Siostra Kolesia?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 sty 2009, 01:19

To prawda, wiele o tym modzie nie ma informacji. Ale czy to znaczy, bo tego nie wiem, że w początkach tego moda siostry miało nie być lub była ona tylko drugoplanową postacią? I dopiero potem urosła i wymusiła zmiany w modzie?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 sty 2009, 01:34

odpowiedz na pytanie masz tu (pierwszy post) https://resurrection-studios.com/forums/ ... OIH#p60172

co do tematu siostra Kolesia jest naprawdę interesującym tematem, w grze mamy o niej jedynie wzmiankę

myśle że ona jednak nie jest dowcipem i Koleś ma siostrę ale najprawdopodobniej nie mieszka w Paradise (przypominam że w poniedziałek koleś dopiero się przeprowadził do Paradise z nie wiadomo skąd)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2009, 02:14 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 3 razy.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

25 sty 2009, 08:15

prawdziwy 666 pisze:(przypominam że w poniedziałek koleś dopiero się przeprowadził do Paradise z nie wiadomo skąd)
A po czym to wnioskujesz? Nie przypominam sobie, aby w grze była mowa o dokładnej dacie powrotu Kolesia do Paradise. Mamy tylko zdanie żony: "to ty nalegałeś, żeby się tu przeprowadzić" (czy jakoś tak). Poza tym Paradise to rodzinne strony Kolesia, o czym świadczy to, że jego ojciec jest tam pochowany.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 sty 2009, 08:33

A po czym to wnioskujesz?
po połączeniu czterech faktur

po pierwsze cytat który podałeś

po drugie w angielskiej wersji (czyli oryginalnej) jest dodatkowo powiedziane że przeprowadził się po dostaniu pracy w RWS

po trzecie w poniedziałkowej gazecie mamy informacje że RWS przenosi się do paradise

a po czwarte i ostatnie koleś mówi że dopiero wczoraj zaczął prace cytat "jak to przecież dopiero wczoraj zacząłem"
Ostatnio zmieniony 25 sty 2009, 08:33 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
50 Michu
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 18 sty 2009, 12:00
Lokalizacja: z nikąd

25 sty 2009, 15:38

Prawdziwy 666 ma rację. Koleś przeprowadził się do Paradise dzień przed akcją postala 2. To wszystko ma sens...


Pamiętaj o śmierci...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 sty 2009, 18:12

Punisher pisze:Dlaczego na terenie kościoła ? Co ona zakonnicą była :zdziw: ? Jeśli by były jakieś na pewno bym wyłapał...chociaż...
prawdziwy 666 pisze:dlaczego zakładacie od razu że ona musi być postacią z gry? :roll:
Ja ją znalazłem. Rzeczywiście grała zakonnice w przyciemnianych szkłach w tym anime:

[youtube][/youtube]



A tak. Obawiam się że ona nie istnieje w świecie Postala :601:


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

26 sty 2009, 18:21

o losie...to już Koleś we wtorek mniej szkód narobił :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

27 sty 2009, 07:56

Ehm, jest siostra...

Ale czy Kolesia? Nigdzie tu powiazan nie widze.


Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

29 sty 2009, 16:48

@up
Właśnie... ja też nie :D.

PS.
(ja) wracam na forum.
Jesion.


I tylko "rain on the roof", znów.
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

29 sty 2009, 17:23

Ja widzę powiązanie - BRUTALNOŚĆ ! xD w końcu to te same geny xD :bolek:


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

29 sty 2009, 18:18

Punisher pisze:Ja widzę powiązanie - BRUTALNOŚĆ ! xD w końcu to te same geny xD :bolek:
ciekawe czy siostra jest też tak brutalna pod biurkiem Vince'a? :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

29 sty 2009, 21:03

Aż gryzie xD
Trzeba by zapytać samego Vince'a żeby mieć pewność


Awatar użytkownika
Poczen
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2009, 19:08
Lokalizacja: Surburbs

08 lut 2009, 08:18

Fajne anime.Ciekawe nawet.Obejrzę se kiedyś.Ale wracając do siestry Kolesia.Myślę że to kolejna z RWSowych tajemnic tak jak np.wskrzeszanie Zombie.Oni kochają niedomówienia,zwodzenia graczy itp.Ale osobiście mam nadzieję że się spotkają w P3... :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2009, 16:18

Żarty żartami, ale mnie pomysł coraz bardziej się podoba. prawdziwy 666, dzięki za link. Koleś jest nowym mieszkańcem Paradise, skłonny jestem twierdzić. Grób ojca świadczy tylko o tym, że tam go pochowali. A przecież był pono łajdakiem. Więc nie wiadomo, gdzie się ów ojciec szwendał przez swoje życie. I ile domów i "rodzinnych stron" miał Koleś w swoim dzieciństwie, będą u boku ojca, jeśli przy nim był.

Pochodzenie Kolesia i jego rodziny jest bardzo ciekawe i warto to obgadać w oddzielnym temacie, który zakładam: https://forum.postalsite.info/po ... vt1657.html

Tu, powracając do samej siostry, chciałbym by jakaś niewiasta (no, może to złe określenie dla takiej kobiety, ale co tam) miała większy udział w grze. Ale nie w zastępstwie Kolesia, o, nie! Jego nikt nie zastąpi. Chętnie widziałbym taką ostrą panienkę, z prawdziwym charakterem, jako wsparcie naszego bohatera. I nowy element w świecie gry, z pewnością radujący graczy. Żeński pierwiastek byłby ciekawym urozmaiceniem świata Kolesia.

Coraz bardziej mi się to podoba. Ostra panienka? Jak najbardziej! To doda rumieńców tej jakże męskiej (przez co monotonnej) grze. :bloodygirl:



*szukam emotki dla słówka bloodygirl. Jak ktoś coś znajdzie, niech zarzuci tu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

10 lut 2009, 22:39

Tiquill pisze:Chętnie widziałbym taką ostrą panienkę, z prawdziwym charakterem, jako wsparcie naszego bohatera.
No coś tak ostrego jak Revy z Black Lagoon:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]


Obrazek
ODPOWIEDZ