Jak to będzie z tym realizmem?

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2009, 00:37

Będziemy mieli borsuko-piłę, rzecz bardzo nierealną. Małpka gwałcąca w usta będzie może i realna, ale szalona. Po filmach widać na razie zwykłe realne miasta i przechodniów. Szaleństwa możemy się spodziewać dużo, ale jakie proporcje będą nierealizmu (wiem, słowo potworek, ale niech będzie)? Wolimy realizm, czy dziwactwa? I co sugerują nam filmowe zapowiedzi?

Osobiście wolę grę stawiającą na realizm rozgrywki. Z połączeniem wygody w granie w nią. Bronie bez przeładowania, ale zadające realne obrażenia i będące realnymi. To przede wszystkim.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

03 sie 2009, 01:05

Ciężko odpowiedzieć... chciałbym realizm, ale jeśli gra ma być w typowo groteskowych klimatach - wolę "mutanta". Jak się coś robi, to idzie się na całość.

Hmm, realne bronie? A nie chciałbyś super wypasionego pistoletu laserowego, który przetnie wszystko przed Tobą w nieograniczonej odległości? :D

Co do borsuka, faktycznie, dobija.

Jeśli chodzi o Maybacha - wolałbym już, żeby z nim nie było realistycznie i żeby Koleś mógł go używać... jako broni połączonej ze środkiem transportu. Np. żeby miał przymocowane działko z przyciskiem od strzału i inne bajery (np. coś jak z UT2004 - ostrza z boku, które by odcinały stopy przechodniom :evil: i żeby można było np. wskoczyć nim na przeciwnika, albo nawet przejechać nim po ich głowach (heh, szczerze mówiąc, sam nie wiem :D ). Chciałbym, aby fragment z Maybachem był rozwinięty, bo szkoda by było tak go zmarnować, żeby "tylko" jeździło się nim.

Ale poza tym - tak, chcę realistyczną grę, z wiarygodnym światem.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2009, 01:47

Loc pisze:A nie chciałbyś super wypasionego pistoletu laserowego, który przetnie wszystko przed Tobą w nieograniczonej odległości? :D
Nie w samej grze, w trakcie jej misji. A po jej ukończeniu, jako bonus - tez nie! Mam chęć na takie rzeczy, ale tylko w modach fanów - tam czemu nie. Futura do Postala nie pasuje, nie da rady, aby była w oryginalnej grze. Gorzej, niż głupie.
Loc pisze:Co do borsuka, faktycznie, dobija.
Ej, nie jest taki zły. Może to nie obiekt, jaki pragnąłem w P3, ale może uda mu się obronić. Nie spisuje go na straty, zobaczymy. Małpka za to dobija. Bez gustu i wyczucia.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany