Użyj nowszego silnikaseebeek17 pisze:Jak ogarniesz mi skądś source silnika, to mógłbym spróbować zrobić coś z tym szajsowatym UE2 i może dostosować go do bardziej "obecnych" czasów. Ktoś by zrobił mapy, ktoś misje. I voila - mamy Psotala 4.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini
Użyj nowszego silnikaseebeek17 pisze:Jak ogarniesz mi skądś source silnika, to mógłbym spróbować zrobić coś z tym szajsowatym UE2 i może dostosować go do bardziej "obecnych" czasów. Ktoś by zrobił mapy, ktoś misje. I voila - mamy Psotala 4.
Marne są na to szanse, by taki najnowszy HN czy EDRemaster pojawił się ze wsparciem dla v1409, twórcy ów modów nie mają pewno czasu na portowanie wszystkiego na starą platformę (z doświadczenia wiem, że to nie jest kwestia przekopiowania plików i delikatnej ich edycji) to tak jakby ktoś z MS chciał wydać nową aktualizację do Windowsa XP z obsługą dx12, obsługą więcej niż 4gb ramu itd.. Jest to oczywiście wykonalne ale jest to gra nie warta świeczki z punktu widzenia twórcySilver Dragon pisze:Jak pojawią się nowe mody, działające na wszystkich platformach, to i będzie o czym pisać.
W00tTiquill pisze:No dobra, to mam pomysł:
Uczymy nie-modderowych userów modderki. Kursy obsługi PostEd. Nawet prywatne, poprzez Pulpit zdalny: Zobacz, tutaj bierzesz klikasz, tam to przesuwasz... Co wy na to?
I sami sobie zrobimy Postal IV.
Bo ja chętnie udzielę prywatnych lekcji. Który się pisze?
Dev4ever pisze:Dokładnie, ja już rzygam tymi komunikatami "General Protection Fault"Dzienis pisze:Problem w tym, że UE2 ma ograniczenia i wielu ma już dość tego silnika.
(...)
Gdyby raz na zawsze się pozbyć tego gówna to z chęcią bym wrócił do modderki ba, nawet do samego grania w PostalaKto tutaj z zebranych umie programować w Unrealu 2? Skoro RWS'om nie chce się tego naprawić, może my jako społeczność tej pięknej gry to zrobimy?
GPF: Ragdoll Circus Foeme - to dobre miejsce by o tym wszystkim dalej rozmawiać tam.Dev4ever pisze:Mi nie chodzi o obsługę wielordzeniowości, tylko o znalezienie przyczyny GPF'owania i załatanie problemu. Wiem na 100%, że najczęściej crashuje grę podczas rozwałki i wywala komunikat odnoszący się do ragdolli, czyli z nimi coś jest nie tak, bo grając na 0 szmacianych lalek przeszedłem całego P2C na impossible bez ani jednego crasha mimo, że siałem rozpierdziel z bystków na maxa. Nawet opisałem ten problem w jednej z dyskusji na Steam, ciekawe czy dostanę odzew ze strony game Dev'u
Source mam! Tylko pomysłów nie mam! - żeby to tak nie było.seebeek17 pisze:Jak ogarniesz mi skądś source silnika, to mógłbym spróbować zrobić coś z tym szajsowatym UE2 i może dostosować go do bardziej "obecnych" czasów. Ktoś by zrobił mapy, ktoś misje. I voila - mamy Psotala 4.
Yossarian pisze:Moim zdaniem jak ktoś się tym interesuje, to sam się nauczy. Nie ma co komu niczego wciskać na siłę, bo się tylko ludzie zrażą.
seebeek17 pisze:czy chciałoby Ci się poświęcać kilka godzin dziennie żeby kogoś uczyć robienia modów?
Ta propozycja to był bardziej żart i mrzonka niż realna oferta. Choć jednak... Kryje się pod tym naprawdę taka opcja. Lecz nie temu, komu się nie chce. Lecz temu, komu się CHCE. No i nic na siłę, rzecz jasna.Szynkacz pisze:W00t
Chcę to zobaczyć
Ojej, jakie to ciężkie!Dev4ever pisze:Marne są na to szanse, by taki najnowszy HN czy EDRemaster pojawił się ze wsparciem dla v1409, twórcy ów modów nie mają pewno czasu na portowanie wszystkiego na starą platformęSilver Dragon pisze:Jak pojawią się nowe mody, działające na wszystkich platformach, to i będzie o czym pisać.
No wiesz. To był zwrot retoryczny ukazujący sytuację hipotetyczną, że gdybyś skombinował source, to mogłoby się okazać, że nie ma pomysłów... Takie słowa teoretyczne twoje w tej sytuacji rozwiniętej czasowo w przyszłości. No.seebeek17 pisze:daj daj daj daj daj!!!