Jak mieć bronie z wersji 1024 w wersji 1300?

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kermit
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2008, 15:20
Lokalizacja: Paradise

03 gru 2008, 16:51

Ściągnąłem AVPC w wersji 1024 ale się cięła i czasem wywalała do Windowsa. Na forum niektórzy pisali ze wersja 1300 jest lepsza, więc ściągnąłem i jest jeszcze gorzej niż było... Nie dość że sie tnie (pomine juz wysypki gry kiedy coś duzego wybucha) to jeszcze są zwykłe bronie z postala2... Da sie jakoś zaaplikować bronie z 1024 do wersji 1300? Albo polećcie mi jakiegoś moda po którego wgraniu pojawią sie lepsze bronie :) Aha i jeszcze jedno, jak sie ma sprawa z misjami w AVPC? Bo w pliku readme.txt jest w punktach wypisane co trzeba robić (np. uwolnić wujka dave'a itp) ale w grze w mapce są misje i miejscówki z postala 2 i nie wiem gdzie iśc. Help! :563:
Ostatnio zmieniony 03 gru 2008, 20:10 przez Kermit, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 gru 2008, 20:10

O cięciu się AVPC nie piszę, problem powszechny i opisany na forum w dziale o AVPC, więc łatwo znajdziesz. A jak coś nowego będziesz miał, to pisz w tamtym temacie.

To samo misje, już było. Autor moda ma problemy z dopasowaniem swoich map do planu swojego miasta, jak się wyświetla. Efektem tego są właśnie miejscówki z P2. Problem jest duży z opracowaniem tego i nie tylko autor moda się nad nim głowił, to po prostu bardzo trudne do zrobienia. Więc póki co, musimy brać to co jest.

Zachęciłem cię, byś napisał ten temat, bo jest inna sprawa godna poruszenia. Dla niej też zmieniam tytuł topica z "Problemy w AVPC" na bieżący. I o tym chcę dalej tu rozmawiać. A więc:

Jak mieć bronie z wersji 1024 w wersji 1300.

Wersja 1024 korzysta z bety moda StevensMod i to w nim są nowe bronie. Trzeba więc połączyć obie wersje AVPC. Czyli najpierw instalujesz AVPC w wersji 1024, a potem do tego samego katalogu wersję 1300. Pliki moda StevensMod nie zostaną nadpisane, ale zostaną nadpisane mapy, na których były bronie z tego moda. Dlatego, aby te bronie uzyskać, trzeba dodać je na jakąś mapę w edyotorze PostEd. Listę tych broni znajdziesz tu: https://forum.postalsite.info/k ... .html#34391 Jak to czytać? Przykład, jeśli masz tam:
IWant StevensMod.BerettaWeapon
to w PostEd szukasz pozycji
BerettaPuckup

Lecz jak i tam napisałem, nie działa na te bronie kod doładowujący amunicję. Jeśli ci to nie przeszkadza, możesz się bawić.

Można też użyć samego kodu IWant. Lecz nie w AVPC, a tylko w AWP. Że jak? Trzeba uruchomić AWP i z niego wejść na mapę AVPC, ale to już wieksza komplikacja, która wymaga sporo wiedzy, cierpliwości i bardziej obciąża słaby komputer. Można, ale to już hardkor. Nie zachęcam, jeśli jesteś początkujący w te klocki. No i wtedy nie będziesz grał w AVPC, ale w AWP, tyle że na mapach AVPC.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 gru 2008, 20:22

Jak mieć bronie z wersji 1024 w wersji 1300.

Wersja 1024 korzysta z bety moda StevensMod i to w nim są nowe bronie. Trzeba więc połączyć obie wersje AVPC. Czyli najpierw instalujesz AVPC w wersji 1024, a potem do tego samego katalogu wersję 1300. Pliki moda StevensMod nie zostaną nadpisane, ale zostaną nadpisane mapy, na których były bronie z tego moda. Dlatego, aby te bronie uzyskać, trzeba dodać je na jakąś mapę w edyotorze PostEd. Listę tych broni znajdziesz tu: https://forum.postalsite.i...42,15.html#34391 Jak to czytać? Przykład, jeśli masz tam:
IWant StevensMod.BerettaWeapon
to w PostEd szukasz pozycji
BerettaPuckup
Wersja ze Stevens Mod'em to wersja 1120.
1024 obsługuje TnInventory (Osobiście wolę podstawowe brońki)

Myślę, że ten temat może cię zainteresować:
https://forum.postalsite.info/av ... vt1266.html


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 gru 2008, 21:19

A więc mój błąd, sorki. SD, dzięki za sprostowanie. ;)

Tak więc, Kermit, tobie chodziło o bronie z moda TnInventory z wersji 1024. A zdobyć te bronie w AVPC jest niezmiernie łatwo i nawet nie musisz instalować AVPC w wersji 1024. Instalujesz do STP (tak, do samej podstawki, AVPC bedzie go widziało, choć możesz też do samego AVPC) moda TnInventory: https://postalsite.info/downloads.php?ca ... info_id=11 W AVPC 1300 wpisujesz w konsoli
goto suburbs-3
zbierasz bronie i wracasz przez goto na mapę AVPC, na której byłeś. Prosto i bez bólu. A gdy chcesz trochę pokombinować, skorzystaj z linku, jaki Silver Dragon zapodał.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2008, 21:24 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kermit
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2008, 15:20
Lokalizacja: Paradise

04 gru 2008, 15:26

Dzięki, teraz wszystko ok. Temat można zamknąć


Awatar użytkownika
Psycho 96
Wnerwiony urzędas
Posty: 16
Rejestracja: 01 gru 2008, 17:05
Lokalizacja: Łódź

07 gru 2008, 13:44

Ja mam pytanie co do broni z v1120 w v1300 bo probowalem jak mowiles i nic same bronie z P2:stp .

[ Dodano: 2008-12-07, 14:00 ]
I do tego nie ma tych rzeczy co są napisane w ..how to play'' !!


weekend - wersja demo wakacji
ODPOWIEDZ