[POSZUKIWANY] Aktor głosowy

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

25 gru 2010, 20:57

Witam

Poszukuję kogoś z dobrym i wyrazistym akcentem amerykańskim. Piszę tu, bo mam nadzieję że na całym PS się ktoś znajdzie :P
Ja robię film komputerowy - dramat wojenny, dana osoba ma podkładać głos asystenta generała NATO. Produkcję robię sam, jedynie pomaga mi kolega, który nakręci scenki ze mną - ja bd jedynym prawdziwym aktorem - nie pytajcie jak to możliwe, bo cały projekt jest obskryptowany do bólu :D za dużo tłumaczenia - modele, animacje itd. oparte na CoD: 4.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

25 gru 2010, 22:04

W sensie Dżoana Kropa ? :D


Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

25 gru 2010, 22:56

Ja bym mógł pomóc gdyby nie mutacja :/ chyba że poczekasz jeszcze z rok :D

W każdym razie jak skończysz to chętnie obejrzę ten film, i podam ocenę :lol:

No i życzę jak na razie powodzenia!


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

26 gru 2010, 00:22

To ciekawe. Chętnie bym pomógł, ale raczej staram się mówić, jak brytole, umiałbym może mniej lub bardziej udanie naśladować rednecka, ale to się nie nadaje na szychę w nato :D. Niemniej jednak życzę powodzenia i dobrej zabawy z projektem.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

26 gru 2010, 21:25

Kariko pisze:To ciekawe. Chętnie bym pomógł, ale raczej staram się mówić, jak brytole, umiałbym może mniej lub bardziej udanie naśladować rednecka, ale to się nie nadaje na szychę w nato :D. Niemniej jednak życzę powodzenia i dobrej zabawy z projektem.
Hmm w sumie NATO to nie tylko USA. Ale dasz rade mówić wyraźnie i trochę zgrubionym głosem?

Ogólnie w filmie chodzi o szaleńca, który przejął władzę w jednym z małych państw na bliskim wschodzie, ze stolicy zrobił wywalistą twierdzę i wybił ludność cywilną za jakieś wymyślone przestępstwa (scenka z jednej z egzekucji w zestawie, już gotowa :P ) - stąd nazwa filmu Twierdza - The Fortress. Koleś zbudował sobie laboratorium, w którym pracuje nad bombą z bardzo groźnym wirem.... NATO nie ma wyboru, wysyła do walki uzbrojone oddziały z kapitanem Wellsem na czele (moja rola :> ). Nie wiem czy film opublikuje publicznie dla wszystkich, ale dla was jako zaufanych mogę zapodać na priv YT.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 21:25 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

26 gru 2010, 23:03

Oooo! Na takie coś czekałem :D Z chęcią spróbuję swoich możliwości. Jeżeli możesz napisz do mnie na gg. 6710087.
Ogółem głos mam bardziej lektorski, lecz mam zadatki na aktora. Po skończeniu gimnazjum idę do szkoły o kierunku wokalno teatralnym. Potrafię też w miarę pracować przeponą co może okazać się pomocne. Przeszedłem mutację.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 23:04 przez Dragonmatix, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

28 gru 2010, 09:43

Pablo Abruzzi pisze:Hmm w sumie NATO to nie tylko USA. Ale dasz rade mówić wyraźnie i trochę zgrubionym głosem?
To jest właśnie problem, ja mam wysoki głos. Co prawda altem bym nie zaśpiewał, jak niektórzy w 'Britain's got talent', ale zawsze. Wyślę na PM moje gg, jakbyś chciał mnie przetestować.


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

25 sty 2011, 20:54

Jak byś jeszcze szukał to zobacz czy ci mój głos pasuje. To dość stare video, teraz mam trochę inny

[EDIT]
Dodam że mogę naśladować niemiecki, rosyjski, angielski i amerykański akcent.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2011, 22:31 przez Max King, łącznie zmieniany 1 raz.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 sty 2011, 22:18

Ja się mogę zaoferować jeśli chodzi o podkładanie głosu jakiemuś Niemcowi. ;) Mogę mówić z akcentem niemieckim po polsku czy też po angielsku. ;) tak na przyszłość


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

26 sty 2011, 11:52

Robsessed pisze:Mogę mówić z akcentem niemieckim po polsku czy też po angielsku.
Właśnie dlatego bardzo nie lubiłem dialogów w CoD 5 - nie mogłem przetrawić żołnierzy rosyjskich mówiących po angielsku :/ Już lepiej sklecić jakieś proste dialogi po rosyjsku i poprosić kogoś o sprawdzenie i ewentualną korektę (chyba znajdzie się gdzieś znajomy nauczyciel rosyjskiego, skoro nawet u mnie w szkole uczą rosyjskiego).


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

25 cze 2011, 14:07

Tiquill mówił mi, że jak coś wyjdzie z tego projektu to mam wam to pokazać. Więc wyszło, na chwilę obecną to tylko trailer, ale film wyjdzie niebawem. Specjalne podziękowania należą się tutaj użytkownikowi Max King, który bardzo pomógł z nagrywaniem głosu.

Film został oznaczony reklamą za użycie ścieżki Sabatonu, ale jest za to w pełni legalny.

[youtube][/youtube]

Zapraszam do oglądania i komentowania, choć pamiętajcie przy ocenianiu, że to nie jest jakaś wielomilionowa produkcja :)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 14:08 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

25 cze 2011, 14:30

Jeden z was ma za niski, drugi nieznacznie za wysoki głos. Poza tym jak coś jest na ekranie, to się tego nie mówi, no i nic nie zrozumiałem, ale to raczej dlatego, że po 1. minucie się znudziłem i jednym uchem wlatywało, a drugim wylatywało. Sorry, ale wasz zwiastun nie powala. Nie oceniałem, bo było 2:0 i nie chciałem psuć ocen.
EDIT: Poprawiłem to "czyta" na "mówi", bo to rzeczywiście śmiesznie wyglądało :)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 12:44 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

25 cze 2011, 14:43

Pangia pisze:Poza tym jak coś jest na ekranie, to się tego nie czyta
Pierwszy raz w życiu się spotkałem z takim komentarzem jak ten zacytowany. Jak to jak coś jest na ekranie to się tego nie czyta? :zdziw: Chyba po to jest, żeby to czytać....


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

25 cze 2011, 15:11

Ciekawe co z tego będzie :) Jakaś przybliżona data premiery?


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 cze 2011, 15:30

GŁOSY >> Ogólnie nawet nieźle brzmi, jednakże osoba mówiąca w przerywnikach moim skromnym zdaniem z deczka przesadziła z mhrrrocznością. Nie za bardzo to pasuje
MUZYKA: Pasuje jak ulał
MONTAŻ: Na niezłym poziomie. Choć mam takie wrażenie, że wiele ujęć jest bardzo podobnych do siebie

Podsumowując całokształt. Na zachętę >> 7/10
Pangia pisze:Poza tym jak coś jest na ekranie, to się tego nie czyta
Sorry, ale rozbawił mnie ten komentarz :haha:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 15:35 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ