Zabrali mi Propera!

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

05 sty 2011, 22:01

KonnichiWa!
Otóż, Proper jak dobrze wiem, jest bronią, do spawnowania StaticMeshy in-game.
Można go dostać w modzie EDWeapons - AWPmod.

Posiadam postal X. do AWP, wgrałem wpierw EdWeapons. Potem AWPmod. Niestety, żadnego propera znaleźć nie mogę, szukałem w ustawienich [.ini] - Linijki kodu konfiguracyjnego dla śieżek specjalnie dla propera, są umieszczone...kodu Iwant i innych też szukałem, na internecie pustka dot. tej broni[?]. Autor moda ma wyłączoną tą swoją stronkę. Ma ktoś jakiś pomysł?
BTW. PropLauncher jest, i działa. Strzelam FXExplosiveCarem, zombiakami, i swatem. był dostępny po wpisaniu kodu bodajże 'newweapons' lub 'betty'. BTW2. KarmaGun, był już zmodyfikowany, mogłem podnosić bystanderów.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2011, 22:01 przez MaKiPL, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

05 sty 2011, 23:35

A po co EDWeapons? Styknie combo: AWP + AWP Patch (nie wiem, czy konieczny) + AWPMod + zbindowanie wszystkich kodów na bronie pod 1 klawisz (bo nie wiem, który kod daje proplauncher):
User.ini
F=Armory | EDWeapons | NewWeapons | ModsWeapons | Betty | TnInv | CdInv | EAInv | TubeWeapons | MMWeapons | MPWeapons | AmmoMax | Sweet |
I tyle - mam propa i masę innych borni, o których istnieniu nie wiedziałem (jak bombki przyklejające się do przechodniów) 8-)
Ostatnio zmieniony 05 sty 2011, 23:36 przez Lothar, łącznie zmieniany 2 razy.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 sty 2011, 23:38

Poprawka. Proper jest wyłącznie w AWPM

Można go zdobyć za pomocą kodu iwant awpmodinventory.proper bądź kodu sweet po uprzedniej konfiguracji (drugiej opcji nie polecam).
MaKiPL pisze:wgrałem wpierw EdWeapons. Potem AWPmod
Jeżeli po wgraniu obu modów nie wykasowałeś pliku EDWeapons.ini, proper może w ogóle nie działać, ba - jeśli dobrze pamiętam, nie zostanie w ogóle wczytany przez grę.

Jak używasz propera musisz liczyć się również z tym, że po jego wybraniu z ekwipunku nie ma możliwości prawidłowego zapisu stanu gry
Ostatnio zmieniony 05 sty 2011, 23:59 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 3 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ