Zamykamy Cmentarz czy mniej się cackamy ze szkodnikami?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy chcesz zamknąć Cmentarz czy też szybciej i bardziej bezwzględnie usuwać (nawet potencjalnych) szkodników?

Zamknąć Cmentarz.
2
14%
Szybko i bezwzględnie pozbywać się szkodników.
12
86%
 
Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lut 2017, 14:23

Cmentarz. Mimo masy głupot to wiele afer zaczęło się właśnie tam.
Wyrządził on wiele złego niektórym jednostkom mimo pozornych głupotek tam wypisywanych
(choć była też masa sensownych i niegłupich postów).
W obliczu ostatnich a częstych wydarzeń oraz ostatnich rozmów o nich (autora powyższego cytatu nie przytoczę, bo pochodzi z ukrytego subforum) zadaję Wam wszystkim to pytanie. Są ludzie zatroskani o dobrą kondycję forum (ludzi na forum), są ludzie zatroskani o stan Cmentarza i - i są ludzie którym obie rzeczy są ważne. I są szkodnicy, wobec których musimy coraz ostrzej reagować. Opis ankiety mówi wszystko. Czujcie się zobligowani do wzięcia udziału w ankiecie i rozmowie. Żeby potem nie było, że "nie wiedziałem", że "szkoda" itd. :faja:


1. Zamknąć Cmentarz. Ludzi nie opanuje, tamta głupota wylewa się na forum i zaraża jednego po drugim.
2. Szybko i bezwzględnie pozbywać się szkodników. Zarażają się syfem nie na Cmentarzu, ale poza naszym forum.
3. A może jeszcze inaczej? Opcji ankiety jest dwie, dwie lub jedną można zaznaczyć.

Działania muszą stać się bardziej radykalne. Już.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

17 lut 2017, 16:23

Cmentarz sam w sobie nie jest zły. To od ludzi zależy, czy umieją z niego korzystać. Jako Grabarza wkurwia mnie, że wszystko jest zwalane na Cmentarz. Powiedziałbym nawet, że Cmentarz odkrywa prawdziwą naturę użytkowników.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lut 2017, 17:00

Yossarian pisze:Powiedziałbym nawet, że Cmentarz odkrywa prawdziwą naturę użytkowników.
Również.

Ale również pomaga odkryć tą prawdziwą naturę już tu wprost, na forum. A nie gdzie indziej. Więc coś z tą szkodliwością Cmentarza jest. W sumie był on stworzony dla ludzi myślących. Ale przede wszystkim dla ludzi przyjaznych forum, całemu forum. A i bez Cmentarza wrogą postawę wiele rzeczy wygeneruje. Więc:

Nie jest z tym Cmentarzem tak jednoznacznie.

Za to jednoznacznie zaczynają się rysować głosy w ankiecie... :pracuś:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 lut 2017, 17:08

Szkoda będzie zamknąć Cmentarz, a jak poprę drugą opcję, to wylecę pewnie.
Zamykamy Cmentarz czy mniej się cackamy ze szkodnikami?
Już wolę się pożegnać, żebyście się "mniej cackali", niż żeby zamknięto naszą Trupiarnię. :/


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

17 lut 2017, 17:09

seebeek17 pisze:Już wolę się pożegnać, żebyście się "mniej cackali", niż żeby zamknięto naszą Trupiarnię.
Przecież prawo nie działa wstecz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

17 lut 2017, 19:06

Początkowo zaznaczyłem obie opcje, ale teraz po przemyśleniu stwierdzam, że nie zaznaczyłbym żadnej.
Gdyż żadna mi nie odpowiada.
Zamknięcie Cmentarza niewiele zmieni, bo chlew rozejdzie się na Hyde Park, Hard Park, Zajezdnię i inne takie. Albo ludziom całkiem odechce się pisać na tematy niepostalowe, a tematy postalowe obecnie są nieco zamrożone.
Tak więc jestem przeciw i możecie jeden głos w myślach odjąć w ankiecie.

Druga opcja niby jasna, ale nie zakłada czegoś takiego jak druga szansa.
Nie uważam mimo wszystko seebka za permamentnego szkodnika. Owszem, jest jeszcze kilka spraw do wyjaśnienia, których pewnie nie chce jeszcze ujawnić w obawie o perm bana.
Ja bym mu dał jeszcze jedną szansę, zaufał i jeśli to powtórzy, to wtedy jego los będzie przesądzony.
Nie stać nas na utratę tak dobrych userów.
Mnie też mogłeś niedawno zbanować, ale tego nie zrobiłeś. Teraz pewnie nerw cię trzęsie, bo jeszcze nie uspokoiło się po październikowej aferze, jeszcze nie uspokoiło się po styczniu z Ryuqiem, a tu znowu coś...
Nie działajmy pochopnie w nerwach, byśmy tego potem nie żałowali.

Sugeruje nic nie zamykać i jak już musisz ukarać seebka to daj mu zgodnie z procedurą 1-2 warny, by pamiętał o tym po jak cienkiej linie chodzi.
BloodLogin nie takie rzeczy odpierdalał i bujał się po forum 3 lata z przerwami...

Natomiast jak znowu wybuchnie jakaś afera - to nieważne kto będzie winny, wtedy już "pałka się przegnie" i banować, palić wszystko bez litości. :baty: :fire:


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lut 2017, 20:46

Zamknięcie cmentarza to śmierć forum
I nie uważam by jakiś user był szkodnikiem, bo każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wypowiedzieć. Na tym polega polityka forum.
To całe wasze szukanie chwastów zaczęło mnie wkurwiać.
Zbanujcie wszystkich i na koniec siebie, bo działacie na szkodę forum.


8=======D
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 lut 2017, 20:56

Rycho3D pisze:Zamknięcie cmentarza to śmierć forum
I nie uważam by jakiś user był szkodnikiem, bo każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wypowiedzieć. Na tym polega polityka forum.
100% true :ok:


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

17 lut 2017, 20:57

Rycho3D pisze:I nie uważam by jakiś user był szkodnikiem, bo każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wypowiedzieć. Na tym polega polityka forum.
Czyli postanowione, odbanowywujemy wszystkich :)


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 lut 2017, 21:01

Yossarian pisze:Czyli postanowione, odbanowywujemy wszystkich
To chodziło o tych nie zbanowanych (ale czemu by nie odbanować wszystkich, może by się zrobił większy ruch na forum :diabeł: )

Żart oczywiście ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lut 2017, 21:07

Rycho3D pisze:To całe wasze szukanie chwastów zaczęło mnie wkurwiać.
Przecież oni sami wyłażą ze szczelin. Chcesz tu być w blogiej niewiedzy, kto i kiedy znów rozpali forum i będzie niemiło? Lepiej drzemać i czekać, aż ktoś podpali ci gazetę między palcami nóg? Bo zapobiegliwość jest zbyt stresująca? Chora tkanka ma tendecję do namnażania się.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lut 2017, 21:17

Tiquill pisze:Przecież oni sami wyłażą ze szczelin.
Jesteś przewrażliwiony jakiś
Tiquill pisze:Chcesz tu być w blogiej niewiedzy, kto i kiedy znów rozpali forum i będzie niemiło?
Przecież nikt mi nic nie zrobił, nic mnie nie boli i mam wszystkie zęby.
Tiquill pisze:Bo zapobiegliwość jest zbyt stresująca?
Zapobiegawczo można zbanować wszystkich, ale czy o to chodzi ?
Jesteśmy ze sobą zżyci, razem się bawimy i czasem się kłócimy, a czasem wykręcamy komuś numer, ale właśnie tak ma być.

Jeśli ktoś nadużywa uprawnień to powinien je stracić, ale bez przesady by usuwać wszystkich niewygodnych. Z czasem zostaniesz sam na forum.


8=======D
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

17 lut 2017, 21:42

Rycho3D pisze:Jesteś przewrażliwiony jakiś
Przypuszczam, że na miejscu Tiquilla też byś był :P
Rycho3D pisze:Przecież nikt mi nic nie zrobił, nic mnie nie boli i mam wszystkie zęby.
Żółte bo żółte, ale zęby :D
Rycho3D pisze:Zapobiegawczo można zbanować wszystkich, ale czy o to chodzi ?
Jesteśmy ze sobą zżyci, razem się bawimy i czasem się kłócimy, a czasem wykręcamy komuś numer, ale właśnie tak ma być.
Jeśli ludzie mają potrzebę rywalizacji czy też wyrzucenia z siebie negatywnych emocji, to może zrobimy jakąś wojnę na Cmentarzu? Zamęt kontrolowany, można by powiedzieć.
Rycho3D pisze:Jeśli ktoś nadużywa uprawnień to powinien je stracić, ale bez przesady by usuwać wszystkich niewygodnych. Z czasem zostaniesz sam na forum.
Ja nadal wychodzę z założenia, że lepiej mieć mniej ludzi na forum, niż żeby była kiepska atmosfera.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lut 2017, 21:58

Rycho3D pisze:Jesteś przewrażliwiony jakiś
Nie. Więcej dostrzegam po prostu, więcej niż ty. To raptem druga taka złośliwość. Więc z jakiego powodu mam być przewrażliwiony. Rycho3D, nie dostrzegasz czego innego.

Gdyby to było tylko te przewinienie, ten trolling ostatni na Cmentarzu i shotuboxie w wykonaniu seebeek17. Gdyby nawet to nadużycie uprawnień. To to nie jest jeszcze koniec świata. Ani koniec usera. Zwłaszcza tak zasłużonego. (Choć nie wiem, czy w ogóle wcześniejsze zasługi mogą wybielać późniejsze przewiny, wątpię w to bardzo). Zawrzała nam krew przez 2-3 dni. Dupy nam nie odpadły, ręce i nogi też. Ja jestem tolerancyjny i głupotę potrafię wybaczyć. Niemal zawsze. Seebeek dostał by dwa warny, odebrane miałby rangi i status osoby zaufanej. I niech se łazi tutaj, parias i kuternoga. Aż sam sczeźnie albo odbuduje swą pozycję.

Ale tu chodzi o coś innego. Coś bardziej zasadniczego, czego nie dostrzegłeś, Rycho. Jeśli ktoś jest lojalny wobec złośliwej nam grupy, a za to nie jest lojalny wobec nas - to o czym tu mówić. Komu taki "użytkownik" potrzebny? Ban.


seebeek17, to ostatnia twoja szansa. Żeby nikt nie mówił, że jej nie miałeś. Wobec kogo jesteś lojalny? No, publiczne pokajanie, czy wychujanie?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 4 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

12 sty 2018, 18:59

Chyba można odpiąć. Problemy zażegnane. Oby na długo.


I regret nothing
ODPOWIEDZ