Zwierzątka poszukiwane

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

29 cze 2011, 13:06

KnurrMan pisze:to są chyba przemalowane złote rybki, bo nie da się ich zabić.
Ja myślę, że tak miało być, jak z pieskami pieski pod sklepem Lucky Ganesh. A skoro są w stanie gonić, to myślę, że to są przemalowane i zmienione co do kształtu psy, bo tak jak piszesz tylko one się zachowują.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

29 cze 2011, 15:59

Kształt jest taki sam tylko textura inna, i powiększone HP taak że wytrzymują unholy hand grenade nawet


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 cze 2011, 23:07

Ta rybka - ludobójca, przynajmniej na mapie o nazwie bodaj pickups.fuk, potrafi razić prądem.

Kaczka, szczur, kura, ryba. Słychać też kruka, ale raczej go nie zobaczymy. Za to po niebie krąży duży ptak, powiedzmy że orzeł. To też zwierzę.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 cze 2011, 23:20

Jeszcze żółw, duży goryl (a.k.a. Yeti), przerośnięty jaszczur (znany z wielu moich screenów) i nosorożec bez tekstury i animacji. To chyba na tyle. Chyba, że gremlina też zaliczymy do zwierzątek
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 23:22 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 cze 2011, 00:57

O, czyli jaszczur też jest w AVPC? Myślałem, że tylko na tej mapce, gdzie był zaprezentowany...

Skoro dwunożny jaszczur, organizm nieprawdziwy, to i gremlin również jest zwierzątkiem. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

30 cze 2011, 09:47

Tiquill pisze:Słychać też kruka, ale raczej go nie zobaczymy. Za to po niebie krąży duży ptak, powiedzmy że orzeł. To też zwierzę.
Orła było słychać, tak mi się zdaje (i kruka). Sprawdzałam z rybkami, jakoś mnie nie goniły, może źle kopałam? :) Ale nieśmiertelne są.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

30 cze 2011, 12:26

A oto te szczekające, piraniopodobne rybki z teksturą miauczka
Obrazek

Znajdują się na mapie Oaza Plots (Tam, gdzie kościółek z tańczącą chiquitą, w akwenie obok)
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, 12:33 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 cze 2011, 20:10

Miał Oagh fantazję, nie ma co. :) Ciekawe, jakby tak zrobił moda, który miałby te zwierzaki naraz jako samodzielne klasy... Czy byłoby to działanie wbrew zamiarom autora?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

30 cze 2011, 20:15

Wątpię, a takie stworzonka by się przydały. ;)

Zawsze można go spytać, ale wątpię by miał coś przeciwko.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

13 lip 2011, 18:05

Mam jeszcze jednego zwierzaczka, konkretnie ptaka. Na mapie Dark Woods było słychać pohukiwanie sowy przez krótki moment.

I jedna uwaga co do kaczuszek - to są samce cyraneczki.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

13 lip 2011, 19:06

I jedna uwaga co do kaczuszek - to są samce cyraneczki.
Jak dla mnie, to bardziej 'krzyżówka'
Obrazek

Albo inaczej. Coś pomiędzy tym a tym :P
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 19:33 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

14 lip 2011, 12:30

To są cyraneczki. Popatrz na obrazek:

Obrazek

Jak dla mnie to do pierwszej kaczki bardziej podobna jest cyraneczka.

[ Dodano: 2011-07-14, 12:40 ]
Mam jeszcze jednego zwierzaczka, a właściwie tylko jego teksturkę (wydaje mi się że ma jakieś powiązania z wilkiem z ED). To jest piesek husky:

Obrazek

I jeszcze jest dziwny kotek:

Obrazek

Obrazki z edytora się raczej nie liczą jako znalezione zwierzaczki?

EDIT:
Do Blood Madness: Kotek jest tylko w edytorze, a w AVPC jeszcze go nie znalazłam bo to tnie strasznie trzeba uważać co się robi a nawet gdzie się wchodzi... Myślę, że AVPC ma jeszcze dużo nieodkrytych sekretów.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2011, 16:20 przez Cziko, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

14 lip 2011, 15:54

ten kot był chyba na cut-scence w aw w psiarni ciekawe skąd on w avpc


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

14 lip 2011, 16:48

Mam jeszcze jednego zwierzaczka, niestety, tylko z odgłosów. Na mapie Dark Woods w sadzawce blisko koła wodnego i 2 cyraneczek było słychać kumkanie żab, czyli chyba tam są :)

I jeszcze tabliczka informująca co robić w razie spotkania z lwem górskim - one też chyba są.

Mamy już chyba około 15 zwierząt :zdziw:

[ Dodano: 2011-07-14, 17:53 ]
Tu jest przerośnięty jaszczur, a właściwie taki, który wszedł w drugiego (były 2), ale musiałam szybko robić screena (bo za chwilę był Critical Error), chyba o tym wspominał Silver Dragon:

Obrazek

Chciałam podejść bliżej i go pooglądać, to jest kościół na mapie Dark Woods, ale się nie dało wejść a w podziemiach były całkiem ciekawe odgłosy, trochę dziwne, zaczęłam szukać i w końcu znalazłam "to". Poszłam szukać jeszcze raz i się wyłączyło, a nie mam kodów na latanie (nie działają).

Ten stworek był wspominany w innym temacie, tylko tam był pomarańczowy i na śniegu, a tu jest inny. Jak dla mnie on jest zwierzątkiem.

[ Dodano: 2011-07-14, 21:05 ]
A to jaszczur z mapy testowej z wiru z mapy Eestates:

Obrazek

Niestety nie widziałam go jeszcze w normalnej grze. Oprócz niego był tam jeszcze wspomniany już nosorożec bez tekstury, wszystkie zwierzaki i jakieś dziwne stwory, także bez tekstury. A to zdjęcie wspominanego orła, wygląda dość płasko :P :

Obrazek

Mnie on bardziej niż orła przypomina myszołowa, tylko że ten z Postala jest bardziej rudy niż brązowy i mocno rozmazany. W każdym razie myszołowy zwyczajne, te z obrazka, nie występują w USA więc twórca musiał mieć na myśli inny gatunek i jestem bardzo ciekawa jaki :)

Może by stworzyć galerię zdjęć o zwierzętach z AVPC? :P
Ostatnio zmieniony 14 lip 2011, 21:06 przez Cziko, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
VladKindorgo
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:36
Lokalizacja: Kraków

10 mar 2012, 15:43

A ja nakarmiłem rybki, smakowała im karma dla psów, dzięki temu zabiegowi mogłem sobie spokojnie ponurkować, ale prawie nic nie było poza, jeżeli dobrze pamiętam, kostki "pirania" do radaru.


Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft.
J. W. von Goethe
ODPOWIEDZ