Żydzi, dlaczego największe zło?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2008, 20:07

kazik pisze:Niestety nie mam źródła, znalazłem to na forum, gdzie koleś, który to wkleił też nie podał źródła.
A to szkoda. Bo to podważa autentyczność wypowiedzi. Choć jej nie dyskredytuje.
Cor Angar pisze:Szczerze mówiąc to Polacy cało kształtnie nie są wcale lepsi.
Ani gorsi.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodyMan
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 03 lis 2007, 21:00
Lokalizacja: Piotków Tryb.

04 gru 2008, 21:58

No wiecie. Nienawiść do Żydów głównie kształtuje młodzież, której autorytetem stają się hitlerowcy, komuniści i wszystko co jest ze złem związane różnej maści, by pokazać że są groźni, chcą budzić respekt wsród innych itp. Takie te pokolenie , no ale co poradzić :) .


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

05 gru 2008, 17:06

Tiaa, komuniści to byli straszni antysemici. Zwłaszcza ci żydowskiego pochodzenia. :roll:


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

04 sty 2009, 18:34

Jeśli chodzi o Żydów i antysemityzm polecam film "Fanatyk". Film obowiązkowy dla każdego antysemity, filosemity, Żyda i każdego, kto interesuje się tematem. Film opowiada o młodym Żydzie, który jest zagorzałym nazistą i antysemitą, który ochoczo wielbi Hitlera. Bardzo ciekawy polecam.

Co do Żydów jeszcze, chodzi o wydarzenia ostatnich dni, czyli kolejny konflikt w strefie Gazy. Śmiać mi się chce jak czytam opinie piętnujące Izrael i robiące z tego państwa demona Bliskiego Wschodu, który chce tylko palestyńskiej krwi. Swoją drogą, śmiech mnie bierze, kiedy czytam o biednych Żydach, których garstka terrorystów nęka od lat. Zaskakujące jest to, że i Hamasowi i Żydom jest na rękę podtrzymywanie tego konfliktu, który ciągle się tli i wybucha najczęściej przed wyborami w Izraelu, bądź Autonomii Palestyńskiej. Obie strony ciągną niezłe zyski z tej wojenki. Hamas jest dofinansowany przez kraje muzułmańskie, a Izrael przez USA. Wszystkim jest ten konflikt na rękę. Cierpią (jak zawsze) zwykli obywatele, cywile. Czy to od palestyńskich rakiet, czy od izraelskich bomb giną niewinni mężczyźni, starcy, kobiety i dzieci. Hamas gdyby chciał uzyskałby wystarczającą pomoc od krajów muzułmańskich, aby wywalczyć Palestynie niepodległość. A Izrael ma wystarczające środki, aby Palestynę zaorać i zamienić w integralną część swojego państwa. Ale nikomu się to nie opłaca, lepiej żeby ludzie ginęli a pieniądze płynęły. Ot, taka polityka, psia jej mać. :/
Ostatnio zmieniony 04 sty 2009, 18:36 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Vexev
Niedorobiony bandzior
Posty: 35
Rejestracja: 30 gru 2008, 13:11
Lokalizacja: VexeV City

04 sty 2009, 20:14

A ja polecam film pt. 'Noc Żywych Żydów". Night Of The Living Jews to jest to...


Edit by kazik:



świetne, wyśmienite. Weź koleś wypieprzaj stąd z takimi gniotami, to jest poważny temat, tu się poważnie dyskutuje, spami o jakichś gniotach.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2009, 20:23 przez Vexev, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

05 sty 2009, 12:10

kazik pisze:Jeśli chodzi o Żydów i antysemityzm polecam film "Fanatyk". Film obowiązkowy dla każdego antysemity, filosemity, Żyda i każdego, kto interesuje się tematem. Film opowiada o młodym Żydzie, który jest zagorzałym nazistą i antysemitą, który ochoczo wielbi Hitlera. Bardzo ciekawy polecam.
to fakt...film obejrzałem z czystej ciekawości raczej jesli chodzi o skinheadów ale pozytywnie mnie zaskoczył...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

05 sty 2009, 19:30

Nie dawno zarywając kolejną nockę (^^) na Discovery o ile dobrze pamiętam leciał program o życiu Adolfa Hitlera i z stamtąd dowiedziałem się , że cała antysemityzm narodził się u niego jak był jeszcze małym dzieckiem.Jego mama była chora na raka i leczył ją lekarz Żyd.Kiedy jego matka zmarła , Hitler początkowo obwiniał o to siebie ale potem zrzucił całą winę na lekarza Żyda.Potem cała ta nienawiść rosła z jego wiekiem no i od tego się zaczęło.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2009, 19:31 przez Smuggler, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

05 sty 2009, 19:36

A ja czytałem kawałek "Mein Kampf" i się dowiedziałem że w jego domu Żydzi byli tabu, dlatego wydawali mu się dziwni. Potem, w latach wiedeńskich, przeglądał różne broszurki. Doszedł do wniosku że Żydzi są dwulicowi* i kręcą gdzie się da. Uznał ich za zdradzieckie świnie i wymyślił plan naprawy Europy

__________________________
*Dwulicowi - głupie to słowo xD


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

06 sty 2009, 10:07

z tego co wiem Hitlera wychowywała jakaś ciotka która była Żydówką i ponoć nie przysłużyła się za specjalnie...dlatego też Adolfik wymyslił to co wymyslił...

poza tym chodziło tez o to żeby zagarnąć mienie żydowksie..przecież oni jak naród który zawsze pracował dorobił się fortun co znam chociażby z historii swojego miasta gdzie całe centrum było żydowskie...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

06 sty 2009, 16:27

Według mnie prześladowanie Żydów nie jest zbyt dobre, bo to częściowo rasizm... ja rasistą nie jestem, a do Żydów nic nie mam :D , bardziej już mnie wkurzają ci kolesie z islamu, ci to dopiero mają nierówno pod sufitem. Owszem nie wszyscy.

Matko! "ŻYD" się pisze przez 'Ż', zapamiętaj to!
kazik


Wiem o tym, za szybko pisałem nie zauważyłem tego błędu...
Ostatnio zmieniony 06 sty 2009, 20:14 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

06 sty 2009, 19:56

Żydki też są fanatykami. I częściowo przez to są tak traktowani. Zresztą kiedy ten naród był normalny...


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

06 sty 2009, 20:16

Ale się przynajmniej nie wysadzają..... :P .
Nie używają broni wogóle to jest różnica między nimi, a islamem. (no prawie wogóle).


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

07 sty 2009, 09:45

Pablo Abruzzi pisze:Nie używają broni wogóle to jest różnica między nimi, a islamem. (no prawie wogóle).
a konflikt w Strefie Gazy? czy jest pokojowy?


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

07 sty 2009, 20:16

Pablo Abruzzi pisze:Nie używają broni wogóle to jest różnica między nimi, a islamem. (no prawie wogóle).
Armia izraelska to jedna z bardziej dofinansowanych i nowoczesnych amii świata, więc nie opowiadaj głupot ;)

Zresztą są żydzi ortodoksyjni (ten klasyczny z pejsami) i świeccy. To ci drudzy najczęściej chwytają za broń.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

07 sty 2009, 21:25

Bo trzeba pamiętać, że słowo żyd jest wieloznaczne. Żyd to człowiek, wyznawca judaizmu i takim żydem może być Polak, Niemiec, Japończyk. Ale Żyd oznacza też Hebrajczyka, członka Narodu Wybranego, który niekoniecznie musi być wyznawcą judaizmu. Z nierozróżniania tych terminów rodzi się wiele sporów. Antysemityzm tyczy się tych drugich, którzy często są ateistami, hedonistami, rasistami etc., gdyż sądzą, że są wyżsi rasowo i to oni są stworzeni do rządzenia światem. Jeśli ktoś jest sceptyczny wobec wyznawców Religii Mojżeszowej to jest po prostu nietolerancyjny religijnie, ale nie jest antysemitą. No!

A tu dyskutujemy o Hebrajczykach, Izraelitach, Lewitach czyli Żydach 'rasowych'.

I jak pisał zielAK, najgorsi są Żydzi-ateiści, bo ortodoksi przynajmniej boją się Boga i nie zależy im tylko na $$$.


ODPOWIEDZ