Ziobro postawiony przed trybunał Stanu

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

06 maja 2015, 17:24

Komisja odpowiedzialności konstytucyjnej przyjęła wniosek, że postawienie byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu jest zasadne. Co powiedział nasz
Ziober? Według niego PO "naruszyła w tej sprawie wszelkie standardy prawne".
- Dzisiejsze wydarzenie w Sejmie traktuję, w ramach kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego, jako zemstę za skuteczną walkę z korupcją ludzi władzy, za walkę z przestępczością, otwieranie zawodów prawniczych, kiedy byłem Prokuratorem Generalnym - powiedział Ziobro na konferencji w Sejmie.

To, że naprzykład taka gazeta jak Donos, czy Trybuna pisała o tym już dwa lata temu
go nie obchodzi ;p
Ale w tym temacie możemy świętować, że w końcu go postawili. Jak ja się cieszę ;p
A jakie jest wasze stanowisko?


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

06 maja 2015, 19:37

Ujebał transplantologię w kraju przez wsadzenie Mirosława G(arlickiego), i to do tego stopnia, że liczba przeszczepów w kraju nigdy nie wróciła do poziomu sprzed jego zatrzymania. A Ziobro nawet nie miał racji. Tyle chyba wystarczy.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

08 maja 2015, 17:58

Dobrze mu tak. Nigdy dziada nie lubiłem.
Dziwne tylko, że prawie nic o tym nie pisali.
A tak w ogóle to przed Trybunał powinni postawić jeszcze Tuska, Kaczyńskiego, Komorowskiego i całą resztę tych złodziei i szkodników. Powinni siedzieć w pudle, a nie na ciepłych posadkach.


I regret nothing
ODPOWIEDZ