Zbrodnie w Postalu

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

20 cze 2010, 15:01

Mr Minio pisze:Warto zaznaczyć, że w postalowej Klinice na drugim piętrze również znajduje się podobny doktorek z zakrwawionym fartuchem
Tak ale przecież to klinika, to jasne że będzie tam doktorek w zakrwawionym fartuchu (ostry dyżur xD). A co do tej mapy o której mówiłem, to tamten doktorek nie jest w klinice, ale jeszcze raz zaznaczam: W zakrwawionych ruinach... to chyba jasne że to psychol.


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 cze 2010, 15:04

Ostry dyżur w Klinice? Rozumiem w Szpitalu, ale w Klinice to trochę dziwne, chociaż kto wie.. xD

Co do tego, co pisałeś, to mapy fanowskie się nie liczą, bo nie stworzyło ich RWS. Nawet jak pasują do danej sprawy, to nie możemy brać ich jako dowody itp. bowiem to są po prostu wizje danych modderów, a nie firmy która zrobiła grę.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

20 cze 2010, 16:31

Hmm... A może by tak napisać maila do panów z RWS, i zapytać się o co z tym chodzi? :D


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 cze 2010, 16:32

W sumie niezły pomysł. Loc raz pisał w sprawie, gdzie jest Paradise i odpowiedzieli.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

20 cze 2010, 21:33

Ale czy to nie jest pójście na łatwiznę, panowie? Całą kwintesencją wątku jest samodzielne odkrywanie tego, co pochowali przed nami twórcy. Poza tym nie sądzę, by pan Vince był skory odpowiadać na pytanie, do którego odpowiedzi sam pewnie nie pamięta :D
Co do szpitala, to RobertosSK1 ma w tym dużo racji, bo przecież znajdujemy tam łóżka typowe w salach operacyjnych. A może krew stąd, że pacjent dostał krwotoku z nosa i zalał doktorkowi fartuch? Poza tym bijatyki w Paradise sa na porządku dziennym ;)


Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

21 cze 2010, 11:14

DJ Pudzianos ma sporo racji, w sumie to my: albo rozwińmy tą zbrodnie, albo dajmy se spokój ;)


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

28 cze 2010, 13:04

Z racji zastoju w tym temacie, odnalazłem pewną rzecz, którą pewnie nie jeden z Was widział.

Otóż chodzi mi o Paradise Mall, sklep ze zwierzątkami (koty i psy). Na zapleczu znajduje się pewne pomieszczenie. Oto one:
Obrazek
Jak widzimy, zwierzęta są tam... zabijane, szlachtowane i na coś przerabiane. Jestem niemal pewny, iż z tego robi się fast-foody w Paradise. Podobne fragmenty "zwierzaczków" znajdują się w kuchniach obok sprzedawców w restauracyjkach. Można uznać to za zbrodnię, bo w mieście choćby kopnięcie kota jest ścigane przez policję. No i krążą wszędzie obrońcy praw zwierząt - jak w życiu.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 cze 2010, 13:09

DJ Pudzianos pisze:Jak widzimy, zwierzęta są tam... zabijane, szlachtowane i na coś przerabiane. Jestem niemal pewny, iż z tego robi się fast-foody w Paradise.
Wiesz, że nigdy tak o tym nie myślałem? Zawsze mnie zastanawiało, po co tam się zarzyna koty.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 cze 2010, 13:15

No tak, a obok klatki z psami i kotkami oraz sprzedawca kotów. Jakiś nielegalny handel zwierzętami? Twoja teoria też jest prawdopodobna. Ze zwierząt robią fastfoody.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

28 cze 2010, 13:49

Kojarzy mi się to z jedną ze scen z ED, gdzie w pudełkach i różnych opakowaniach leżą pocięte ludzkie części ciała. Moja pierwsza myśl - handel organami. Może i z kotkami jest tak samo? ;)


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

28 cze 2010, 13:55

DJ Pudzianos pisze:Kojarzy mi się to z jedną ze scen z ED, gdzie w pudełkach i różnych opakowaniach leżą pocięte ludzkie części ciała. Moja pierwsza myśl - handel organami. Może i z kotkami jest tak samo? ;)
Racja miszczu, napewno zombiaki i psychole rozwalają swoje ofiary na kawałki by nimi handlować. Za zbitą kasę z tego biznesu idą na romantyczną randkę do KFC, mieszkają w villach :P

Tak, pewnie z kotami identycznie...na allegro zbijają fortunę za sprzedawanie części ich ciała...

jezu, myśl człowieku...Twoje teorie są idiotyczne.

Zgadzam się, że robią z tych kotów/psów kotlety do fast foodów.

@Minio
:lol2:
"nielegalny handel zwierzętami" :lol2: no sprzedają bo sprzedają, jezu znowu debilizm palnąłeś....


Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

28 cze 2010, 13:59

little_psycho, słowem nie wspomniałem, że robią to zombiaki, a tylko to, że takie skojarzenie mi na myśl przyszło. Poza tym handel ciałkami zwierząt: jest to możliwe, aczkolwiek nie aż tak popularne. To Ty myśl, i bardziej poprawnie interpretuj moje myśli :D Fakt, ten handel wygląda na legalny, ale skąd mamy pewność, że nie ma tam "gatunków zagrożonych" (tu już wkracza fantastyka i dorabianie teorii do tego, co widać).
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 14:00 przez DJ Pudzianos, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

28 cze 2010, 14:04

DJ Pudzianos pisze:little_psycho, słowem nie wspomniałem, że robią to zombiaki, a tylko to, że takie skojarzenie mi na myśl przyszło. Poza tym handel ciałkami zwierząt: jest to możliwe, aczkolwiek nie aż tak popularne. To Ty myśl, i bardziej poprawnie interpretuj moje myśli :D Fakt, ten handel wygląda na legalny, ale skąd mamy pewność, że nie ma tam "gatunków zagrożonych" (tu już wkracza fantastyka i dorabianie teorii do tego, co widać).
No to ch*ja nas to obchodzi, kolego :D
nie no joke, ale po prostu mnie wk.... kiedy ludzie zaczynają wymyślać i pitolić bzdury o czymś, bez obrazy- własne teorie co się gdzieś działo są OK, ale rozstrząsywanie małego detalu, i zaczynanie wymyślania se fikcyjnej fabuły do tego, wkurza. Ale jak widać zbyt się bulwersuje, temat leci do ignorowanych to nie będę was więcej atakować


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 cze 2010, 18:00

Zauważcie, że podobno tam nie tylko koty i psy sprzedają. Tam są także gremliny i ślimaki oraz jakieś nie-wiadomo-co. To jednak tylko plakaty w tym "sklepie".


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

28 cze 2010, 20:38

W pomieszczeniu są bardzo duże lodówki, więc teorią o handlu mięsem z futrzaków jest wielce prawdopodobna. Poza tym na przeciwko wejścia od zaplecza do zwierzęcej rzeźni jest wejście do kuchni fast foodów. Wszystko ze sobą idealnie powiązane.


Obrazek
ODPOWIEDZ