Polska wersja ED

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sty 2008, 02:32

kazik pisze:Jeśli o mnie chodzi. ED jest fanowską modyfikacją i byłbym wielce uradowany, jeśli jej spolszczenie dałoby nam to, czego spolszczenie Postala nie dało - polski, brudny język. Miło byłoby usłyszeć k*rwy i inne ch*je z ust Johna, albo innych bohaterów podczas rozgrywki. 8-)
No, bardzo! Teraz to czytam po raz 1y widząc tak radosną wieść o spolszczeniu ED! To brzmi niewiarygodnie! I wyśmiałbym taką sugestię: No co ty, naćpałeś się? A jednak nabiera to ciała... I w dodatku ta sama ekipa? Bajka... Dlaczego? Nawet nie to, że Postal, że ED. Ale że ta sama ekipa, która spolszczała płatną grę teraz, zapewne za friko, chce spolszczyć darmową. To już nie entuzjazm, to ewenement! :headbang:
kazik pisze:obawiam się, że obłożą się oni autocenzurą tak, jak w przypadku P2 i AW. :/ Mam nadzieję, że nie, ale wątpię, żeby nas uraczyli łaciną podwórkową. :bolek:
Liczę, że wyp*** cenzurę daleko w kosmos. Wtedy (przy P2/StP i AW) rzecz dotyczyła płatnej gry, która podlega wszelkim ograniczeniom. Może rozsyłany netem polski ED byłby od tego wolny... :prayer:
Mixer pisze:to jest akurat prawda gdyz polacy sa wielkimi fanami postala i sa w czolowce z dzapancami angolami niemcolami itd
E? Jakie "itd"? Dalej nie ma już nic poza próżnią. Te 4 piękne narody to wszystko. Ups! Jeszcze Francuzi, sorka im. I po nich już naprawdę nic, co pretendowałoby do miana "czołówki".

P.S. Ech, kazik, bardzo przemawia do mnie twój nowy awatar. No, w sam raz. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

20 sty 2008, 02:40

Tiquill pisze:E? Jakie "itd"? Dalej nie ma już nic poza próżnią. Te 4 piękne narody to wszystko. Ups! Jeszcze Francuzi, sorka im. I po nich już naprawdę nic, co pretendowałoby do miana "czołówki".
a amerykanie?? jest tego troche. potem juz s mniejsze grupy.
Tiquill pisze:Ale że ta sama ekipa, która spolszczała płatną grę teraz, zapewne za friko, chce spolszczyć darmową. To już nie entuzjazm, to ewenement! :headbang:
dokladnie. jeszcze nie slyszalem o takim przypdku. ale dla nich to nic dziwnego ze to wlasnie nasz kraj wpadl na ten pomysl :P bo jak to oni mowia: Polska to Meksyk Europy :D


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

20 sty 2008, 02:48

Tiquill Mixer zmartwię was ale wcale nie za friko
Well, polish version of the 10th on the way at least!
RWS ma zamiar wydać w Polsce POSTAL 10th Anniversary collector's edition
dlatego spolszczają ED
prawdo podobnie RWSowska wersja AVPC też zostanie spolszczona
Ostatnio zmieniony 20 sty 2008, 02:55 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 2 razy.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

20 sty 2008, 02:52

o.O no to zes teraz zabil moje nadzieje. ale moze wydadza to za free. badzmy dobrej mysli


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sty 2008, 03:12

prawdziwy 666 pisze:Tiquill Mixer zmartwię was ale wcale nie za friko
Well, polish version of the 10th on the way at least!
RWS ma zamiar wydać w Polsce POSTAL 10th Anniversary collector's edition
dlatego spolszczają ED
prawdo podobnie RWSowska wersja AVPC też zostanie spolszczona
Tak ja to się nie pamięta, co czytało. :( Teraz już mniej mnie dziwi powrót tej samej ekipy do spolszczenia. Co sami kontrahenci i nowa kasa. Lecz liczę, że wyjdzie to też za darmo. To przekonanie sprawiło że zapomniałem o tym 10th... I z pewnością w owym błędzie jest coś na rzeczy. Darmowego. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

20 sty 2008, 14:02

Niedobrze, że płatnie, ale jeśli spolszczą całą edycje na 10-lecie to będzie słodko. Mam nadzieję, że nie będzie to droższe niż 50 zł.
Tiquill pisze:P.S. Ech, kazik, bardzo przemawia do mnie twój nowy awatar. No, w sam raz. 8-)
Do mnie też. 8-)


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

20 sty 2008, 14:10

I tak to kupię. Za TAKIE spolszczenie warto wybulić ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 sty 2008, 15:54

Wspaniala wiadomość ED za friko! A jednak nie! płatne! Ale głupio!
Kupiłbym 10th Anniversary Edition tylko pod warunkiem, że byłyby tam:

-Postal: Fudge Pack
- Postal 2: Share The Pain PL
- Apocalypse Weekend PL
- Eternal Damnation PL
- AWP PL
- I może ewentualnie w formie bonusiku możliwość(ale nie konieczność) zainstalowania różnych modzików z sieci(w to szczerze wątpię)

Fajnie jakby EDa złaczyli z Postalem i na początku gra się w EDa a gdy się przejdzie w Postala z AWP i na koniec AW!!!

Zastanawia mnie czy jak wyjdzie Postal 3: Catharsis i moze postal 4: Masturbis xD to czy dadzą np 15th lub 20th Anniversaly???


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

20 sty 2008, 16:59

Mr Minio pisze:Kupiłbym 10th Anniversary Edition tylko pod warunkiem, że byłyby tam:

-Postal: Fudge Pack
No a Postal Fudge Pack to nic innego jak Postal, Postal 2 STP, AW, AWP, ED, AWP i kilka dodatków (w Anniversary jest ich więcej) ...
Mr Minio pisze:- AWP PL
?? A AWP nie jest po polsku?! Przecież tylko menu jest po angielsku...
Mr Minio pisze:Fajnie jakby EDa złaczyli z Postalem i na początku gra się w EDa a gdy się przejdzie w Postala z AWP i na koniec AW!!!
Głupi pomysł, bo w ED grasz Johnem a nie Kolesiem i to by tak troche dziwnie wyglądało..
Mr Minio pisze:moze postal 4: Masturbis
A nie Masturbatis ? :)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2008, 15:04 przez Reality Master, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Alice Night
Niedorobiony bandzior
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2008, 21:45

27 sty 2008, 11:25

A ja wczoraj ściągnąłęm sobie ED z tutejszego download`u i sie zdziwiłem z tego co usłyszałem. gdy na początku gry zacząłem bic wszystkich to oni w chwili uderzenia mówili tak jak w spolszczeniu w postalu min. "O W DUPĘ!". pewnie to normalne jeżeli się zainstalowało w folderze gdzie właśnie miałem polską wersję postala. w każdym razie mnie to trochę zdziwiło. :samobój:


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

27 sty 2008, 12:59

Alice Night pisze:A ja wczoraj ściągnąłęm sobie ED z tutejszego download`u i sie zdziwiłem z tego co usłyszałem. gdy na początku gry zacząłem bic wszystkich to oni w chwili uderzenia mówili tak jak w spolszczeniu w postalu min. "O W DUPĘ!". pewnie to normalne jeżeli się zainstalowało w folderze gdzie właśnie miałem polską wersję postala. w każdym razie mnie to trochę zdziwiło. :samobój:
tak to prawda da sie czasami uslyszec polskie dzwieki. taki mini bajer xF
Ostatnio zmieniony 27 sty 2008, 13:00 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 sty 2008, 13:13

Niedługo uraczymy czegoś więcej niż tylko "O w dupę!". :p


Obrazek
Awatar użytkownika
Alice Night
Niedorobiony bandzior
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2008, 21:45

27 sty 2008, 15:02

Kmieciu pisze:Niedługo uraczymy czegoś więcej niż tylko "O w dupę!". :p



To prawda :D już nie mogę się doczekac! :D


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

27 sty 2008, 20:01

Płatne czy nie płatne cieszy mnie to niezmiernie! Widać że RWS nas docenia tylko zastanawiam sie kto to w Polsce wyda? Daje mi to też nadzieje że Postal III będzie wydany w Polsce bo dotychczas nic tego nie zapowiadało.


Awatar użytkownika
tobiaszliszka
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2007, 12:08
Lokalizacja: szymbark
Kontakt:

28 sty 2008, 02:09

Iquid zgadzam się Postal III wydany w Polsce, w końcu I i II były :lol: :lol: to może i III się doczekamy. Pożyjemy zobaczymy.


ODPOWIEDZ