Zapisy do pierwszego klanu.

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 19:08

Ja proponuję inny podział klanu (tzn. inni członkowie):

1. zielAK
2. Robsessed
3. Alixo
4. Admin

1. kazik
2. UnikalnyNick
3. Mrocz
4. Admin

Tak, by w każdej drużynie był jeden Admin. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 cze 2008, 19:21

A co to ma do rzeczy? Myślisz, że tak jak na forum adm. wlepia warny za różne takie, to na multii będzie tworzyła 1 osobowy pluton egzekucyjny w każdej drużynie - hedshot za niewykonanie rozkazu?

To jest narazie wstępny podział, może się on zmienić, w zależności od zaawansowania Klanowicza. Starałem się zrównoważyć siły w każdej z poszczególnych drużyn, niewykluczone, że składy mogą się pozmieniać. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Sory za ten klanowy "apartheid", ale nie wiem kogo na co stać, a przy podziale kierowałem się intuicją. Wszystko może się zmienić.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 19:30

zielAK, Ty teraz rządzisz, więc się Twoim rozkazom podporządkuję. :) Natomiast szanse nie są równe - w 'naszej' drużynie są dwie, wielkie niewiadome - Alixo i Unikat.


Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

04 cze 2008, 19:31

First Polish Postal Squad

.:FPPS:.

co o tym sadzicie?

PSI nie jest złe ale to ale jaka bedzie pełna nazwa klanu postal site info ? troche głupio jak na klan :)

Co do Podziału to mi sie podoba :). A żeby zobczyc jak kto sobie radzi trzeba sie ustwaic na jakis sparing miedzy soba 4x4
Ostatnio zmieniony 04 cze 2008, 19:32 przez Iquid, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 19:31

[RIP], Random Immortal Players


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2008, 19:38

zielAK, twój podział mi odpowiada. :)
Iquid pisze:First Polish Postal Squad
Dobry na początek. Pierwszy taki to i pierwszy w nazwie. A kto wie, może nie tylko pierwszy w kolejności ale - przodujący! ;)
Robsessed pisze:[RIP], Random Immortal Players
Tą nazwę obstawiam, gdy już się dobrze ze wszystkim obcykamy i będziemy zwarci. A więc: na potem.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 cze 2008, 19:46

Robss, a wiesz na co ich stać? Bo ja nie. Do tego będą służyły treningi zgrywające. Można by zrobić sparing - wszyscy na wszystkich by się przekonać. Ale nie na tym rzecz polega. Każdy gra na multii, każdy jest dobry w czym innym. Ja np. jestem dobry w walce na średnie i długie dystanse, natomiast na krótkie i w zwarciu już nie. Staram się to oczywiście nadrobić. Działam z przysłowiowego "partyzanta" i preferuje ataki zaczepne - w taki sposób wykańczam przeciwników.

Każdy jest dobry w czym innym. Najlepiej by było, by się tu opisał w czym jest dobry, bym miał większe rozeznanie. Czyli:

- na jakie dystanse preferuje walkę
- jego ulubione bronie i mniej ulubione oraz ich wykorzystanie [w sposób łączony np. Mołotow + M16, snajperka + granaty itp.]


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 19:48

Hm, tak więc ja najlepiej czuję się ostrzeliwując wroga z przyjacielem (skomplikowane). Lubię działać na własną rękę, natomiast ogólnie rzecz biorąc brak mi ogrania. :/

Ulubiona broń do shotgun oraz karabin maszynowy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

04 cze 2008, 20:09

Ulubiona bron shotgun druga bron kamizelka :p <joke> drugiej broni typu koktajl granat nie preferuje ewentualnie karabin maszynowy ale to zależny od mapy. Wole raczej starcia bezpośrednie ale na średnie dystanse tez lubię powalczyć i wydaje mi sie ze jakoś sobie radze. Jednak jak bym miał się jakoś określić to nie czuje sie w niczym super dobry.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

04 cze 2008, 20:14

Trzeba się umówić na sparing, żeby przetestować się nawzajem w grze. Ostatnio mam mało czasu, ale w łikend jestem do dyspozycji (problem może być jedynie z sobotnim wieczorem, ale piątek i niedziela na 99%).

Co do stylu walki... Preferuje walkę w zwarciu i na krótkie dystanse. DEagle, M16, Shotgun, pałka, łopata czy też buty - bez różnicy, byle zadać jak największe obrażenia. Często stosuje zasadę żywej torpedy, czy jak kto woli kamikaze, dlatego sojusznicy niech nie trzymają się zbyt blisko mnie, bo jak posiadam bazukę, często strzelam sobie pod nogi, jeśli w polu rażenia znajdują się również wrogowie. 8-)

A co do nazwy:
Iquid pisze:First Polish Postal Squad

.:FPPS:.
Ta będzie ideolo. :salut:


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 cze 2008, 20:17

Ja popieram pomysł Iqida.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2008, 20:53

Sparnig jak najbardziej tak. Chm, tak sobie myślę, że może starczyłby nam nasz serwer PS. Czemu nasz? Bo tylko my zwarta grupa, nikt z zewnątrz nie przeszkadza. Dostęp na hasło, czyli nikt nie przeszkadza właśnie. I bez zbędnych dla sparingu źródeł lagów spowodowanych innymi graczami. W naszym gronie. Może do sparingów przełknęlibyśmy słabości naszego serwa. Co do dnia? Dziś, jutro wieczór, dalsze dni nie wiem.

W czym jestem dobry? Shotgun, czyli bliski kontakt. Taki kamikaze. A już naj! to preferuję maczetę (mod AWmultiWeapons). Także dobry schować się i po cichu zajść od tyłu. Leżą natomiast totalnie, gdy chodzi o granaty i mołotowy - tu zero absolutne. :bolek: I generalnie - zbyt nerwowy, w ostrym starciu mysz za szybko lata po całym biurku niemal, gubię kontrolę i... wiadomo. Sojusz? Póki co, to dla mnie obce zjawisko.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 cze 2008, 23:37

Więc tak. Jutro o 22.00 zapraszam wszystkich Klanowiczów na nasz pierwszy sparing. Jeżeli będzie mniej niż 8 osób ktoś może z forum dołączyć, lecz w statsach końcowych nie będzie się liczył. Rozegramy tyle sparingów ilu będzie graczy o 22.00. Potem na forum podzielimy się komentarzami. Nie wiem co z naszym serwerem, ale zanim wprowadził Tiq hasło to ping był niski i dzięki temu rozegrałem małą potyczkę na co najmniej 2 mapach. Zobaczymy co będzie jutro. Nie wiem jak jest teraz, ale zaraz sprawdzę.

Meldować o problemach z servem bym miał rozeznanie kto może, a kto nie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 23:49

Mam nadzieję, że jutro uda nam się pograć, dla pewności będę robił scany statystyk co jakiś czas, bo nie wiadomo, kiedy serwer się zawiesi. :/


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 cze 2008, 18:49

Hasła już nie ma. A wysoki ping niewiele ma się do hasła. Tak sądzę, bo z tym serwerem nic nie wiadomo. :bolek: Zresztą, już nie jest wysoki.

Dziś będę, mysz już naładowana i mięsem do rozwałki nie zamierzam być znowu. :P

Co do naszego serwera... Jeszcze jeden pomysł mam, który zaraz zacznę wprowadzać.

Acha, nadal tylko standardowe mapy i bez modów. Aby nikt nie musiał wisieć, czekając aż wszystko nowe mu się ściągnie. No i im więcej graczy na serwie PS, tym więcej lagów. To odnośnie naszego serwera, ale jeśli nie wypali, trzeba będzie poszukać alternatywnego.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ