Zapisy do pierwszego klanu.

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

02 cze 2008, 18:52

Mam czelność być założycielem pierwszego klanu na PSI. Po namowach, doszedłem do wniosku, że ktoś musi postawić ten pierwszy krok. Jak na razie w klanie są 2 osoby: ja w funkcji dowódcy i kazik jako mój zastępca.

Przyznam szczerze, że w wirtualnym świecie nie miałem jeszcze doświadczenia w kierowaniu taką wirtualna organizacją. Poszukiwanych jest 6 pionierów do stworzenia klanu. Trwają zapisy, kto pierwszy ten lepszy. Niewykluczone, że w przyszłości ten 8 osobowy team może się poszerzyć. Gdy zostanie zamknięta lista, ustalimy wewnątrz klanu jego nazwę, a następnie rozpoczniemy treningi zgrywające.

Klan będzie miał założenie i strukturę strykcie wojskową.

Tutaj trwają zapisy do pierwszego klanu na PSI.

Jednocześnie temat wraz z pełną listą nie zostanie zamknięty. W przyszłości w miarę zapotrzebowania i chętnych kandydatur, przeprowadzimy kolejne wcielenia, o czym tu poinformuję.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 cze 2008, 18:54

Chciałbym dołączyć do klanu. Jednocześnie zastrzegam sobie prawo odejścia po okresie treningowym. Dlaczego? O tym kiedy indziej. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

02 cze 2008, 19:42

Użytkownik Mrocz zgłasza swoją kandydaturę. 8-)


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

02 cze 2008, 19:44

Alixo się zgłasza!!


Obrazek
Awatar użytkownika
UnikalnyNick
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 01 cze 2008, 23:06
Lokalizacja: Zza zakrętu.

02 cze 2008, 23:22

Cześć, no zapowiada się ciekawie...
Ja też będę prawdo podobnie zakładał klanik. ;]
Może zagrali byśmy spar kiedyś ? ;d


Zostaję. ; ]
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 cze 2008, 23:31

Userze, o nicku UnikalnyNick ;) - jak już założymy klan, to chętnie. Tymczasem trzeba zebrać ekipę. Rozumiemy, że Ty nie chcesz zasilić naszych szeregów?


Obrazek
Awatar użytkownika
UnikalnyNick
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 01 cze 2008, 23:06
Lokalizacja: Zza zakrętu.

03 cze 2008, 13:03

Wiesz, myślę że z tym moim serkiem nie wypali :bolek:
Hmm... Jednak skuszę się na waszą propozycję...
Możecie mnie zapiać.. ; P


Zostaję. ; ]
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2008, 16:40

Jako bardzo kiepski gracz - deklaruję dołączenie do klanu... w dalekiej przyszłości. Na razie mogę tylko wam spektakować... xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 16:42

Tiquill, jak na razie z tego klanu, grać w miarę umieją 2 osoby. Więc dołączaj. :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 cze 2008, 17:37

Ciekawe o które dwie Ci chodzi Robss... mniejsza...

Aktualna lista:

- zielAK
- kazik
- Robsessed
- Mrocz
- Alixo
- UnikalnyNick
- Tiquill

Jeszcze jeden slot jest wolny. Zapraszam.

Ciekawy mix z tego wyjdzie.
Blisko połowy to nawet ani razu nie widziałem na multi. Zobaczymy...

Tiquill nie przejmuj się tym, zobaczymy. Najwyżej przerzucimy Cię do logistyki, będziesz nas zaopatrywał w przedmioty lecznicze [żartuje oczywiście :D ].


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 17:47

zielAK, miałem na myśli Ciebie oraz kazika. Alixo, Unikalnego oraz Tiquilla nie widziałem w akcji, a Mrocz gra na moim, bądź trochę wyższym poziomie, więc zostaje Wasza dwójka. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2008, 17:57

zielAK pisze:Najwyżej przerzucimy Cię do logistyki, będziesz nas zaopatrywał w przedmioty lecznicze [żartuje oczywiście :D ].
Mnie to się podobie, mogę zaopatrywać... :): A serio, ok, więc będę takim z trzeciej linii. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

04 cze 2008, 18:12

To i ja sie zapisuje tak na ostatniego gracza :D


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 18:21

Zajeboza! :509:


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 cze 2008, 19:04

I tak oto zamykam listę. Klan współtworzą:

- zielAK
- kazik
- Robsessed
- Mrocz
- Alixo
- UnikalnyNick
- Tiquill
- Iquid

Jeżeli ktoś miałby ochotę wstąpić do klanu musi namówić do tego minimum 1 osobę, jeżeli da radę to najlepiej 3 - by móc utworzyć 4 osobową drużynę [której zostanie liderem, oczywiście].

Teraz panowie musimy się zastanowić nad nazwą klanu. Padło wiele nazw w temacie Klan(y), z tego powodu są rożne rozbieżności. Można by przeprowadzić ankietę, ale nie miała by większego sensu, gdyż każdy by zagłosował za własnym pomysłem, a nawet jakby dana nazwa zyskała 2 głosy to reszta Klanowiczów mogła by się poczuć niezadowolona.

W takim układzie proponuje ograniczyć się do nazwy odnoszącej się do naszej strony czyli PostalSite.info, jako, że jest to nasz znak rozpoznawczy i może przyciągnąć innych graczy do odwiedzenia strony.

Podzielę klan na 2 drużyny w składzie:

1. Drużyna:

- zielAK [d-ca]
- Robsessed
- Alixo
- UnikalnyNick

2. Drużyna:

- kazik [d-ca]
- Mrocz
- Tiquill
- Iquid

Ktoś mógłby się zapytać - po co ten podział? Przecież podczas gry będzie panował chaos i będziemy tylko tracić czas na odnajdywanie się nawzajem.

Otóż, czasami misje klanu będą polegały na utrzymaniu jakiejś części mapy, dlatego podział jest w tym wypadku niezbędny. 8 graczami ciężko manewrować, w wąskich korytarzach czy niewielkich pomieszczeniach będą one przyciągały koktajle Mołotowa jak magnez i... mamy krematorium. 4 osobowy team z 1 liderem na czele jest najbardziej odpowiedni. Jeżeli jedna drużyna poszła na "łowy" a druga utrzymuje teren zasobny w broń i przedmioty, taki układ jest korzystny dla całego oddziału.

Będą też misje, gdy będziemy pracowali w 2 osobowych sekcjach, gdzie będziemy się nawzajem osłaniać. Czeka nas przy tym kupa dobrej zabawy i co najważniejsze, nie należy się zrażać pierwszymi niepowodzeniami. Czekamy z niecierpliwością aż nasz server osiągnie 100 % gotowości bojowej. Do tego czasu będziemy skakać z serwera na serwer w trybach DM i TDM.

Pierwszy trening już niebawem, najpierw jednak musimy ustalić nazwę klanu...
Ostatnio zmieniony 04 cze 2008, 19:07 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ODPOWIEDZ