hackowanie facebooka

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 maja 2014, 22:33

siemka.
mam taka sprawe.
Na koncie facebook kolegi, zostala zmieniona nazwa uzytkownika i teraz po "facebook.com/" ma inna dziwna nazwe. Tzw. ktos mu zmienil. Teraz pytanko do was hackierzy.. :p
Jak zmienić ponownie nazwę użytkownika? Próbowałem ale drugi raz już się chyba nie da.

Jeśli ktoś nie wie jak zmienić, to może ktoś mi powie jak napisać do supportu, by zmienili nazwę? Ten fb jest tak zasyfiony, ze nie moge znalezc.. :/

Temat moze i w cmentarzu, ale pytam serio, i na serio pomoc rowniez oczekuje, oczywiscie ten kto pomoze dostaje ++++.
Pozdraiwiam.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

05 maja 2014, 22:48

Obrazek
Po prawej na tym pasku klikasz Ustawienia i ci sie to okno pokazuje. Nazwe Użytkownika zmieniasz
Ostatnio zmieniony 05 maja 2014, 22:51 przez Ryuq, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 maja 2014, 22:54

No wlasnie w tym problem, ze juz ktos zmienil tym sposobem, a drugi raz juz nie mozna, bo jest to pole jak by nie aktywne. :/

Jakieś inne propozycje?

PS.zajebisty zes se email wybral :d


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

05 maja 2014, 22:58

Ło kurwa, to już jestem w kropce. A może jest tak jak na tym durnym Youtube, że możesz raz na miesiąc zmienić? Kumplowi zmieniliśmy na imie i nazwisko kogoś z kogo beke mamy i nie mógł zmienić przez miesiąc, a Lets Pleje nagrywał xd

W ogole nie masz tego pola, czy jest szare, czy w ogole nic nie pokazuje?


Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

05 maja 2014, 23:04

"Na szczęście Facebook umożliwia
"skrócenia" linku prowadzącego do naszej
strony. Dzięki temu możemy skuteczniej
promować naszą Facebookową stronę.
Skrócony link przyjmuje postać:
www.facebook.pl/ nazwa , gdzie nazwa to
podany przez nas ciąg znaków, jaki ma
prowadzić do naszej strony.
Nad nazwą, pod którą ma być widoczna
nasza strona należy dobrze się zastanowić
- nazwę możemy przypisać tylko raz i nie
ma możliwości późniejszej jej zmiany.
Jedna strona może posiadać tylko jedną
nazwę.


:/


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

05 maja 2014, 23:08

No to z leksza chuj. Supportu jako takiego facebook nawet nie przewiduje, jedynie mają jakieś tam swoje forum z pomocą, więc można by tam napisać ale szansa że odpiszą jest minimalna bo facebuki się w "community" bawią.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 maja 2014, 23:09

Sprobowal bym wlasnie w tym community napisac, ale tam nikt wgl. nie odpowiada.. :/

Takie sa opcje:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 maja 2014, 23:11 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

05 maja 2014, 23:14

Sprobowal bym wlasnie w tym community napisac, ale tam nikt wgl. nie odpowiada.. :/
No to w sumie niebezpiecznik by sie mógł przydać. Napisz że szukasz hakiera jakiegoś a ten ich gówniany Community na facebooku nic nie daje xD
Ja mam normalnie "Edytuj" obok i mogę zmieniać ile chce nazwe.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 maja 2014, 23:18

A jak na tym niebezpieczniku napisac?
tam w dziale kontakt, czy gdzie? :cry:


Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

05 maja 2014, 23:19

Napisz w mailu, do administratora.


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

05 maja 2014, 23:47

Jak tak nie odpisują to najlepszy pomysł to zmiana hasła i maila chociażby na jakiegoś z tempa (temp-mail.ru, raczej nikt nie natrafi na twe konto w tak krótkim czasie, a nawet jeżeli to i tak je odzyskujesz) i pisanie do nich że ktoś się włamał na konto i pozbawił dostępu, w moim przypadku zawsze odpisują. Podajesz w wiadomości że utraciłeś dostęp do swojego konta w wyniku włamania, podajesz email do komunikacji i czekasz. Odpiszą ci, zadadzą parę pytań dot twego profilu (uwierzytelnienie), oczywiście ty poprawnie odpowiadasz i wysyłają ci wiadomość co masz dalej zrobić aby wejść na swoje konto. Wchodzisz na nie i za chwile piszesz im że nazwę też ci ktoś zmienił i żeby pozwolili ci zmienić ją na normalną, dają ci możliwość zmiany tego jednorazowo. W moim przypadku zawsze działa


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 maja 2014, 23:53

melchior12 pisze:Jak tak nie odpisują to najlepszy pomysł to zmiana hasła i maila chociażby na jakiegoś z tempa (temp-mail.ru, raczej nikt nie natrafi na twe konto w tak krótkim czasie, a nawet jeżeli to i tak je odzyskujesz) i pisanie do nich że ktoś się włamał na konto i pozbawił dostępu, w moim przypadku zawsze odpisują. Podajesz w wiadomości że utraciłeś dostęp do swojego konta w wyniku włamania, podajesz email do komunikacji i czekasz. Odpiszą ci, zadadzą parę pytań dot twego profilu (uwierzytelnienie), oczywiście ty poprawnie odpowiadasz i wysyłają ci wiadomość co masz dalej zrobić aby wejść na swoje konto. Wchodzisz na nie i za chwile piszesz im że nazwę też ci ktoś zmienił i żeby pozwolili ci zmienić ją na normalną, dają ci możliwość zmiany tego jednorazowo. W moim przypadku zawsze działa
Czekaj. Jeszcze raz. Temp to poczta, coś jak poczta.wp.pl, i co niby?
Mam zmienić maila do konta fb na ten ruski. Napisać do nich, że przejęli mi maila, i czy zmienia haslo a potem tez nazwe na koncie fb? czy jak?
I co ja mam po rusku do nich pisac?

Edit.:
Napisalem do niebezpiecznika w tym calym Kontakt, prosbe o pomoc.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2014, 23:55 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

06 maja 2014, 01:51

Zmieniasz na obojętnie jaki, obyś miał jednak dostęp do niego. Możesz tak samo zmienić na jakiś normalny, tempy jak nie masz innego (choć jak chcesz to ci mogę wysłać na PM) Piszesz do nich po angielsku (na polskim nie wiem ile helperów siedzi) że straciłeś dostęp do konta. Jak już ci je przywrócą to piszesz jeszcze do nich że nazwę ktoś ci zmienił i że chcesz inną. I tyle. Cała procedura z zagubionym kontem służy tylko temu żeby się odezwali, potem już jest z górki :P


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 maja 2014, 14:01

Fajne to. Idzie zgoda by przenieść to do Oprogramowanie i sprzęt? Czy lepiej tu zatrzymać, bo zbyt coś-tam jakieś-tam?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

13 maja 2014, 16:27

Idzie zgoda by przenieść to do Oprogramowanie i sprzęt?
Ja nie mam nic przeciwko. :)

Zostało założone nowe konto, więc problem "tak jak by" został rozwiązany. :p


ODPOWIEDZ