Bieżące rozmowy

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 lis 2012, 20:54

Piroziom pisze:Świeża buła lepiej smakuje
The Iceman pisze:Może kilka osób się umówiło, a kilka następnych zwyczajnie doszło.
Zobaczymy, jak długo będą piec te buły. ;)
Piroziom pisze:Czegoś nam brakuje. Tylko czego ?
Własnego oblicza. To mi mówi doświadczenie ostatnich tygodni. Iść swoją drogą i nie oglądać się na innych. Ważne to to, by chcieć. A ja chcę jednego: Nie być jednym z wielu. Kto jest za mną, ręka w górę. ;)

Warto na temat rozwoju naszego serwera tworzyć ankietę? Pytania dwa: Maksymalna konfiguracja i wszystkie tryby czy standardowa konfiguracja i tylko jeden tryb. Warto?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

09 lis 2012, 21:07

Tiquill pisze:Maksymalna konfiguracja i wszystkie tryby
To. W ramach testu powiedzmy na tydzień.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 gru 2012, 22:46

Radzik136 pisze:Od dłuższego czasu nie graliśmy większą Ekipą na multi, i ogólnie rzecz biorąc dział multi na forum po prostu umiera, zero ustawek, ogólny brak zainteresowania, mam podstawowe pytanie dlaczego? konfiguracja Wam nie odpowiada? czegoś brakuje, albo jest tego za dużo? Na pytania dotyczące konfiguracji serwera prawie Nikt nie odpowiada, po za Administratorami, w wypadku tego posta też niestety wątpię w odpowiedź od Osób nie powiązanych z funkcjonowaniem serwera, przez sam jestem ogólnie rzecz biorąc zmieszany, i trochę taki bezradny i chciałbym po prostu dowiedzieć się dlaczego tak jest.
Pytanie to zawarte zostało tutaj i sam spróbuję znaleźć odpowiedź i radę. Nasze forum nigdy nie grzeszyło wziętymi graczami multi. I nie grzeszy. Stawiać na użytkowników forum, by działo się na serwerze, to jak zawracać kijem Wisłę. Nie warto. Rada? Sami zaangażowani muszą pojawiać się na serwerze. Ich obecność przyciągnie graczy niezwiązanych z PSI. Jeśli nawet to się nie uda, serwer będzie powoli się zwijał. Od nowego roku znów będzie tylko 8 slotów. A potem?

Zależy od samozaparcia garstki ludzi.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

03 gru 2012, 23:22

Tiquill pisze:Sami zaangażowani muszą pojawiać się na serwerze. Ich obecność przyciągnie graczy niezwiązanych z PSI.
Święte słowa. Jeden gracz niestety nie rozpędzi gry tak łatwo jak garstka ludzi. 16 slotów- hmmm... Działa w zasadzie na korzyść kiedy zajdzie reakcja łańcuchowa. Tylko trzeba też dopilnować- ZERO BŁĘDÓW SERWERA( Tiq trzymam kciuki aby błędów nie było ). Błąd potrafi zgasić nawet najlepszy serwer. Wiem, bo kilka razy się przekonałem zarówno na PSI jak i jakiś czas temu na innym, popularnym serwku.
NO WIĘC NIE WSTYDZIĆ SIĘ. WBIJAĆ I GRAĆ :)


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 gru 2012, 00:23

Jak jaki błąd, raportujcie tu: https://forum.postalsite.info/b ... 285,15.html Bez litości, najmniejsze uchybienie na światło dzienne. :uzi:

Zrobię wszystko, by ich nie było. Od paru dni optymalizuję konfigurację serwera i lada dzień ruszę z nią.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

04 gru 2012, 19:14

a to ja syn marnotrawny xDD ostatnimi dniami wbijam głównie na PS (najlepszy ping i ogólnie arena postala po upadku kilku serwerów jest naprawdę gówniana) i co zauważyłem, głownie gram sam czasem z Kyali, a zauważyłem to że serwer ma gigantyczne rozmiary co przy ściąganiu odstrasza mnóstwo graczy, ale narazie nie powiem co z tym zrobić jakoś obciąć ale jak??

Tiquill nie skrytykowałeś mojego nowego filmiku bądź człowiekiem


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

04 gru 2012, 21:55

Pisałem o tym ostatnio. Głównie chodzi o mody. Bo mapki to raczej łatwo się pobiera. Z wyjątkiem tych większych.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 gru 2012, 00:29

abdul11 pisze:zauważyłem to że serwer ma gigantyczne rozmiary co przy ściąganiu odstrasza mnóstwo graczy, ale narazie nie powiem co z tym zrobić jakoś obciąć ale jak??
A będzie miał jeszcze większe. Co robić? Z mojej strony widzę to tak:

1.Głosować, czyli używać Vote. Śledzę logi i widzę, jakie mapy są wybierane. Te najczęstsze przetrwają próbę czasu, inne - znikną. Lubimy na PostalSite mody i wszelkie dodatki i ciekawostki. Ale dla singla. Świat multi jest nieco inny, ale próbuję nasze singlowe zamiłowanie do dodatków przenieść też do multi; promować mapy, które warte są uwagi, poznania ich przez graczy, choć na chwilę. Czy da się to pogodzić? Nie wiem, szukam konceptu na nasz serwer. Docelowo map będzie mniej i ciągłe pobieranie nie będzie występowało.

2. Niechciane mapy można wskazywać w tym temacie: https://forum.postalsite.info/m ... vt3356.html Niekoniecznie z jego koncepcją, wystarczy sama nazwa czy opis. Nie chcę, by nawał map zniechęcał graczy. Lubię rozmaitość, podsuwam propozycje - ale wybór docelowy zostawiam Wam.

3. Ale nie zamierzam zrezygnować z promocji wszelkich ciekawych map - jednak zrobię to tak, że zwykli gracze tego nie dostrzegą i przeszkadzać im nie będzie. ;) Pomysłów mi nie brakuje. Brakuje czasu za to, by je realizować. Ale jest coraz bliżej. xD
Piroziom pisze:Pisałem o tym ostatnio. Głównie chodzi o mody.
MadMods, DarkPS i DarkFire - sama podstawka, którą każdy chyba zna i mieć powinien. Z nimi być na bakier? Nie bardzo rozumiem, ale to w innym temacie. ;) (AirMail pomijam, bo mały, więc pobieranie trwa krótko). Obecnie mapy z samochodowymi modami wyłączyłem, więc się nie pobierają. Trzy więc mody do pobrania i takie wielkie halo z tego powodu?

A jak powiedziałem, mam pomysł, by wydzielić zarówno mapy z samochodowymi modami i mapy niepopularne od trzonu głównych map. Tak więc, jeszcze raz: GŁOSUJCIE na nie.


abdul11 pisze:Tiquill nie skrytykowałeś mojego nowego filmiku bądź człowiekiem
Tekst czyta się szybko, obrazki ogląda szybko. A filmy - to trwa, a ja czasu nie mam. Lecz wszystko pamiętam, obejrzę. :P A filmików ostatnio sporo się pojawiło, więc tylko czas na seansik sobie znaleźć. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

05 gru 2012, 00:40

Jeszcze chodzi o godziny. Nie wszyscy są zgodni co do czasu (rzadko, ale...)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 gru 2012, 00:59

Co do godzin, to może zrobić jakąś ankietę? Jest pole Preferencje MP, ale suma głosów też by się przydała. Pozycje w ankiecie, to przedziały godzin, dajmy na to, dwugodzinne?

A tak a propos preferencji MP:
Ping (śr.): 20
To dla mnie kosmos! :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zoetrope
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2012, 10:54
Lokalizacja: Warszawa

05 sty 2013, 00:18

Chciałbym zostawić tutaj małą zapowiedź.

Ostatni raz pisałem tutaj we wrześniu. Od tamtego czasu przygotowania do kolejnej Ligi Postala cały czas były w toku, a obecnie zmierzają już ku końcowi. Mam nadzieję, że jutro będę mógł zaprezentować oficjalną stronę internetową, na której osoby zainteresowane znajdą wszystkie informacje o tym jak liga będzie przebiegać.

Zostały już zakupione oraz skonfigurowane 2 serwery do przeprowadzania meczów, jeden US oraz drugi Europejski o pojemności 14 slotów każdy. Do tego dochodzi 20-slotowy serwer TeamSpeak 3 do użytku przez klany podczas rozgrywek.

Z takich bajerów, z których nie korzysta się na co dzień, mogę zdradzić, że dostępne będą rozbudowane statystyki każdego meczu z indywidualnymi rekordami zawodników oraz zapisy wideo wszystkich meczów na youtube.

Pozdrawiam i zachęcam. Jeśli wszystko pójdzie po myśli jutro, najpóźniej w niedzielę, wrzucę tutaj linka do strony www.

https://www.postal2league.com

Zapraszam chętnych do rejestrowania. Osoby bez klanu mogą się zareklamować na forum jako "Free Agent" i dzięki temu znaleźć klan.

Post pod postem. MM.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2013, 11:40 przez Zoetrope, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 sty 2013, 12:38

Zoetrope pisze:Zostały już zakupione oraz skonfigurowane 2 serwery do przeprowadzania meczów, jeden US oraz drugi Europejski o pojemności 14 slotów każdy. Do tego dochodzi 20-slotowy serwer TeamSpeak 3 do użytku przez klany podczas rozgrywek.

Z takich bajerów, z których nie korzysta się na co dzień, mogę zdradzić, że dostępne będą rozbudowane statystyki każdego meczu z indywidualnymi rekordami zawodników oraz zapisy wideo wszystkich meczów na youtube.
To zdarzenie może zmienić cały świat postalowego multiplayera! Znakomita wiadomość. Niewiarygodne, że jeszcze powstaje tak rozwinięta inicjatywa. Mniemam, że to wzięci gracze, z doświadczeniem, nie nowicjusze? Adres strony coś mi mówi. Czy to nie jest powrót starego serwisu?

Ze swej strony oferuję współpracę w formie newsa, prezentacji, jak też każdą inną formę wsparcia tej inicjatywy. Sugeruję, byś napisał też nowy temat o oficjalnym starcie Ligi.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

05 sty 2013, 18:37

Zetperepe załatw mi lożę honorową na tym "20-slotowy serwer TeamSpeak" i na US macie pingi ok ale na tym drugim katastrofa


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 sty 2013, 20:06

A czy tylko Snatch? Bo widzę na obu właśnie to.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

05 sty 2013, 22:10

te boty ligi grają tylko na snatch


ODPOWIEDZ