Zasady Internetu

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

31 gru 2008, 11:16

kazik pisze:A jak ktoś lubi chłopców to mamy na forum dla takich specjalną, różowiutką rangę. :->
ROFL :bolek:

Wiecie co? Ja tam wole nie gadać o /b/... On nam shackóje foróm!!!11one!


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

31 gru 2008, 13:05

kazik, sztywniak... :-(


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 gru 2008, 20:09

Tia, rozmowa o zasadach internetu bez rozmowy o zasadach internetu i z ich naginaniem. Intrygujące...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

31 gru 2008, 20:12

Tiquill, forum o postalu z zakazem przeklinania... Intrygujące...


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

31 gru 2008, 20:26

MastaDJMax pisze:Tiquill, forum o postalu z zakazem przeklinania... Intrygujące...
Pomyśl. Wchodzisz na forum, patrzysz na to co piszą userzy i widzisz same c****, k**** i tym podobne $%#@. Odechciewa się czytać i rejestrować.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

31 gru 2008, 20:29

Silver Dragon pisze:
MastaDJMax pisze:Tiquill, forum o postalu z zakazem przeklinania... Intrygujące...
Pomyśl. Wchodzisz na forum, patrzysz na to co piszą userzy i widzisz same c****, k**** i tym podobne $%#@. Odechciewa się czytać i rejestrować.
pomyśl włączasz grę i słyszysz same c****, k**** i tym podobne $%#@. Odechciewa się grać :roll:


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 gru 2008, 20:33

Tiquill pisze:Tia, rozmowa o zasadach internetu bez rozmowy o zasadach internetu i z ich naginaniem. Intrygujące...
Kto tego nie zrozumiał, to pewno i tłumaczyć nie trzeba, bo i tak nie zrozumie. A pewne rzeczy jednak są męczące, jeśli trwają za długo, także dla widza...

Rozumiemy się? Nie, nikt mnie przecież nie rozumie. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

31 gru 2008, 20:40

prawdziwy 666 pisze:
Silver Dragon pisze:
MastaDJMax pisze:Tiquill, forum o postalu z zakazem przeklinania... Intrygujące...
Pomyśl. Wchodzisz na forum, patrzysz na to co piszą userzy i widzisz same c****, k**** i tym podobne $%#@. Odechciewa się czytać i rejestrować.
pomyśl włączasz grę i słyszysz same c****, k**** i tym podobne $%#@. Odechciewa się grać :roll:
Każdy ma swój mózg i myśli inaczej.
W grze mi to nie przeszkadza. Co innego forum. Kultura musi być.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

31 gru 2008, 20:45

Przecież, żak grasz w Postala 2 nie słyszysz tam ani jednego przekleństwa. Najbliższym przekleństwem jest słynne "kurrr", które koleś wypowiada po postrzelaniu. Na forum też nie będziemy chamami i będziemy cenzurowali niektóre wyrazy lub używali cytatów bezpośrednio z gry.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

31 gru 2008, 20:55

zielAK to jest tylko przykład polskiego złagodzenia dialogów w oryginalne masz same "fuck" i "damm"

Tiq znam pewne forum na którym takie tematy jak ten (czyli bez tematu jeden wielki off top) są legalne i wychodzą z tego naprawdę ciekawe dyskusje

w przeciwieństwie do tematów sztywno trzymających się konkretnego tematy (takie często giną po osiągnięciu długości dwóch stron)

nie wiem skąd u ludzi to uprzedzenie do offtopów?


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

31 gru 2008, 21:11

zielAK, w pedalskiej polskiej wersji fakt, nie ma przekleństw, a szczyt wulgaryzmu to zajebioza". Ale w angielskiej wersji roi się od "fuck" i "bitch". Jakby Vince tu wszedł to by rzucił:

What the fuck is this forum? Are those admins fucked or what?! Can't swear of forum about Postal?! Fucking morons..."

prawdziwy 666, zgadzam się, tematy są po to by pisać. Jak się robi off-top to znaczy, że główny topic się znudził, ale czemu od razu zamykać cały temat?

Silver Dragon, kultura. Jasne że kultura. Ale czybrakiem kultury byłoby np. "ups, rozjebałem tego kolesia na tym etapie"?

LUDZIE! CO ZŁĘGO JEST W SŁOWIE "KURWA" ŻE SIĘ GO TAK PANICZNIE BOICIE?!


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 gru 2008, 22:01

prawdziwy 666, mnie nie chodziło o offtop. Dobra, powiem, moim zdaniem za dużo jazdy było ze Smugglera, to już męczyło. A sam offtop? A niech sobie będzie, w Małym Hyde Parku luz jest dopuszczalny.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

31 gru 2008, 22:04

Tiquill, to fakt, z tym Smugglerem to była przesada. Chyba ktoś się oburzył za mój żart. Mam nadzieję że ten ktoś nigdy nie zostanie prawnikiem...


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

01 sty 2009, 20:48

MastaDJMax pisze:zielAK, w pedalskiej polskiej wersji fakt, nie ma przekleństw, a szczyt wulgaryzmu to zajebioza". Ale w angielskiej wersji roi się od "fuck" i "bitch". Jakby Vince tu wszedł to by rzucił:

What the fuck is this forum? Are those admins fucked or what?! Can't swear of forum about Postal?! Fucking morons..."
Co czyni Polskiego Postala naprawdę grą wyjątkową i oryginalną. Kiedyś gadałem z kumplem na temat z P2 i był pozytywnie zdziwiony, że niema w niej ani jednego przekleństwa, tylko same podteksty do nich.

Nie wiem, mnie jakoś takie "Fucking" nie drażni. Bardziej to robi "ku**a".
MastaDJMax pisze:LUDZIE! CO ZŁĘGO JEST W SŁOWIE "KURWA" ŻE SIĘ GO TAK PANICZNIE BOICIE?!
W samym słowie nic. Ja też sobie lubię czasem pokur*ić w życiu codziennym jak jestem na coś zły. Wiadomo, że nie będę mówił: "Co za poje<pii> kre<pii>n sprzedał mi to kur<pii>skie gó<pii>o? Przecież kur<pii>a tego nie da się pić!" bo by mnie zamknęli w zakładzie psychiatrycznym. Ale tu na forum, mogę się odprężyć i nie muszę przeklinać gdy nie jestem wkur**ony.

Czy ty Masta jesteś na coś wkur**ny nieustannie i niemiłosiernie gdy odpisujesz komuś na posta? Przemyśl to jeszcze raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

01 sty 2009, 21:06

W życiu codziennym bluźnię zbyt często. Pisząc, potrafię się powstrzymać.


Obrazek
ODPOWIEDZ