Problem

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Sławek
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2012, 17:48

28 cze 2012, 17:54

Witam wszystkich użytkowników zwracam się do was z prośbą o pomoc,gdyż sam
nie potrafię rozwiązać problemu,który mnie trapi. Zainstalowałem pierwszą cześć Postala
" Postal Share The Pain " przeszedłem tą cześć i gdy teraz chcę zainstalować cześć " Apocalypse weekend " przy instalacji wyskakuje mi błąd i nie da się dalej instalować,płyty mam ze sklepu w jakiejś gazecie były. Proszę o szybką odpowiedź,jak rozwiązać problem,dodam jeszcze,ze to nie jest wina komputera bo jest nowy!
Pozdrawiam Sławek.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 cze 2012, 19:47

Witaj!

Tam zajrzyj: https://forum.postalsite.info/a ... instalacji Jak nie pomoże, tam kontynuuj swój problem. Tytułuj poprawnie temat i szukaj wg słów - starczą słowa, jakie będziesz miał pokolorowane w załączonym linku.
Sławek pisze:Zainstalowałem pierwszą cześć Postala
" Postal Share The Pain " przeszedłem tą cześć i gdy teraz chcę zainstalować cześć " Apocalypse Weekend "
Sprostowanie. Pierwszą częścią Postala jest gra Postal, czyli nie strzelanka FPS ale całkiem co innego. Drugą częścią jest Postal 2, jej nowszą wersją natomiast jest Share the Pain. Apocalypse Weekend zaś jest rozszerzeniem-kontynuacją P2:StP.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ