Zasady Internetu

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 sty 2009, 21:27

zielAK, Nie chodzi o to, chodzi o podejście. Np. zamiast "rozwalić" lubię powiedzieć "rozpierdolić", bo to ma po prostu mocniejszy wydźwięk. Znasz termin "Mowa polityczna"? (Albo dyplomatyczna, nie jestem pewien) Znasz termin "eufemizm"? To są trminy prowadzące do zniewolenia. Śmieszne?

Najpierw, zabronili mówić np w telewizji "zjebany"

Teraz próbują zabronić tego mówić na ulicach.

Potem będą podsłuchy w domach, zabraniające tego mówić.

Potem zabronią mówić w telewizji "Zły". Każą mówić "bezdobry".

Wiesz do czego to prowadzi? Jeśli nazwisko Orwell nic ci nie mówi, to lepiej przeczytaj na Wikipedii o jego książce "1984". Bo cenzura i zakazywanie przeklinania właśnie do tego prowadzi.

Dodam jeszcze, że nie chcę oczywiście sytuacji w której wszyscy ciągle przeklinają. Ale chcę, by nikt mnie nie karał za jednorazowe używanie takich słów.

To forum to naprawdę przyjemne miejsce, ale nie będę się cenzurował. Jeśli ktoś zdecyduje się wypierdolić mnie stąd za to słowo 7 wyrazów temu, to poddam się temu. Wolę stracić forum niż honor. A to dla mnie właśnie coś takiego.

[Ja NAPRAWDĘ jestem inny więc niech nikt nie pieprzy że pisanie zgodnie z debilnymi zasadami to nie strata honoru]


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

01 sty 2009, 21:29

Stary... to nazywasz honorem? Przesadzasz, tyle Ci powiem.

Jak możesz zauważyć, edytuję Twoje posty [SB i Forum], gdy uważam, że przesadzasz. Ostatnio co post na sb, to bluzg, więc przyzwyczajaj się do gwiazdek.


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 sty 2009, 21:32

Robsessed, Spoko, jak ci się chce to mi to nie przeszkadza. Grunt żeby mnie nikt nie cenzurował zmieniając sens moich słów (patrz: eufemizm), bo tego tolerować nie mogę.

[jak wy tolerować mnie nie możecie to zróbcie to]


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

01 sty 2009, 21:33

No nieźle. Ja tam klnę w mmo jak mnie nooby drażnią, ale mniejsza z tym. Noobom na speedhackach się należy. Ludzie, szczególnie dezel Masta (cokolwiek to być), to jest porządnie forum, tak mawiają. I tu się nie klnie. To jest w regulaminie. Adminom proponuję dopisać ostatni punkt: "Nie pasuje to wypierdalać"


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

01 sty 2009, 21:35

MastaDJMax pisze:Robsessed, Spoko, jak ci się chce to mi to nie przeszkadza. Grunt żeby mnie nikt nie cenzurował zmieniając sens moich słów (patrz: eufemizm), bo tego tolerować nie mogę.
Nie no, zamienników w takich wypadkach dawać nie będę. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 sty 2009, 21:40

eddie, nie pasuję wam to mnie wypierd**cie. Nooo może nie dosłownie ^^

Robsessed, kthxbai
k
Ostatnio zmieniony 01 sty 2009, 21:44 przez Max King, łącznie zmieniany 1 raz.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

02 sty 2009, 12:20

A wiecie co? A mnie się znudziło. Znudziła mnie czasochłonność jaką muszę poświęcić na edycje postów Max'a. Po prostu będę je kasował, bez ostrzeżenia. Od dzisiaj. Jestem ch*jem? Trudno.


Obrazek
ODPOWIEDZ