Homoseksualizm

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Co sądzisz o homoseksualiźmie?

Nie popieram tego
6
30%
Nie mam nic przeciwko
5
25%
Toleruję to, każdy żyje jak chce
8
40%
Popieram tylko lesbijki
1
5%
Popieram tylko gejów
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 20
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sie 2015, 09:04

Ciekawe czy byli byście tacy tolerancyjni, trafiając z pedałm do jednej celi. :D
Wspólne prysznice itp.
To jak pedofilia, tyle że z udziałem dorosłych.


8=======D
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

02 sie 2015, 11:13

To nie jest tak, że tacy czekają na samodzielne wymierzanie kary (że się tak wyrażę :P ) na "cwelowniach" - gdzie żebyście trafili musicie zgwałcić albo być pedofilem, czyli w sumie jedno z gorszych możliwych przestępstw?
mówię tylko, że tę grupę idiotów, którzy wychodzą na ulicę przebrani za mieszankę papug i tancerek karnawałowych w Rio
To chyba nie w Polsce? Wiem, że na Frondzie podobno co roku dają to samo zdjęcie z Anglii do ilustrowania polskich marszy :D Przynajmniej w tym głównym tłumie ich nie widać (mam na myśli tę jakby główną kolumnę).

Czemu w PL wszystko musi być takie smutne? Albo zaduma, albo pamiętamy, ale wspominamy, albo celebrujemy... No, Wielkanoc BEZ części stricte religijnej jest dość wesoła.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2015, 11:24 przez Cziko, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

02 sie 2015, 12:54

Pangia pisze:Jak się o tym nie mówiło, to każdy miał to w dupie i wszyscy byli szczęśliwi, bo nikt się tym nie interesował.
No i w końcu zgadzam się z kimś w tym temacie.
To jak pedofilia, tyle że z udziałem dorosłych.
hahah :ok:


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

27 paź 2015, 22:34

Zaznaczyłem, że nie mam nic przeciwko, w końcu sam jestem biseksualny.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

27 paź 2015, 22:41

Slaanesh pisze:Zaznaczyłem, że nie mam nic przeciwko, w końcu sam jestem biseksualny.
Możesz opisać jak to jest?
Czujesz pociąg seksualny na równi do kobiet jak i do mężczyzn? Nie miałbyś oporów pójść do łóżka z mężczyzną czy całować się z nim? Czy może jednak ciągnie cię tylko trochę w jedną stronę, a w drugą nieco mniej?
Po prostu jestem ciekaw, sam jestem hetero i nie wiem jak to jest. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

27 paź 2015, 22:54

Nieco bardziej ciągnie mnie w stronę kobiet, ale miewałem też fantazje o koledze ze szkoły. Nie przymilałem się jednak do niego.
Po prostu tak jak tobie jakaś dziewczyna wpadnie w oko tak u mnie jest z facetami.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 paź 2015, 00:00

Po prostu jego pula genetyczna do wyruchania jest większa niż przeciętna. Z perspektywy znajomości niektórych osób te słowa są nieco dużym uproszczeniem, ale ogółem to tak to może wyglądać. Zresztą nieważne kogo tam się chce w łóżku, mnie w sumie ciekawi, czy biseksualista rozważałby związek z osobą tej samej płci czy nie.


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

28 paź 2015, 01:14

Na pewno są osoby biseksualne, które są w trwałych związkach z osobą o tej samej płci.
Ja sam jestem dość nieufny względem innych osób i jak na razie nie mogę wyobrazić siebie w jakimkolwiek związku. Tylko czas pokaże co los ma z zanadrzu, bo wszelkie plany zawsze szlag może trafić.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

28 paź 2015, 20:51

Mnie wkurwiają dziewczyny, które niby są bi i o tym mówią, a i tak mają chłopaków i nic nie zrobisz. To o chuja się odzywają?


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 paź 2015, 21:59

Cziko pisze:Mnie wkurwiają dziewczyny, które niby są bi i o tym mówią, a i tak mają chłopaków i nic nie zrobisz. To o chuja się odzywają?
Mówią tak, bo myślą że to modne byc bi. Ale modne jest również posiadanie chłopaka i przez to robią mętlik w głowach takim prawilnym i pieniężnym true lesbijkom jak ty. ;)
Slaanesh pisze:Ja sam jestem dość nieufny względem innych osób i jak na razie nie mogę wyobrazić siebie w jakimkolwiek związku.
Kurwa, to tak jak ja.
Pangia pisze:Po prostu jego pula genetyczna do wyruchania jest większa niż przeciętna.
Dobre to. :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

31 paź 2015, 17:53

ap ropo

"Maybe I'm just about to meet someone who changes my life forever and, if that happens, does it really matter what gender they are?"
~Bill Kaulitz (wokalista Tokio Hotel)


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

01 lis 2015, 22:19

Kurwa, to tak jak ja.
Ja też, boję się odpowiedzialności, nie będę mogła już mieć friend with benefits ani robić co chcę i z kim chcę i w dodatku ktoś może chcieć dziecko... brrrrrr


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

01 lis 2015, 23:08

Cziko pisze:Ja też, boję się odpowiedzialności, nie będę mogła już mieć friend with benefits ani robić co chcę i z kim chcę i w dodatku ktoś może chcieć dziecko.
Może chodź do jakichś klubów dla lesbijek, szybkie numerki bez zobowiązań, itp. ;)
Chociaż pewnie nie zastąpi to zwykłej czułości i miłości na co dzień, ale bez tego da się żyć.
EvilYeah pisze:"Maybe I'm just about to meet someone who changes my life forever and, if that happens, does it really matter what gender they are?"
~Bill Kaulitz (wokalista Tokio Hotel)
Kurde, zapomniałem, że on jeszcze istnieje, kiedyś był ten hype na Tokio Hotel (jakieś 8-9 lat temu :D ) wśród gimbazy.

[ Komentarz dodany przez: Mr Minio: 2015-11-01, 23:24 ]
I ten legendarny post Roba, co to kupił Bravo tylko dla 'fajnej laski' z okładki, a potem się okazało, że to Bill z Tokio Hotel był.


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

07 lis 2015, 16:53

Dzienis pisze: [ Komentarz dodany przez: Mr Minio: 2015-11-01, 23:24 ]
I ten legendarny post Roba, co to kupił Bravo tylko dla 'fajnej laski' z okładki, a potem się okazało, że to Bill z Tokio Hotel był.
xD
gender i styl emo to już temat na inne dyskusje
ale z tego co wiem to Bill nie jest gejem
Ostatnio zmieniony 07 lis 2015, 16:53 przez EvilYeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

07 lis 2015, 18:37

EvilYeah pisze:ale z tego co wiem to Bill nie jest gejem
Może nie mówić wszystkiego ;)


ODPOWIEDZ