Żydzi, dlaczego największe zło?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

13 sie 2010, 20:53

To są biedni, oszukiwani ludzie.
[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

13 sie 2010, 22:33

Oni się powinni sami przed sobą chronić. Sami nakręcają spiralę nienawiści do samych siebie. Nie tyle chore, co ciekawe...

Szkoda ich. Szkoda dobrego imienia Polski tak właśnie trollowanego przez jakiś spec agentów. Ale dziewuchy mają całkiem całkiem...


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

14 sie 2010, 13:09

Dr. Dundersztyc pisze:Oni się powinni sami przed sobą chronić.
Powiedzmy szczerze, że zwyczajnie powinni zacząć siebie eksterminować. Nie od dzisiaj wiadomo, że to Żydzi są największymi antysemitami i najlepiej by było, jakby ich liczba się redukowała, to byłoby formą ochrony.
Dr. Dundersztyc pisze:Szkoda dobrego imienia Polski tak właśnie trollowanego przez jakiś spec agentów
Daj spokój, kto słucha Żydów? Rozsądny człowiek wie, że oni nienawidzą wszystkiego i wszystkich. Przez to są mało wiarygodnym źródłem.
kazik pisze:To są biedni, oszukiwani ludzie.
W ogóle mi ich nie jest szkoda, oszukują ich i mam to gdzieś, jak są tak głupi, żeby samym sobie szkodzić, to to zlewam.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2010, 13:11 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

14 sie 2010, 16:31

No i nalezy pamietać, iż Żydzi zawłaszczyli sobie pojęcie "antysemityzm"..nie tylko o ni są Semitami...
Kariko pisze:Powiedzmy szczerze, że zwyczajnie powinni zacząć siebie eksterminować. Nie od dzisiaj wiadomo, że to Żydzi są największymi antysemitami i najlepiej by było, jakby ich liczba się redukowała, to byłoby formą ochrony.
w czasie II wojny światowej Żydzi amerykańscy nie przyjęli swoich braci z Europy, przez co musieli oni wrócić i stawić czoło hitlerowskiemu złu...w sumie Polacy z granicą też nie są lepsi, pfff...ale to już nie w tym temacie...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Amal Hamed
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2011, 21:41
Lokalizacja: xyz
Kontakt:

24 cze 2011, 16:15

Dlaczego Polacy uważają Żydów za największe zło?
bo taka prawda, wystarczy lecieć do Izraela i zobaczyć co np. Żydzi robią z Palestyną.


[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 cze 2011, 02:21

Amal Hamed pisze:
Dlaczego Polacy uważają Żydów za największe zło?
bo taka prawda, wystarczy lecieć do Izraela i zobaczyć co np. Żydzi robią z Palestyną.
Opowiedz mi z własnego doświadczenia, co robią, proszę.


Obrazek
Awatar użytkownika
Amal Hamed
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2011, 21:41
Lokalizacja: xyz
Kontakt:

28 cze 2011, 14:20

Tzn. było parę programów na Discovery np. Jak Żydzi okupują Palestynę i mordują jej mieszkańców, zresztą miałam też parę linków do pewnych stron, znajdę i dam. W każdym razie Izrael nie jest dobrym państwem i żal mi mediów, które to pięknie ukrywają.


[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 cze 2011, 14:29

W Izraelu to w ogóle walczą i nie ma co mówić, bo Muzułmanie też święci nie są. Rozmawiałem z kilkoma wyznawcami Islamu, to twierdzili, że Jerozolima powinna należeć do nich, że Żydzi ją ukradli, i że odbiją ją zabijając każdego kto im w tym przeszkodzi.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 cze 2011, 16:16

Amal Hamed pisze:wystarczy lecieć do Izraela i zobaczyć
Amal Hamed pisze:było parę programów na Discovery
Uwielbiam coś takiego. :D Twoja cała wiedza opiera się na kilku programach. :)

Nie mówię, że na Discovery nie ma ciekawych programów - przeciwnie. Ale w takim razie po co piszesz, że 'wystarczy lecieć do Izraela'? Widzę, że nie masz większego pojęcia o całej tej sytuacji ode mnie, a jednak mamy różne spostrzeżenia.


Obrazek
Awatar użytkownika
Amal Hamed
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2011, 21:41
Lokalizacja: xyz
Kontakt:

28 cze 2011, 20:05

- Też warto obejrzeć.
Uwielbiam coś takiego. :D Twoja cała wiedza opiera się na kilku programach. :)
... Które ukazują prawdę na każdym kroku.

że 'wystarczy lecieć do Izraela'? Widzę, że nie masz większego pojęcia o całej tej sytuacji ode mnie, a jednak mamy różne spostrzeżenia.
Fakt iż tam nie byłam ale kilka osób które było w Izraelu, przed tym też twierdziło, że Żydzi są spoko i że to muzułmanie ich mordują ale miło było usłyszeć po ich powrocie, że bardzo się mylili.


W poście powyżej dałam [jak dla mnie] kilka wartych uwagi stron internetowych. ; )
Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 20:07 przez Amal Hamed, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 cze 2011, 09:11

Trudno oceniać w konflikcie w Izraelu którąkolwiek ze stron ze stron za zdecydowanie tą złą. Żydzi są w całej Palestynie faktycznymi okupantami i niech nikt nie da się nabrać, że jest inaczej. A że za zgodą świata, to już świat winien, nie Żydzi czy Palestyńczycy. Nie dziwię się, czemu Palestyńczycy działają jak działają - są w okupowanej ojczyźnie. Nie dziwię się też nieustępliwości Żydów, wszak każdy chce mieć swoją ojczyznę. A ktoś dał im Izrael po zakończeniu II wojny światowej. I to on jest winien całego konfliktu. A kto to taki? Sprawdźcie sobie.


Oczywiście, zamachów na ludność cywilną nic nie usprawiedliwia. Jak również kłamstw. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 paź 2014, 03:01

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Żydzi rządzą światem a większość banków i majątku światowego także pośrednio lub bezpośrednio należy do nich. Również w Polsce wielu polityków i ważnych osób jest Żydami ze zmienionymi nazwiskami. Syjonizmowi trzeba powiedzieć stop!


I regret nothing
ODPOWIEDZ