Zapisy do pierwszego klanu.

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

24 wrz 2008, 21:22

Chcesz powiedzieć, że grają tu cioty? Powiem Ci, że jesteś w wielkim błędzie. Klan grał zajebiśc*e, wciąż mam w pamięci nasze zbiorowe krucjaty przeciw cziterom. Póki co nie mam czasu, szkoła zabiera mi prawie cały dzień, a wieczorami po prostu nie mam sił grać na multi. Ciągle walczę o przeniesienie się do bliższej i lżejszej szkoły. Jeśli mi się uda to na multi będę poświęcał co najmniej godzinkę dziennie i wrócą czasy, kiedy zajmowałem pierwsze miejsca w rozgrywkach na serwerach. 8-) Póki co wszystko zostawiam w rękach naszego klanowego lidera - zielAKa. Tylko proszę o nowych, żeby nie uważali się za bogów, ale najpierw udowodnili sami co są warci. Od tego są odpowiednie tematy.

Ja to pamiętam, on był zawsze pierwszy! :D Robsessed_PL : P
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2008, 21:27 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

25 wrz 2008, 00:10

Cimeries pisze:No dokładnie o to chodzi nikogo nie uwazam za nooba ale mozliwe ze są wśród nas
a jak ogólnie widaomo co to za klan jeśli polowa graczy gra do bani :bolek:

Powinien być nabór z testem pvp tzn 1na1 dla niedoinformowanych :lol:
Klan jak klan. Zakładając go nie myślałem, że będzie bóg wie jak kolorowo. Na początku zapowiadało się nie źle - był serv, kalnowicze mieli czas. O czas się tu poniekąd rozbija wszystko. Ja sam też nie mam go za wiele. Ja wyznaję zasadę nic na siłę. Klanowicz chce grać proszę bardzo - gramy, układamy misje, działania, później sprawdzamy to na MP. Jakieś testy pvp 1 na 1? A po ch*j to komu. Robssesed by mnie rozj*bał kilkakrotnie i tak by był w klanie. Ja chcę dać ludziom wolna rękę - niech sami działają.

Jak na razie w klanie nic się nie działo, ponieważ miałem własne problemy ze szkołą (na szczęście wszystkie pozytywnie rozwiązane :D ). W ten weekend jestem zajęty, ale w przyszłym tygodniu chcę zrobić coś w ramach zgrywania 4 osobowej drużyny. Będą zadania, będą hektolitry krwi do wylania... Kto z FPPSu zainteresowany, niech da znać.

Ja nikogo nie skreślam - nawet tego co najgorzej mu idzie na MP. Od tego jesteśmy jako klan, żeby sie wspierać i zgrywać... co już niebawem.


Obrazek
Awatar użytkownika
Cimeries
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:51

25 wrz 2008, 12:03

Witam oto speed test:

IP: 83.243.37.120
Download: 955 kbps (119.4 KB/s)
Upload: 948 kbps (118.5 KB/s)

Adres Ip mam stały.√
Jak na 512 są to dobre ośiągnięcia. Ale i tak zamierzam w nastepny mieśiącu wymienić dostawce intrenetu :)
A co do cheaterów to są i będą i jakoś trzeba stym żyć . :565:


zjebane forum! !!
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 wrz 2008, 00:17

Cimeries pisze:Witam oto speed test:
IP: 83.243.37.120
Nie znam hasła dostępu. Serwer masz darmowy, komercyjny (płatny) czy prywatny?


Obrazek
Awatar użytkownika
Cimeries
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:51

26 wrz 2008, 13:47

No poprostu hostuje własny kiedy gram.Nie prowadze serweru stałego ...


zjebane forum! !!
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 wrz 2008, 01:05

Ten user już tu nie napisze, jak już wiesz, zielAK. Zapowiadał się na dobrego i aktywnego gracza multi. Mógł wzmocnić nasz klan, jakże kruchy w użytkowników, którzy mają czas grać. Lecz miał naturę jaką miał. Szybko wyleciał z forum. Konfliktowanie się z innymi to nie jest sposób na obecność w składzie. https://forum.postalsite.info/warnings.h ... serid=1215

Gościu umie robić szybką karierę. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ