Powstała Grupa Szybkiego Reagowania!

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 gru 2014, 23:58

  • W dniu dzisiejszym powstała nowa inicjatywa organizująca wszystkich użytkowników mających wpływ na naszą medialną część działalności. Współtworzących nasz wizerunek na stronie i przede wszystkim na serwisach społecznościowych: Facebook, Steam, Google+ itp. Ponad miesiąc temu wystosowaliśmy apel do użytkowników o zaangażowanie się w kreowanie naszego wizerunku i w misję informowania graczy o grach z serii Postal i wydarzeniach z nią związanych. Apel Poszukujemy newsmanów na stronie i na fanpage FB odniósł skutek, są już newsy na stronie, wpisy, pisane są artykuły. :)
No to trzeba iść za ciosem i usprawnić naszą działalność. Od tego nowe robocze forum, w którym rozmawiać będą Newsmani, Redaktorzy, Tłumacze, Menadżerowie oraz Filmowcy występujący w roli realizujących zgłoszone zadania. Zgłaszać będą zaś zadania Modderzy i wszyscy znaczący w świecie Postala, zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszystko w odpowiednich kategoriach, tylko brać i robić!

Forum jest widoczne, ale dostęp mają członkowie nowej grupy GSR (Grupa Szybkiego Reagowania) oraz członkowie innych grup. Chcesz wiedzieć co się tam dzieje? Chcesz do nas dołączyć? Nic trudnego, dołącz do tej grupy: LINK. Jesteśmy na fali wznoszącej i warto być na niej razem z nami. I działać!

Acha, nagrody za zaangażowanie będą! Awanse też, rzecz jasna. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

30 gru 2014, 00:02

Ja nie jestem w grupie a jakoś mogę patrzeć co wy tam robicie. :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 gru 2014, 00:08

EDIT:
seebeek17, moje niedopatrzenie, przepraszam. Jesteś już grupie. Inne grupy dawały Ci uprawnienie wejścia tu, to i pominąłem Cię w tym wirze zdarzeń. Naprawione.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2014, 18:24 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

30 gru 2014, 02:30

a mogę się zapisać jeśli nie jestem chwili obecnej pewny czy będę w stanie przysłużyć się tej grupie jako newsman?
mógłbym za to dzielić się z wami moim zdaniem w danej sprawie i na swój sposób doradzać


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 gru 2014, 03:49

Oczywiście, że tak, EvilYeah. Wystarczy tylko kliknąć w widoku Grupy https://forum.postalsite.info/groups/3154.html na Dołącz. Nie odbiorę Ci tej przyjemności więc. Z chęcią zaakceptuję twoje przyłączenie do Grupy, bo liczę się z Twoim zdaniem. Celne uwagi i sugestie zawsze w cenie! A jak się rozpędzisz... ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ