Zhejtujmy!

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

04 wrz 2017, 20:50

Oj, ten temat miałem w pamięci od dawna... Ale ze mnie leń, że zabieram się o to dopiero teraz :D
Temat powstał, byśmy mogli zwyzywać to co złego nas dzisiaj spotkało lub co ogółem nienawidzimy. Po co w Hard Parku? Żeby nie cenzurować bluzgów. A czemu? No bo czasami nie można się powstrzymać. A czemu? Na głupie pytania odpowiedzcie sobie sami ;)
To ja zacznę:
Wkurwiają mnie ci (specjalnie dałem z małej "ci". zero kultury. jestem zły xD) idioci, co myślą, że jacy to oni kurwa nie są zajebiści. I się napinają, że oni to pokemony znają, bo w Pokemon GO grali, a ci debile nawet nie ograli Fire Red. No do chuja pana! A kiedyś każdego poka z pierwszej generacji umiałem śpiewająco. Czasami mnie ręka świerzbiła by takiemu przyjebać. I pewnie nie raz mnie swędzić będzie. ;> (a tutaj kropka nienawiści xD)
Swędzi mnie też przy jebanych fankach BIEBERA. Myślałem, że ta plaga przeminęła i moją szkołę nie ruszy. I co? No zgadnijcie. :blah: Ale Bieberuś jest fajny <3 :blah: BEJBE BEJBE OŁŁŁŁŁŁ
:571:
Tak samo mnie wkurwiał jeden typ, co przychodzi do mnie mówi:
YYY A TY TO NAWET W DOOMA 4 NIE GRAŁEŚ YYYY NIE POWINIENEŚ SIĘ NAZYWAĆ FANEM SERIII YYYY
Najlepsze, że ten DEBIL nie potrafił przejść drugiego levela Dooma
DRUGIEGO. (I tu chciałbym to podkreślić bluzgiem) KURWA JEGO JEBANA MAĆ, DRUGIEGO.
I taki kurwa zapaczony, że Brutal Doom to gówno, że Doom 3 to chłam gorszy od Limbo of The Lost. Jeszcze kurwa grał w pierwszego Dooma... na cda. Zamiast ściągnąć emulator i grę, albo kupić na steamie... to on kurwa flashowa gierka. :homerpalm: Nawet nie wie, że DoomGuy ma na nazwisko Blaskovitz ;>
Ja doszedłem do 1,5 epizodu, na TELEFONIE WINDOWS PHONE. On doszedł do 2 levela na PC.
I wiecie co? On niby taki bogaty, swoim ziomkom kupował predatory i inne barachła na steamie, by z nim grali. Chce se kupić przyjaciół. Więc skoro taki bogaty... To czemu se nie kupi Dooma na steamie?! :facepalm:
I tak gada z moim (byłym) kumplem, że on to widział, że to wyjaśnione, czemu ten DoomGuy taki zajebisty. A to był film na YT... Fan - Made. Jak Bóg rozdawał IQ to on był u Szatana po hajs ;>
No to pomyślisz: Taki nerd, co nie?
Nie dość, że nerd, to jeszcze maminsynek. Jego matka to nauczycielka i małe słówko typu zamknij się, to on kabluje a ona do pedagog. Ale jak on faka pokaże, to nic się nie dzieje.
Myślisz: Nerd, No-life, maminsynek, kabel.
Dodaj pedała co się do każdego tuli, przytula, a i dodaj idiotę. Wypisz wymaluj ;>
A raz jak mu coś o Doomie powiedziałem, to powiedział że ma dziewczynę, że ja tylko o grach gadam. :bolek:
Dziewczynę... w podstawówce. NO CO ZA KURWA DEBIL. Jak bachor (rozwydrzony), ma czuć miłość, jak ma 12 lat?! ;>
Choć mam do niego z deka szacun, bo mi dał Don't Starve Together, bo... Zaniosłem list miłosny od niego dla takiej pewnej dziewczyny z klasy. :566:
Jakaś jedna czwarta mojej klasy to idioci tacy jak on. Na szczęście są też normalne osoby. Zawsze jakiś plus szkoły :|
Przepraszam za bluzgi, no ale po to to dałem w Hard Parku. Ewentualnie prosiłbym o przeniesienie do cmentarza.
Zapraszam do "hejtowania" :D
Ps. Ten pan rozwydrzony, ma kanał na YT. 40 subów. Za majnkrafta. :homerpalm:


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 wrz 2017, 20:52

Pojebany jesteś


8=======D
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

04 wrz 2017, 20:54

Ale DoomGuy nie miał na nazwisko Blaskovitz. Bohater serii Wolfenstein tak miał. I nie Blaskovitz tylko Blazkowicz.

Zresztą chyba posrany jesteś wstawiać takie rzeczy. No ale to Hard Park xD
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2017, 20:56 przez ShaQ, łącznie zmieniany 1 raz.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

04 wrz 2017, 21:01

WTF


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

04 wrz 2017, 21:04

1. Był już podobny temat kiedyś: "Co was wkurza?", czy coś takiego.

2. To, że jest w Hard Parku, to nie oznacza, że możesz bluzgać w co drugie słowo.

3. Postaraj się przynajmniej choć raz pisać normalnie, chaos, apokalipsa, ponawalane emotek
jak nie wiem co, czytać się tego nie da i odechciewa :|

4. Ogunie powalony temat, lepiej to będzie wywalić do cmentarza xD
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2017, 22:13 przez Devi90, łącznie zmieniany 1 raz.


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

04 wrz 2017, 21:59

yyyyyyyyyyy...........

eeeeeeeeeee...........

to już ja sensowniej tu pisałem po pół litrze wódki i akodynie xd


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

05 wrz 2017, 06:23

ShaQ pisze:Ale DoomGuy nie miał na nazwisko Blaskovitz. Bohater serii Wolfenstein tak miał. I nie Blaskovitz tylko Blazkowicz.

Zresztą chyba posrany jesteś wstawiać takie rzeczy. No ale to Hard Park xD
Blazkowicz z Wolfensteina jest dziadkiem czy tam pradziadkiem Doom Guya xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 wrz 2017, 15:21

SzynkaczPL pisze:Zhejtujmy!
Ach, te problemy 12 latków

Ciekawostka: z psychologicznego punktu widzenia, biorąc takiej "dłuższej" wielkości post, można spokojnie stworzyć profil osobowości tej osoby. :D
SzynkaczPL pisze:Jego matka to nauczycielka i małe słówko typu zamknij się, to on kabluje a ona do pedagog. Ale jak on faka pokaże, to nic się nie dzieje.
Weź kilku ziomków i wpierdolcie mu w kiblu. Na resztę problemów chyba to też powinno pomóc. heh. joke.

@Temat:

Noo... mnie to w sumie nic nie wkurwia, bo mam na wszystko wyjebane. :) Noo może jednak raz na jakiś czas się czymś mniej lub bardziej przejmę. Ale najbardziej mnie irytuje, że jak słuchawki katuje się mocnym podbiciem basu, to po miesiącu się psują. nosz kurde no. I to takie za 70zł dokanałowe ;0


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

09 wrz 2017, 18:45

:bolek:

Wielkim sukcesem jest to, że zdołałem ten bełkot przeczytać w całości
Sama wypowiedź natomiast, jak i sposób przekazu, idealnie pasują do awatara autora. Tworzą jedną idealną całość :P

Gdyby każdy miał tego typu problemy w życiu co autor tego tematu, byłoby ono o wiele prostsze, o ile ludzie, polegając na bezsensownym hejcie, by sobie wcześniej krzywdy wzajemnie nie zrobili. Jak małpki w klatce walczące o zgniłego banana
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2017, 18:47 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

09 wrz 2017, 19:04

Silver Dragon pisze:Gdyby każdy miał tego typu problemy w życiu co autor tego tematu, byłoby ono o wiele prostsze, o ile ludzie, polegając na bezsensownym hejcie, by sobie wcześniej krzywdy wzajemnie nie zrobili. Jak małpki w klatce walczące o zgniłego banana
Zapomniał wół jak cielęciem był ;)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 wrz 2017, 14:17

Każdy w tym wieku miał/ma jakieś mniejsze lub większe odchyły. Hormony szaleją
Powyższe jednak zahacza trochę o absurd ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

10 wrz 2017, 15:46

Ogólnie wszystko to chaotycznie jest napisane, sto tysięcy napierdzielony i jeszcze kurwy jako przecinki.
Temat też dziwny...


ODPOWIEDZ