Xbox 360

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

22 lip 2007, 10:14

fefes dalbys dokladny link do tych komentarzy. chetnie poczytalbym co pisza...
fefes pisze:A nawet jeśli konsole są lepsze
z tym zdaniem sie nie zgodze bo to komputery sa lepsze. daja wiecej mozliwosci. i mozna je ulepszac


Awatar użytkownika
fefes
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2007, 19:04
Lokalizacja: Ciechocinek

22 lip 2007, 15:01

https://gry.onet.pl/komputerowe.html pod tym linkiem weś jakąś wiadomość i na dole są komentarze trzeba troche poszukać ale często się pojawiają.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2007, 15:02 przez fefes, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 lip 2007, 16:37

Czy posiadając "wiele mającą" komórkę zdecyduję się na kupno nowej, która pozwoli mi tylko telefonować i wysyłać SMS-y? Nie. Zakup sprzętu, który służy tylko jednej funkcji (tu: konsoli służącej do grania) to dla mnie marnotrawienie pieniędzy. Bardzo przepraszam, ale nie mam zamiaru pakować kasy w kieszeń koncernu, który sam jeden dzierży wszelkie prawa do sprzedaży, naprawy itp. swojego produktu, nie pozwalając na jakąkolwiek ingerencję użytkownika. Jestem szczęśliwym posiadaczem peceta, który to nauczył mnie niemal pełnej swobody w tym co będę na nim robił, jak używał i jak rozbudowywał. I jak naprawiał. Niestety, wychowani przez jeden koncern posiadacze danej konsoli jakoś nie dostrzegają braku tejże wolności i wszechstronności jaką mają pecety. Dobrze im z tym, że zależą od łaski jednej firmy. Dobrze im, że gry konsolowe są znacznie droższe. W ogóle, dobrze im...

Konsole nie mają takich możliwości jak pecety. Ale mogą mieć. Mogą przeobrazić się we wielozadaniowe platformy. I piękne to. Lecz dopóki są nieodłączną własnością danej marki - będę je omijał. Bo nigdy nie zaaprobuję uzależnienia od łaski jednej firmy, która może mi tylko jako nowość zaoferować jedynie nowy i drogi SWÓJ produkt. Kiedy za alternatywę mam uniwersalną platformę, którą zawsze i dowolnie mogę rozbudować o lepszą i/lub nową funkcjonalność. Wychowały mnie pecety i za to jestem im wdzięczny. Kudy konsolom do nich. :|

Są posiadacze sprzętu i są użytkownicy sprzętu. Ja jestem posiadaczem.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 sie 2008, 21:12

Przy okazji tej gry...
wasacz93 pisze:ten podział na konsolowców i blacharzy (termin techniczny:) powinien już (a przynajmniej na tym forum) zaniknąć, tym bardziej że Postal III - jak wszyscy wiemy - zostanie pierwszą produkcją z serii, która będzie rajcować graczy wlepiających oczy nie w 17-calową puszkę, ale telewizory HD :) .
Ha! Co, nastąpi jakiś etap zbratania się obu zwaśnionych grup, którego Postal będzie przyczyną. I co dalej będzie? Zaprzysięgli konsolowcy poczują klimat, który tak dobrze znamy? Zbratają się z nami, postalowymi pecetowcami? Wielka rodzina, kochamy się wszyscy? :lol:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

31 sie 2008, 04:31

Nie, bo znowu zacznie się bez sensowne gadanie "na konsole lepsza grafika niż na PC!" i inne debilne pierdoły, nie poparte przez nawet najmniejsze fakty 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

04 sty 2010, 21:30

Sorki za odkopanie czerstwego już trupa :P
Nie dawno zakupiłem sobie xboxa, komputer już mi tylko służy do grania w sieciówy i przeglądania internetu, wszystkie nowości mam na xboxa, czyli jak p3 wyjdzie (oby) to co pierwsze szukam tej giery na xboxa.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

05 sty 2010, 00:45

Alixo pisze:to co pierwsze szukam tej giery na xboxa.
a potem płacz widząc jakie świetne moby wychodzą na wersje PC których nie ma na konsole :evilbat:


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

05 sty 2010, 18:32

prawdziwy 666 pisze:
Alixo pisze:to co pierwsze szukam tej giery na xboxa.
a potem płacz widząc jakie świetne moby wychodzą na wersje PC których nie ma na konsole :evilbat:
W obecnych czasach konsole w żaden sposób nie utrudniają moddingu - to czy gracze będą mogli to robić czy nie, zależy tylko i wyłącznie od producenta. Weźmy takie UT3 - te same mapki i mody można przerobić dla PC, X360 i PS3 bez większych problemów 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

05 sty 2010, 20:23

Czasy się zmieniają, konsole zaczynają funkcjonalnością dorównywać Pecetom. Co do tematu to nie zamierzam kupować Xboxa360, ponieważ jestem przywiązany do konsol produkowanych przez Sony, i z tego względu żałuję, ze Postal 3 nie wyjdzie na PS2, PS3, ale powiem tak, to fajnie, ze Postal 3 wychodzi na inną platformę inż PC, brakowało mi tego gdy światło dzienne ujrzały Postal oraz Postal2, zawsze chciałem pograć w nie, w Postala na PSXie, a Postala 2(Tylko, zę Oficjalne połączenie P2 STP z AW, czyli coś na wzór AWP, tylko bez broni które daje AWP, chociaż a dlaczego by nie :D oraz dodatkowo specjalny tryb odpalania własnych map z Pendriv'a kompatybilnych z wersją na PS2) na PS2. Róźnicę pomiędzy wersją PC a wersją na X360 będą tak naprawdę bardzo odczuwalne wtedy gdy programiści schrzanią robotę, ale oczywistymi różnicami będą: Sterowanie, w Jakimś Stopniu grafika(ale będa odczuwać to Ci którzy mają trochę słabszego Peceta bądź, osoby które posiadają TV CRT bądź nie mają kabla HDMI czy też composite, co do auto celownika to w sumie można to przeboleć, ale może będzie możliwość wyłączenia auto celownika tego nie wiem. Sądzę, że grywalność obu wersji, będzie stała na wysokim poziomie. Na razie na tyle ode mnie.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 sty 2010, 22:14

Radzik136 pisze:jestem przywiązany do konsol produkowanych przez Sony, i z tego względu żałuję, ze Postal 3 nie wyjdzie na PS2, PS3
Z rosyjskich żródeł wynika, że P3 ma jednak wyjść na PS3, ale później i podobno jest to już potwierdzone.

A co do tematu. Gra w takie gry za pomocą pada to jedna wielka paranoja. Zostaję przy PC
Ostatnio zmieniony 05 sty 2010, 22:19 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

06 sty 2010, 15:20

Silver Dragon pisze:Z rosyjskich żródeł wynika, że P3 ma jednak wyjść na PS3, ale później i podobno jest to już potwierdzone.
A co do tematu. Gra w takie gry za pomocą pada to jedna wielka paranoja. Zostaję przy PC
Mam nadzieję, że o PS2 nie zapomną :D, a po za tym, myślę, że sterowanie padem w tego typu grach, według mnie nie jest paranoją, ale na pewno jest uciążliwe.
Interesującą opcją byłaby możliwość gry na klawiaturze i myszce w wersji na X360, jest to możliwe ponieważ X360 posiada 3 porty USB, z czym związana jest możliwość podłączenia obu kontrolerów pod owe porty. Uznacie mnie pewnie za dziwaka, Klawiatura i myszka podłączona do konsoli? ale w sumie gdyby była taka możliwość, na pewno bym z niej skorzystał :D


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 sty 2010, 15:28

Nie wiem, czy wydawanie Postal III na XBoxa'a, lub inną konsolę to dobry pomysł. Jedynka i dwójka nie ukazała się na konsolach i jakoś to przeżyliśmy. Powiedzmy sobie szczerze: Kto ma tutaj jakąś konsolę?(PS2/Xbox, bo mówimy o czasach wydania dwójki- 2003 rok)
Ok. Mało kto. A kto by kupił Postala na ową konsolę? Nikt? Zgadłem?
No dobra. Mamy inne czasy. Konsole nowej generacji, ale czy coś pod tym kątem się zmieniło?
Są gry tylko na konsole, na obie platformy, jak i tylko dla PC. Dla mnie Postal jest grą tylko na PC. Z drugiej strony, więcej platform=więcej graczy. Pytanie tylko, jak by się grało na tej konsoli i czy nie byłoby to zbyt łatwe/trudne/wkurzające.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

06 sty 2010, 17:51

Mr Minio pisze:A kto by kupił Postala na ową konsolę? Nikt? Zgadłem?
Nie zgadłeś 8-)
Mr Minio pisze:Z drugiej strony, więcej platform=więcej graczy.
I to jest kryterium którym kieruje się wydawca. Więcej graczy = więcej kasy.
Mr Minio pisze:Pytanie tylko, jak by się grało na tej konsoli i czy nie byłoby to zbyt łatwe/trudne/wkurzające.
Kwestia tylko i wyłącznie przyzwyczajenia. Sądząc po sobie - nijak by to nie przeszkadzało/utrudniało/ułatwiało sprawy. Kilka godzin i nabiera się wprawy w dokładnym celowaniu na padzie. Poza tym - do konsoli również można zakupić klawiaturę i myszkę 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

06 sty 2010, 18:29

W sumie to ja konsol zawsze będe bronił :P Lothar, to prawda że można podłączyć myche i klawe pod xa 360? ;O można taką zwykłą na USB czy trzeba jakąś MAJKROSOFTOSPECJALNĄ ??


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

06 sty 2010, 20:31

Alixo pisze:W sumie to ja konsol zawsze będe bronił :P Lothar, to prawda że można podłączyć myche i klawe pod xa 360? ;O można taką zwykłą na USB czy trzeba jakąś MAJKROSOFTOSPECJALNĄ ??
Zwykła na USB chyba nie będzie działała, ale możesz sprawdzić :-P Ogólnie jest do tego specjalny adapterek, zwany XFPS 3.0 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Zablokowany