Pytanie dotyczące spolszczenia AW

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

11 lis 2008, 16:25

Witam, mam wielką prośbę... kiedyś kupiłem sobie Postal AW razem z gazetą Play... ale niedawno mi się ta płyta porysowała i porzyczyłem od kolegi AW ale jest po angielsku :(

Wiem, że wystarczy tylko podmienić pliki z dialogami angielskimi na polskie... tylko właśnie... jest może takie spolszczenie dostępne ?? Jeśli nie ma, to bardzo bym prosił o zuploadowanie polskich dialogów na jakiś serwer żebym mógł je pobrać, byłbym wdzięczny - oczywiście kto może i komu się chce ;)

Pozdrawiam


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

11 lis 2008, 16:47

Z tego co wiem, upload takich plików mimo wszystko sprowadzałby się do łamania licencji, toteż "ofjcialnie" raczej tego nikt nie zuploaduje 8-)
Ale z drugiej strony, skoro posiadasz oryginał, tyle że on nie do końca działa... hmmm... mimo wszystko lepiej będzie, jak załatwisz to z kimś przez gg, a nie na forum 8-)
Ostatnio zmieniony 11 lis 2008, 16:52 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

11 lis 2008, 16:54

Jeżeli tak.. to spoko, sam sobie poradzę :)

Właśnie ściągnąłem z waszego downloadu polskie teksty, w paczce były też niektóre teksty z AW, więc odpaliłem postED'a i pozamieniałem teksty angielskie na te polskie... hehe i teraz mam trochę polskich i trochę angielskich dialogów... ;)

Najbardziej bekowe dialogi to chyba dialogi zombiaków... "żryj kupę, morda w kubeł szmato.. rozwale ci ją..." "wstrętny ryju, porąbany pierdolcu uuuu" haha :D bez tego typu dialogów to już nie ten sam AW ;)

[ Dodano: 2008-11-11, 21:38 ]
Zamówiłem już sobie polską wersję AW więc temat do zamknięcia ;)


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ