Zack Ward

Rozmowy dotyczące filmu, gdy jeszcze był w produkcji.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 paź 2007, 23:34

ALCRD pisze:
Kmieciu pisze:A my gramy seniorem czy juniorem w Postala? xD
źle sie wyraziłem :) chodzi o to że postal w filmie wygląda jak nastolatek ... a koleś w grze już wyglada na faceta 25 / 35 lat :)
Co najmniej 30-cha. Gościa steranego życiem co nieco. 8-) Czyli tak jak trzeba.
ALCRD pisze:
Kmieciu pisze:Ja też żartuję ;) Po prostu wyobraziłem sobie sytuację, w której gramy synem Kolesia, a tak naprawdę mamy obsikać grób oryginalnego Dude'a :P
Ktoś na jakieś stronce zrobił komiks o siostrze kolesia który kończy sie wydostaniem z zniszczonego przez wybuch jądrowy (wiadomo przez kogo) Paradise .. i podąża do miasta Catharsis :) i wolve robił z tego moda :D
Moda? Nie kojarzę. Coś bliżej?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

18 paź 2007, 14:02

Tiquill pisze:
ALCRD pisze:
Kmieciu pisze:A my gramy seniorem czy juniorem w Postala? xD
źle sie wyraziłem :) chodzi o to że postal w filmie wygląda jak nastolatek ... a koleś w grze już wyglada na faceta 25 / 35 lat :)
Co najmniej 30-cha. Gościa steranego życiem co nieco. 8-) Czyli tak jak trzeba.
ALCRD pisze:
Kmieciu pisze:Ja też żartuję ;) Po prostu wyobraziłem sobie sytuację, w której gramy synem Kolesia, a tak naprawdę mamy obsikać grób oryginalnego Dude'a :P
Ktoś na jakieś stronce zrobił komiks o siostrze kolesia który kończy sie wydostaniem z zniszczonego przez wybuch jądrowy (wiadomo przez kogo) Paradise .. i podąża do miasta Catharsis :) i wolve robił z tego moda :D
Moda? Nie kojarzę. Coś bliżej?
Tak mi mówił .. jeszcze sie chwalił że robi bronie tam takie jak 2 maczety :) ale to był jego projekt na boku .. hobby ... wiec nie wiem co sie stało z tym modem czy go robi jeszcze czy skonczyl czy cos


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

18 paź 2007, 14:29

ALCRD pisze:
Tiquill pisze:
ALCRD pisze:
Kmieciu pisze:A my gramy seniorem czy juniorem w Postala? xD
źle sie wyraziłem :) chodzi o to że postal w filmie wygląda jak nastolatek ... a koleś w grze już wyglada na faceta 25 / 35 lat :)
Co najmniej 30-cha. Gościa steranego życiem co nieco. 8-) Czyli tak jak trzeba.
ALCRD pisze:
Kmieciu pisze:Ja też żartuję ;) Po prostu wyobraziłem sobie sytuację, w której gramy synem Kolesia, a tak naprawdę mamy obsikać grób oryginalnego Dude'a :P
Ktoś na jakieś stronce zrobił komiks o siostrze kolesia który kończy sie wydostaniem z zniszczonego przez wybuch jądrowy (wiadomo przez kogo) Paradise .. i podąża do miasta Catharsis :) i wolve robił z tego moda :D
Moda? Nie kojarzę. Coś bliżej?
Tak mi mówił .. jeszcze sie chwalił że robi bronie tam takie jak 2 maczety :) ale to był jego projekt na boku .. hobby ... wiec nie wiem co sie stało z tym modem czy go robi jeszcze czy skonczyl czy cos

tak poza tematem
czyli rodzi sie nowy mod?? dowiedz sie czegos wiecej od wolva :D

mi zack w trailerach wyglada prawie jak koles brakuje mu kilka szczegolow ale jest ok


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

18 paź 2007, 19:37

Popytam go jak wejdzie na msn .. bo ostatnio rzadko bywa :) .. Boli mnie charakteryzacja Zacka :( ja bym go inaczej ubrał i ucharakteryzował


Zablokowany