Twój ideał kobiety/mężczyzny?

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

06 paź 2015, 17:46

Pangia pisze:Nie jestem mizoginem, po prostu sam się kiedyś zastanawiałem nad swoim ideałem i doszedłem do wniosku, że nawet gdyby, to nie wymyślę nic poza standardowe „żeby była ładna, mądra, dowcipna i miała takie zainteresowania jak ja”, ale w gruncie rzeczy wiązanie się ze swoim żeńskim odpowiednikiem skończyłoby się rutyną po paru miesiącach. Dlatego według mnie nie ma sensu kombinować, bo nie wiadomo, kiedy znajdziesz tego kogoś, kto nada sens twojemu życiu.
No ale co szkodzi sobie pogdybać? :faja:


I regret nothing
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 paź 2015, 19:14

Dzienis pisze:Dziś pewnie wstawiłbyś same Azjatki. ;)
O kurde, ale mi się gust zmienił przez te 5 lat, ale Japonki niezmiennie. Nawet mnie to trochę dziwi, że już wtedy tak... Myślałem, że to dopiero całkiem niedawno tak polubiłem damy z Azji. I nie, nie wstawiłbym samych Azjatek. Ale teraz to nie wstawię żadnej, bo... za dużo ich. W swoim mieście widuję nieraz dziewczyny, które mi się wydają ładniejsze od większości aktorek/modelek/whatever. Jeszcze żeby był jakiś impuls żeby zagadać...
Dzienis pisze:Ale mamy XXI wiek i taki gatunek jest wymierający, zwłaszcza w Polsce, bo na Wschodzie można jeszcze znaleźć takie.
Tam też już kobiety dawno przestały być kurami domowymi. No chyba, że mówisz o jakichś ekstremalnych krajach arabskich lub małych wioseczkach gdziekolwiek.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

06 paź 2015, 21:30

Mr Minio pisze:Jeszcze żeby był jakiś impuls żeby zagadać...
Upij się z lekka (ale nie żeby się nawalić, tylko wypij parę głębszych). Od razu język się rozwiąże i gadka będzie lepsza. ;)
Mr Minio pisze:Tam też już kobiety dawno przestały być kurami domowymi. No chyba, że mówisz o jakichś ekstremalnych krajach arabskich lub małych wioseczkach gdziekolwiek.
Pisząc Wschód, miałem na myśli Białoruś, Ukrainę, Rosję czy Kazachstan, niekoniecznie Japonię czy Chiny. :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

06 paź 2015, 21:49

Dzienis pisze:Upij się z lekka
Osobiście bym nie polecał. Jak kobieta warta swego to od razu takie triczki wyczuje pewnie.
Mr Minio pisze:Jeszcze żeby był jakiś impuls żeby zagadać...
Bez zastanowienia, od razu podbijasz, bo wystarczy chwila i człowiek zaczyna za dużo myśleć. :P
Pewnie łatwo mówić, ale tak jest. No i... dobrze chociaż udawać, że niczego się nie oczekuje, bo w razie czego nic nie tracisz, masz wyjebane i idziesz dalej. :D


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

06 paź 2015, 22:40

seebeek17 pisze: Osobiście bym nie polecał. Jak kobieta warta swego to od razu takie triczki wyczuje pewnie.
Najlepiej działa na podpite loszki. ;)
No ale jak kulturalny podryw to oczywiście na trzeźwo. I najlepiej jak nie ma jakichś dodatkowych koleżanek w pobliżu, bo to stresuje motzno. Chyba, że ty też jesteś z grupą, wtedy ok.
seebeek17 pisze: Bez zastanowienia, od razu podbijasz, bo wystarczy chwila i człowiek zaczyna za dużo myśleć. :P
Dobry tip. :ok:
seebeek17 pisze: Pewnie łatwo mówić, ale tak jest. No i... dobrze chociaż udawać, że niczego się nie oczekuje, bo w razie czego nic nie tracisz, masz wyjebane i idziesz dalej. :D
Też dobry tip.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 paź 2015, 23:00

Bez zastanowienia to najlepszy tip ever. Podbiłem do blondynki 9/10 i bez zastanowienia zarywałem, a była z koleżanką, więc niby trudniej. Jakbym poczekał trochę dłużej to bym zaczął myśleć, co by tu zrobić, aby nie zagadać i bym tego nie zrobił. Oczywiście grzecznie podziękowała i nic więcej nie chciała, ale i tak spoko. Tak, czasami nawet mi się udaje pokonać strach. Haha.

/topic: Nie wiem jak wam, ale czasem jak dziewczyna ma jakąś wadę, to mi się to wydaje atrakcyjne bardziej, niż jakby była ideałem. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tak jest.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

06 paź 2015, 23:05

Mr Minio pisze:topic: Nie wiem jak wam, ale czasem jak dziewczyna ma jakąś wadę, to mi się to wydaje atrakcyjne bardziej, niż jakby była ideałem. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tak jest.
Też tak mam.
Być może chodzi o to, że wtedy dziewczyna wydaje się bardziej w naszym zasięgu, że nie jest takim bóstwem jakim by była (10/10) gdyby właśnie nie ta wada. Nadaje jej to bardziej ludzkiego charakteru, a ułomność ją uatrakcyjnia. Oczywiście mówimy tu o drobnych wadach (krzywy nos, blizna, zła postawa, duże stopy, jakieś dziwne tiki), a nie o np. braku ręki, czy wózku inwalidzkim.


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

06 paź 2015, 23:07

Mr Minio pisze:/topic: Nie wiem jak wam, ale czasem jak dziewczyna ma jakąś wadę, to mi się to wydaje atrakcyjne bardziej, niż jakby była ideałem. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tak jest.
Pierw wydaje się ideałem, a gdy poznamy jej wady, czar pryska. ;)

@Edit: No i dlatego nie warto traktować nikogo jako ideału.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2015, 23:08 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 paź 2015, 23:08

Wiadoma sprawa. Miałem na myśli również wady niedotyczące wyglądu, ale też oczywiście tylko niektóre. Jak od niej śmierdzi, czy cały czas klnie, albo jest nawalona codziennie, to instant turn off, ale są pewne wady, które mogą być czasami zaletami. Oczywiście twoja interpretacja, że chodzi tutaj o uczłowieczenie tej laski też jest ok, ale jakoś nigdy nie pomyślałem, że dana dziewczyna jest ideałem bez wad. Nawet jak z wyglądu była dla mnie 10/10, to zawsze miałem w myślach świadomość, że bardzo możliwe, że jej charakter i osobowość pozostawiają dużo do życzenia. Z takim zdrowym podejściem można się tylko pozytywnie zaskoczyć. :)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

06 paź 2015, 23:16

Mr Minio pisze:Jak od niej śmierdzi, czy cały czas klnie, albo jest nawalona codziennie, to instant turn off,
Jeśli zachowujesz się tak samo, to niekoniecznie, vide większość związków z patolni. xD
Mr Minio pisze:Oczywiście twoja interpretacja, że chodzi tutaj o uczłowieczenie tej laski też jest ok, ale jakoś nigdy nie pomyślałem, że dana dziewczyna jest ideałem bez wad. Nawet jak z wyglądu była dla mnie 10/10, to zawsze miałem w myślach świadomość, że bardzo możliwe, że jej charakter i osobowość pozostawiają dużo do życzenia. Z takim zdrowym podejściem można się tylko pozytywnie zaskoczyć. :)
Jak byłem młodszy, to sporo lasek oceniałem na 10/10 i nie zwracałem uwagi na wady, nawet jak były ewidentne. Zauroczenie robiło swoje. :)
Każda ma wady, ale to od nas zależy czy chcemy je zaakceptować angażując się w związek, czy jednak ich ilość i skala nas zbytnio odstręcza i zaczynamy szukać innej albo dalej brnąć w spierdolenie. Kiedyś ostro piłem przez jedną laskę, ale w końcu się ogarnąłem, bo wszyscy i tak mieli to w dupie i śmiali się ze mnie, że przez jakąś dupę marnuję sobie życie i zdrowie. Zdałem sobie sprawę, że należy wyrzucić z siebie zbytnia wrażliwość i być takim samym skurwielem jak reszta.


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

07 paź 2015, 17:07

niemożliwe...
na tym forum jest taki temat i ja nic w nim nie napisałem :zdziw:

ok, już to naprawiam
mój ideał kobiety... hmmm...

najbardziej lubię blondynki (ale inne kolory włosów też są spoko)
niższe ode mnie, szczupłe (ale nie za szczupłe), zgrabne,
musi mieć to i owo tam i ówdzie xD
ale w sumie zgadzam się z którymś przedmówcą, że najbardziej liczy się "to coś"
ok... na razie starczy... inne wymagania (xD) dopisze potem


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

07 paź 2015, 22:06

EvilYeah pisze:w sumie zgadzam się z którymś przedmówcą, że najbardziej liczy się "to coś"
Czyli ze mną. ;)

O to właśnie chodzi też. Jak któraś będzie miała "to coś", to nasze opisy nie na wiele się zdadzą, i będzie tak jak Pangia pisał. Ideał może być zupełnie inny dla nas niż nam się może wydawać.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

07 paź 2015, 23:20

seebeek17 pisze:O to właśnie chodzi też. Jak któraś będzie miała "to coś", to nasze opisy nie na wiele się zdadzą, i będzie tak jak Pangia pisał. Ideał może być zupełnie inny dla nas niż nam się może wydawać.
I pozostaje jedynie każdemu z nas tego życzyć na dalszej drodze życia. :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 paź 2015, 23:25

Gadacie jak stare baby, albo jakiś ksiądz. "To coś" xD


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

07 paź 2015, 23:31

Rycho3D pisze:Gadacie jak stare baby, albo jakiś ksiądz. "To coś" xD
Być może zbyt rzadkie onanizowanie się jest tego przyczyną. :lol:
"To coś" jest "tym czymś" co powoduje, że zakochujemy się w danej kobiecie. Ciężko to wyrazić słowami.
Nie każdy jest niewrażliwym socjopatą Rycho. ;) Chociaż ja jestem na dobrej drodze ku temu (i oby tak dalej).


I regret nothing
ODPOWIEDZ