mpdt-gta2mini

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

30 wrz 2013, 00:46

Witam.

Wedle nazwy tematu, miałbym do prośbę do Osób chętnych, na dokończenie mapy z poniższego linka, zachowując, dotychczasowy klimat, oraz trzymając się wzoru, z małym przymrużeniem oka na dwa budynki, które na niej występują.

Link do screenów/pliku mapy:

Link do screena mapy oryginalnej z GTA2: https://gtamp.com/maps/images/mini.jpg

Jeśli chodzi o obecny stan mapy, to stanowi ona wariację na temat oryginału, oraz jest w pełni grywalna w obecnej formie, z tym, że wymaga wykończenia, co widać na załączonych screenach w linku, ze względów estetycznych, i grywalnych. Ja sam jakoś nie mogę jej do kończyć, ze względu na brak wizji, dotyczącej wykończenia budynków, która ponimo wielu prób, kończyła się fiaskiem. Niestety dekorowanie budynków, jest rzeczą, której najbardziej nie lubię podczas tworzenia map, i nie jestem wstanie tego w jakikolwiek sposób przeskoczyć, dlatego też zwracam się z prośbą wykończenia ich do Was, oraz poprawienia reszty błędów, czy też niedoróbek, które na niej występują.

W zamian oprócz wdzięczności, wpis jako głównego współautora mapy, w końcowym jej opisie.

Wymaga patcha 1409X.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2018, 17:18 przez Radzik, łącznie zmieniany 2 razy.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

30 wrz 2013, 01:20

Moim zdaniem nie ma tu czego "dopracowywać", mapa jest w sam raz na multiplayer, a niepotrzebne rzeczy mogły by tylko przeszkadzać w grze :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 paź 2013, 22:19

Potwierdzam słowa ZigHora, mapa już wygląda na w sam raz do gry. Co najwyżej dodaj słówko _b1 czy _beta i jest ok!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

05 paź 2013, 15:07

Skoro uwazacie, ze w obecnej postaci jest ok, to pozostawie ja w obecnej formie oraz nadam odpowiednia nazwe :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

11 paź 2013, 13:53

Mapa fajna, ale pozwolę sobie trochę przy niej pomajstrować :D


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

18 paź 2013, 09:11

Odpalam mape na czystym P2 STP i mi wywala błąd ze czegos brakuje.
Czego do tej mapy jeszcze czeba?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 kwie 2015, 16:01

Mapka ma jedną irytującą właściwość. Uporczywie spawnuje w rogu mapy, na jej brzegu. Trzeba biec, by wrócić do miejsca akcji. Wyrzuca poza akcję, znaczy. I zawsze ktoś obok tylko tam kampi by cię zestrzelić. Mówię: Never! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

30 kwie 2015, 20:54

Jeżeli dobrze pamiętam, to tylko Ciebie respiło na krawędziach mapy :D
Osobiście trafiałem różne Playerstarty, choć zdarzały mi się takie sytuacje jak u Ciebie, także sądzę, że po prostu wywalę playerstarty najbardziej oddalone od centrum mapy, i umieszczę je innych miejscach.
Mapka jest obecnie w kolejce, czekających na rozwój i poprawki, więc na pewno się nią zaopiekuję w najbliższym czasie, tak aby doprowadzić ją do końca :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 kwie 2015, 21:13

Radzik136 pisze:Jeżeli dobrze pamiętam, to tylko Ciebie respiło na krawędziach mapy :D
No niestety. I albo olać kampiącego gracza, biec do środka mapy i zarobić kulkę od niego. Albo walczyć z nim. Obie opcje nudne. :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ