
Lub cięcie filmu na kawałki i puszczanie wspak, co ma wykluczyć samolot który tak nie może, a helikopter jest do tego za wolny.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2007, 01:00 przez Smiechu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

22 sie 2007, 00:58

po 1
nie jestes specjalista by to oceniac czy to jest machniecie czy nie. mozesz tylko przypuszczac
po2
czytamy ze zrozumieniem
Mixer pisze:czy te filmiki sa prawdziwe??
czy moze zwykly fotomontaz??
czy ja sie pytam: smiechu czy te filmiki sa prawdziwe?? nie
pytam sie wszystkich niech kazdy je obejrzy a potem sie wypowie


Awatar użytkownika
Smiechu
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:16
Lokalizacja: Z dupy strony
Kontakt:

22 sie 2007, 01:03

Dobrze, ale te co wskazałem, że są FAKE (tak, nieprawdziwe) muszą być fotomontażem dlatego, że w tytule jest tak napisane, a w opisie jak to zostało zrobione.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

22 sie 2007, 01:06

tak tu sie zgodze dla tego dalem je pod fotomontaz ;)
Mixer pisze:czy moze zwykly fotomontaz??
chyba ze osoba robiaca te filmiki dajace dowody na fotomontaz sie mylila (ale raczej watpie)


Awatar użytkownika
Smiechu
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:16
Lokalizacja: Z dupy strony
Kontakt:

22 sie 2007, 01:13

Co do tego UFO mix to jest tam parę fajnych ujęć, jest albo naprawdę dobry fotomontaż albo UFO istnieje na prawdę (wierzę w to pierwsze).


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

22 sie 2007, 01:14

a ja juz sam nie wiem co o tym myslec. zawsze bylem przekonany ze jestesmy sami. ale po tych filmikach...


Awatar użytkownika
Smiechu
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:16
Lokalizacja: Z dupy strony
Kontakt:

22 sie 2007, 01:20

Jak obejrzałem pierwszy filmik to takie oczy! :bolek:

Ale jak się dowiedziałem z drugiego, że to fotomontaż to jeśli można zrobić TAKIE coś, too...

...reszta filmików to bujda, bo są słabej jakości, stare triki wymienione powyżej, etc. Ale z tym machnięciem to już w ogóle, btw. to niby film z przed 11. września (widzimy World Trade Center).


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

22 sie 2007, 15:22

A ja wiem że oni gdzieś są. Wszechświat jest zbyt duży żeby istnieli w nim tylko ludzie. Najbliższi alieni są w Alfa Centauri, całkiem niedaleko od ziemi


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 sie 2007, 21:23

Ta, z tematu o UFO zrobił się temat o autentyzmie lub jego braku zamieszczonych filmów. :zdziw: Wreszcie eddie dał pierwszy właściwy post. UF, thanx! :):
eddie pisze:A ja wiem że oni gdzieś są. Wszechświat jest zbyt duży żeby istnieli w nim tylko ludzie. Najbliższi alieni są w Alfa Centauri, całkiem niedaleko od ziemi
A więc ja na to tak:
1. UFO - czyli Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Dopóki są niezidentyfikowane, to są UFO. Więc jeśli ktokolwiek puści byle bryłę (garnek, nocnik, czapkę czy kredens babci) a nikt nie spostrzeże co to i nie zidentyfikuje, to już jest to UFO, hehe. ;) Niezbyt lubię ten termin, bo vide powyższe zdanie, bo zaraz kojarzy się z zielonymi ufoludkami z czułkami i budzi u wielu ironiczny uśmiech, bo... kojarzy się z fałszerstwem i sezonoogórkowymi sensacjami... Ale jednak nie ma lepszej nazwy, UFO - i jednak wiemy właściwie o co chodzi.
2. Kosmici - to też trochę budzi ironię. Ale cóż, każdy niemal jest po trochu fantastą, a więc spoko.
3. Zycie pozaziemskie. O, to jest dla mnie właściwy termin - i o tym chętnie podyskutuję. ;)

Jest pytanie: Czy wierzysz w życie pozaziemskie? Ja odpowiadam: Nie. Bo to nie jest dla mnie kwestia wiary. Ja jestem stuprocentowo przekonany o istnieniu życia poza Ziemią. Jest to dla mnie taki pewnik, że twierdzenie przeczące jest dla mnie zupełnie irracjonalne. Ktoś, kto twierdzi, żę zycie jest tylko na Ziemii, jest dla mnie kimś naprawdę godnym ironicznego uśmiechu, bardziej niż dzieciak bajdurzący, że widział zielone ludki czy pijak widzący różowe słonie.

Życia poza ziemią jest jak cholera. Pleni się (w skali kosmosu rzecz jasna) tak obficie jak pleśń w zawilgoconej piwnicy, czy robactwo pod kamieniem. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

22 sie 2007, 21:33

Mam poglądy podobne do Tiquilla. Życie gdzieś w kosmosie na pewno jest, podejrzewam, że planet podobnych do Ziemi nie są miliony, a miliardy. Stwierdzenia, że życie istnieje tylko na Ziemi można porównać do takiej sytuacji:
Żyje sobie człowiek na bezludnej wyspie i mówi: "nie ma żywych organizmów poza moją wyspą, bo ja ich nigdy nie widziałem", a tuż za horyzontem jest wielkie, tętniące życiem miasto :-|


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

22 sie 2007, 21:55

Było i jest wiele przypadków zabójstwa idealnego(bez śladów i świadków)
Czytałem o gościu który mówił że miał kontakt płciowy z obcą istotą(przez parę dni nie było go w domu i nikt nie wiedział co się z nim dzieje), kilka dni później zniknął w nieznanych okolicznościach, nie ma śladów(oprucz wypalonej ziemi i kilku ludzi którzy słyszeli krzyki i nagle coś wybuchło), od kilku lay poszukiwania gościa trwały ale niegdzie nikt nic nie znalazł, może porwało go UFO.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 sie 2007, 21:57

Poza tym, życie to nie tylko życie inteligentne... Prymitywne organizmy to też życie. Są na ziemi ekstremofile, czyli organizmy żyjące w skrajnie niekorzystnych warunkach. A podobne warunki są w samym Układzie Słonecznym. Choćby Mars czy Europa (księżyc Jowisza, pokryty wodą i "przykrywającą" ją skorupą ludu. A Tytan, sama atmosfera Jowisza...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ