Co pić jeśli w ogóle brać się za picie alkoholu?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

09 kwie 2010, 14:32

Sorry że tak offtopnę, ale po jakiego uja ten temat jest w dużym HP? :D
Samemu używki żadnego typu mnie nie kręcą, więc jakoś nie staram się wykombinować by "nakłonić tamtego dziwnego pana by kupił gorzką!1111" czy coś. Na mój gust jedynie lubię rzadko wypić coś z "kobiecego" regału, jak np. jakiś lekki Redds, drink kokosowy (chyba Malibu się zwał) i najwyżej jakieś piwo z sokiem na festynach ;d. Jeszcze piłem kiedyś "homemade" miód pitny z rumem, (z rumem? xD) niskoprocentowy i był bardzo dobry.


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

09 kwie 2010, 14:38

little_psycho co z ciebie wyrośnie ?Abstynent.Chłopa z ciebie nie będzie.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

09 kwie 2010, 15:18

korter pisze:Pół litra i mleko.
lol kul story bro.

Lubię piwo, miód pitny, wódkę dobrze schłodzoną (nie lubię taniej wódki) i wina domowej roboty.


Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

09 kwie 2010, 17:25

Dr. Dundersztyc a , tak wogóle to alkochol nie jest dobrą rzeczą.Ilu ludzi sobie zmarnowało sobie przez ten szajs życie.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 kwie 2010, 17:28

korter pisze:little_psycho co z ciebie wyrośnie ?Abstynent.Chłopa z ciebie nie będzie.
korter pisze:Dr. Dundersztyc a , tak wogóle to alkochol nie jest dobrą rzeczą.Ilu ludzi sobie zmarnowało sobie przez ten szajs życie.
Z pierwszym postem w ogóle się nie zgadzam. Za to z drugim tak. Alkohol prowadzi do uzależnienia, do tego dostaje się kaca. A smaczniejsza jest herbata, lub sok.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

09 kwie 2010, 18:32

Moim zdaniem alkochol nie jest potrzebny życiu (chyba,że na jakiejś wielkiej okazji np:na weselu czy na 18 urodzinach).Przez alkochol można sobie spieprzyć życie lub stracić dom.Więc ja w przyszłości nie będe pił prawie wogule alkocholu tylko napoje energetyzujące,coca colę i tam inne napoje bez alkocholowe.

I słusznie, zamiast po alkohol, sięgnij po słownik ortograficzny :)
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2010, 19:59 przez pajdus, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 kwie 2010, 19:20

pajdus pisze:Moim zdaniem alkochol nie jest potrzebny życiu (chyba,że na jakiejś wielkiej okazji np:na weselu czy na 18 urodzinach)
Wtedy też nie jest potrzebny. Całe życie można przeżyć bez żadnej kropli. To nie mus.
pajdus pisze: Więc ja w przyszłości nie będe pił prawie wogule alkocholu tylko napoje energetyzujące,coca colę i tam inne napoje bez alkocholowe.
Używaj Firefoxa, albo wklejaj przed wysłaniem treść swojego posta do Worda, bo te błędy strasznie kłują w oczy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

09 kwie 2010, 20:24

Powiem tak: niech ludzie przed 16 rokiem życia nie zarzekają się, że nie będą w przyszłości pić alkoholu. Ja w 2007 roku, na obozie, nie wypiłem ani jednego piwa, nawet nie było o tym mowy. Pół roku później sytuacja uległa drastycznej zmianie.
Jeśli nie będziecie pić - ok, nie świadczy to o Was źle. Mam kilku znajomych, którzy piją bardzo mało, albo i w ogóle. Tylko jestem prawie pewien, że Wasze nastawienie niedługo się zmieni. ;)

Dużo zależy od towarzystwa - samemu pić nie zaczniecie. Jedno wyjście na piwo, drugie - i potem to już będzie rutyna.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

09 kwie 2010, 20:30

korter pisze:Dr. Dundersztyc a , tak wogóle to alkochol nie jest dobrą rzeczą.Ilu ludzi sobie zmarnowało sobie przez ten szajs życie.
Tak, pisz mi jeszcze, staremu alkoholikowi...
pajdus pisze:Moim zdaniem alkochol nie jest potrzebny życiu (chyba,że na jakiejś wielkiej okazji np:na weselu czy na 18 urodzinach).Przez alkochol można sobie spieprzyć życie lub stracić dom.Więc ja w przyszłości nie będe pił prawie wogule alkocholu tylko napoje energetyzujące,coca colę i tam inne napoje bez alkocholowe.
Może już teraz zacznij pić, to się odmulisz trochę... :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

09 kwie 2010, 20:34

Ja tylko pije czerwone wino do obiadu, przynajmniej piłem gdy mieszkałem jakiś czas (W wakacje) we Włoszech u wujostwa.Piwo, spróbowałem, nie ciągnie mnie do tego wcale, wręcz obrzydza.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

09 kwie 2010, 20:36

Wiek: 12
Mówię Ci, poczekaj. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

09 kwie 2010, 22:27

1. Uwielbiam różowe, francuskie wina,
2. Nie pijam drinków
3. Piwo? Nie.
4. Wódka, tylko Sobieski (mandarynka), albo czysty (ale z jakimś soczkiem)
Tylko nie myślcie, że jestem jakąś młodocianą alkoholiczką, piję rzadko, tylko okazyjnie, jak toast jest za zdrowie i za Polskę. (nikt by nie odmówił :D )
Ostatnio zmieniony 20 lis 2010, 16:24 przez Dzastin, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

09 kwie 2010, 23:12

Myślę, że jesteś :P


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

06 lip 2010, 23:32

Niedawno, na imieninach brata, zdarzyło mi się pierwszy raz w życiu upić whisky. Wcześniej mój kontakt z tym trunkiem ograniczał się do sporadycznych drinków na jakiejś imprezce, nigdy się tym nie upadlałem. Zawsze mnie odrzuca zapach tego trunku, który łudząco przypomina smród zwykłego, domowego bimbru. No i na czysto smak też nie zachwyca. Ale pita z colą i lodem jest przełkliwa, a im więcej we krwi, tym lepiej smakuje. Tak więc po prostu zwyczajnie się upiłem (nie do utraty świadomości, ale dość poważnie) i jakież było moje zdziwienie, kiedy rano obudziłem się zupełnie zdrowy, w ogóle nie czułem, że w nocy piłem. Dla odmiany dzień później załatwiłem się z kumplami browarami. Myślałem, że kac mnie zabije. :|

Co do piw na kaca stanowczo odradzam Warkę Strong. Nie ma nic gorszego, brrrr...


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

06 lip 2010, 23:36

kazik pisze:Co do piw na kaca stanowczo odradzam Warkę Strong. Nie ma nic gorszego, brrrr...
moim zdaniem Redd's jest najlepszy na tego typu dolegliwość...przynajmniej jest tak w moim przypadku...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
ODPOWIEDZ