Zniszczyli Postala - copy protection, trzeci cios

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 lip 2008, 19:25

No cóż, każdy ma swój gust.

Może gdy zagram w demo, zmienię zdanie o P3. Póki co kiepsko się to zapowiada.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, 19:26 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

16 lip 2008, 19:33

hmm...zastanawiam się tylko dlaczego RWS tak postępuje..z tego co wiem gra jest dla graczy więc powinni robić grę pod nich a nie wg widzimisię...fakt pomysły Vince'a i spółki nie bardzo przypadają mi do gustu ale pewnie da się przeżyć...jakoś...

moim zdaniem słowo "zniszczyli" też jest za mocne...ale na pewno nie udogodnili nam gry...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

16 lip 2008, 19:35

Albo takie San Andreas
mam to i to wersje kolekcjonerską na do datek

pograłem parę dni a potem przestałem bo miałem dość wyjmowania płyty z "pudełka" (pudełka dałem specjalnie w cudzy słowach bo pudełkiem tego raczej nazwać nie można)


Test Drive Unlimited jest z 16 marca 2007 (06 kwietnia 2007 PL )

a postala 2 mam od 2004 i nadal w niego mogę grać a TDU wymagające płyty raczej tyle nie wytrzyma (za dwa lata zaczną się pewnie kszyki że płyty zaczynają szwankować)
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, 19:36 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 lip 2008, 19:35

Ramesses pisze:hmm...zastanawiam się tylko dlaczego RWS tak postępuje..
Może Akella za tym stoi?


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

16 lip 2008, 20:44

Może będzie tak że płyta będzie potrzebna tylko do uruchomienia. Tak jest ze wszystkimi płytami z EA. Potem wyjmuje się płytę i jest git


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

16 lip 2008, 21:07

W takim razie nie dodał by słowa Sorry na końcu zdania...


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

16 lip 2008, 21:16

eddie pisze:Może będzie tak że płyta będzie potrzebna tylko do uruchomienia.
niestety płyta będzie musiała być w napędzie
eddie pisze:Potem wyjmuje się płytę i jest git
to jeszcze głupsze rozwiązanie niż trzymanie płyty przez cały czas gry
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, 21:17 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

16 lip 2008, 21:25

Chodziło mu oto ,że najpierw wkładasz płyte żeby uruchomić grę , później możesz już wyłączyć i włączyć z powrotem bez wkładania jej


Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

17 lip 2008, 12:59

Nie wiem o co się tak pieklicie. Owszem, płyta trzymana cały czas w napędzie to durny pomysł, zużywa i laser napędu i samą płytę, lecz na wszystko znajdzie się sposób. Założę się, że niedługo po premierze wyrosną jak grzyby po deszczu patche, które wyeliminują tę niedogodność. Ewentualnie można by zrobić sobie obraz płyty czy coś podobnego. Aha, zanim mnie zlinczujecie - tak długo jak na półce będzie stać opakowanie z oryginalną płytą w środku będzie ok (zapłaciłeś - rób co chcesz) ;).

Niestety, tylko jeden problem z głowy, kamera za plecami oraz Steam wciąż nad nami wiszą... :/


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

17 lip 2008, 14:56

Jeśli będzie 'copy protection' to znaczy też, że Postal 3 nie będzie wymagał Steama. :)


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 lip 2008, 15:50

Mrocz pisze:Jeśli będzie 'copy protection' to znaczy też, że Postal 3 nie będzie wymagał Steama. :)
Chwalmy Pana, Alleluja! :priest: :rasta: :tańczy: :brawo:
Ewentualnie można by zrobić sobie obraz płyty czy coś podobnego. Aha, zanim mnie zlinczujecie - tak długo jak na półce będzie stać opakowanie z oryginalną płytą w środku będzie ok (zapłaciłeś - rób co chcesz) ;) .
To samo przyszło mi dziś w pracy do głowy. Ale byłeś szybszy. ;)


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

17 lip 2008, 16:48

Mrocz pisze:Jeśli będzie 'copy protection' to znaczy też, że Postal 3 nie będzie wymagał Steama.
No cóż przynajmniej jedna dobra wiadomość
Ostatnio zmieniony 17 lip 2008, 16:49 przez ciuciu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 lip 2008, 17:58

Co do koneiczności wkładania płyty do napędu:

Miałem niegdyś piracką wersję San Andreas. Zainstalowałem raz i grałem, grałem...

A potem kupiłem oryginała, bo postanowiłem wynagrodzić Rockstarowi świetną produkcję (dziwne podejście, nie?) i co? Muszę za każdym razem, gdy chcę zagrać, wkładać płytę do napędu. Nie jest to komfortowe.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

17 lip 2008, 18:54

Mrocz pisze:Jeśli będzie 'copy protection' to znaczy też, że Postal 3 nie będzie wymagał Steama. :)
będzie
Jon M pisze: Well Postal 3 will be sold in stores, so it will have all the copy protection included. Sorry ;)
Frito Bandito pisze: on computers do you need the cd in postal 3
Jon M pisze: Yeah you will do, unless we get it onto steam and you download it from there. Not clear on if it will be or not right now.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

17 lip 2008, 18:55

Nie ma to jak robić z igły widły czy inną kosiarkę :-/ Ludzie, a co wam zrobi wkładanie tej płytki do napędu? Urwie wam ręce, spalicie kilka kalorii więcej? Kupiłem Baldur's Gate kilka dni po polskiej premierze (maj 1999) i jakoś po ponad 9 latach płytka dalej ma się dobrze, a często jej używam, mogę grać bez problemów. Jedyny problem z płytą miałem w przypadku dodatku do Diablo II - eksplodowała sobie w napędzie (co było dość powszechne w przypadku tegoż dodatku), bez 2 zdań wymienili mi płytkę na nową w sklepie 8-)
Poza tym zawsze możecie sobie obraz płytki zrobić jakiś w miarę konkretnym programem, czy poskładać mini-iso z oryginału skoro to aż taki problem wkładać płytkę do napędu. Wszyscy narzekają na piratów, ale jak już ktoś chce się przed tym zabezpieczyć to jest mega zły i debil X_x Autoryzacja gry przez net - ZŁA bo nie każdy ma dostęp do netu. Steam - zły bo tak i już xD, wszelkie StarForce'y itp. - złe, bo trzeba płytę w napędzie mieć X_x Lepiej od razu niech RWS razem z Akella skoczy do Siergiej'a na ryneczku i da mu kilka płytek, coby sobie chłopak bez najmniejszych trudności pokopiować mógł. Tłumaczenie "zużyciem napędu i lasera" też jest lekko absurdalne, dodatkowe 30 sekund z nominalnego czasu pracy napędu nikogo nie zbawi 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Zablokowany