Tragedia w Smoleńsku

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

15 kwie 2010, 21:54

Usuwane są te filmy po oczyszczeniu obrazu i dźwięku, na których wyraźnie słychać to co mi napisał na gg. Jesteśmy świadkami działania systemu... Sądzę, że nie tylko służby FR mogą w tym usuwaniu maczać palce, ale wszystkie służby tych krajów, którym zależy na utrzymaniu pokoju.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

15 kwie 2010, 21:54

Mr Minio pisze:Trochę się zjedzie tych osobistości. Tyle szych w jednym miejscu. Niezłe przedsięwzięcie będzie. Pewnie po blokują pół miasta i dokładnie przeszukają każdy dom.
nie mówiąc o pilnowaniu przestrzeni powietrznej i szczególnym filtrowaniu tych częsci miasta, gdzie mają się odbywac uroczystości...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

15 kwie 2010, 22:12

Oryginalne filmiki też pewnie usunęli, mogli je zastąpić "oficjalnymi", jak i tak już "wypłynęły". "Wykastrowane" z niektórego dźwięku itp. Jak będę miał oryginał to go tu upnę...

Zamieszczam tu przebieg zdarzeń:

Obrazek

Oraz zdjęcie satelitarne wypadku w dużej rozdzielczości:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2010, 22:15 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

15 kwie 2010, 22:28

Jak bedziesz miał tą oczyszczoną wersje, to wrzuć na rapida czy na coś innego, a nie na yt bo szybko usuną.


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

16 kwie 2010, 12:47

zastanawiam się tylko czy osoby które wiedzą, co się naprawdę stało po katastrofie wg relacji Dundersztyca będą coś z tym robić...w sumie wiadomo, że nie chcemy kolejnej wojny (na której wygranie zresztą nie mamy szans bo to Rosja), ale czy coś będzie dalej poczynione w związku z tym...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

16 kwie 2010, 12:50

Ramesses pisze:na której wygranie zresztą nie mamy szans bo to Rosja
Nie wiem czy wiesz, ale istnieje takie coś jak Unia Europejska. W razie wojny wszystkie kraje należące do niej opowiedziałyby się za rozstrzygnięciem konfliktu.
Ramesses pisze:ale czy coś będzie dalej poczynione w związku z tym
No cóż, władze nie chcą wziąć pod uwagę szczegółów. Wg. nich był to nieszczęśliwy wypadek...
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010, 12:52 przez The Iceman, łącznie zmieniany 2 razy.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

16 kwie 2010, 15:58

The Iceman pisze:
Ramesses pisze:na której wygranie zresztą nie mamy szans bo to Rosja
Nie wiem czy wiesz, ale istnieje takie coś jak Unia Europejska. W razie wojny wszystkie kraje należące do niej opowiedziałyby się za rozstrzygnięciem konfliktu.
Taa.. Będzie jak z NATO i Ententą. Znowu wszyscy się od nas odwrócą, ze strachu będą woleli nie ingerować. Jedyna nadzieja w tym że dogadamy się z Chinami co do wojny
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010, 15:59 przez eddie, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

16 kwie 2010, 16:23

Polska wtedy nie należała do żadnego z obu sojuszów, więc?


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

16 kwie 2010, 17:31

Nie wiem czy wiesz, ale istnieje takie coś jak Unia Europejska. W razie wojny wszystkie kraje należące do niej opowiedziałyby się za rozstrzygnięciem konfliktu.
Pytanie, po której stronie? Po stronie mocarstwa będącego głównym dostawcom gazu do Europy, które w dobrodusznym akcie chciało pomóc Polakom po wielkiej tragedii, jakim był wypadek lotniczy? Czy może po stronie butnego, niepokornego państwa, które ubzdurało sobie jakiś zamach stanu?

Na pomoc NATO bym zbytnio nie liczył, Rosja jest już przyjacielem, a nie wrogiem. A UE? UE nie ma żadnych struktur militarnych, nie jest przygotowane do prowadzenia żadnych skoordynowanych działań zbrojnych. Sądzę, że w razie czego jakieś niezależne państewka by próbowały nam pomóc. Może Gruzja? Może Węgry?

Zresztą nawet jakby "sojusznicy" chcieli by nam pomóc, to zanim by podjęto jakieś działania przez Polskę przetoczyłaby się armia, zabierając nam nie tylko wojaków, ale również klamki, sztućce i cnoty młodych dziewcząt...

Poza tym nie zapominajmy, kto teraz stoi nad armią. Pan p.o. prezydent Komorowski i rząd ogłosili, że od 10.04.2010r. narody Polski i Rosji połączyła przyjaźń i bratnia miłość. I mam cholernie dołujące przeczucie, że w ciągu lat ta braterska miłość może stać się równie silna, jak ta, która łączyła nasze narody w latach 1945-1989...


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

16 kwie 2010, 17:44

A sojusz z Wielką Brytanią z 28 VIII 1939 r.? I co? Atakowali hitlerowców? A figa z makiem. Eddie wybrał kiepski przykład, a UE i tak nic nie zrobi. Widziałeś kiedyś, żeby zrobili coś przeciwko Rosji? Posrają w galoty i tyle.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

16 kwie 2010, 18:04

Ło przepraszam. Kretyn ze mnie. Zapomniałem o Chinach. A nasi żółci przyjaciele trzymają Rosji nóż na zadzie. Może to nie to samo, co nóż na gardle, ale też coś. Chiny od długiego czasu łapczywie spoglądają na wschód Rosji, gdzie etnicznie doganiają (jeśli już nie są w większości) rodzimych mieszkańców tych ziem. Chiny w przeciwieństwie do UE nie są uzależnione od rosyjskich surowców i w przypadku jakichś zadym na zachodzie bez zastanowienia ruszyliby wgłąb Imperium. Może jednak mielibyśmy szansę... w mym serduszku znów zapłonęła nadzieja...


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

16 kwie 2010, 18:53

Tym którzy obawiają się wojny, już tłumaczę. W państwach demokratycznych nie ma wojen. Rosji, czy Europie wystarczy żeby ich wasale (Tusk, Komorowski, PO) wygrywali wybory. Nie ma króla który nas obroni! Tradycyjnej wojny tez nie będzie! KORUPCJA!


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

16 kwie 2010, 20:00

kazik pisze:Ło przepraszam. Kretyn ze mnie. Zapomniałem o Chinach. A nasi żółci przyjaciele trzymają Rosji nóż na zadzie. Może to nie to samo, co nóż na gardle, ale też coś. Chiny od długiego czasu łapczywie spoglądają na wschód Rosji, gdzie etnicznie doganiają (jeśli już nie są w większości) rodzimych mieszkańców tych ziem. Chiny w przeciwieństwie do UE nie są uzależnione od rosyjskich surowców i w przypadku jakichś zadym na zachodzie bez zastanowienia ruszyliby wgłąb Imperium. Może jednak mielibyśmy szansę... w mym serduszku znów zapłonęła nadzieja...
jakoś mi się nie bardzo chce mi się w to wierzyć ale niech ta nadzieja pozostanie...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

16 kwie 2010, 20:14

Link do pliku z oryginalnym filmikiem i spostrzeżeniami internautów:

https://www.przeklej.pl/plik/smolensk-fi ... 11ve50i5a5

Gdyby go usunęli, to upniemy go na naszym forum...


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

16 kwie 2010, 20:37

A jeszcze się odniosę do tej zajebistej przepowiedni nostradamusa co krąży po necie. Kario zapodał ją w tym drugim filmiku na wcześniejszej stronie.

Kod: Zaznacz cały

Sprawdzałem co google zarchiwizowało na temat tej przepowiedni sprzed 10 kwietnia 2010 roku... okazuje się, że NIC! To jest wymysł władzy, by usprawiedliwić ten zamach! Tej przepowiedni nigdzie wcześniej nie było! Nie ma nawet podanych nigdzie jej źródeł do oryginalnych wierszy Nostradamusa w języku francuskim!

Wszyscy sobie zadają pytanie: dlaczego doszło do tej katastrofy?

A no dlatego - bo tak miało być! Tak "przepowiedział" Nostradamus! Ludzie, zacznijcie używać szarych komórek!

Amatorsko studiuje przepowiednie Nostradamusa - nawet jeżeli gdzieś ją pominąłem, to i tak styl w jakim została napisana jest prosty i przejrzysty, aż oczywisty. Poczytajcie sobie oryginalne przepowiednie to zauważycie różnicę - jak bardzo są to skomplikowane i zawiłe do rozszyfrowania wiersze francuskiego wieszcza.


Zablokowany