Xbox 360

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Guardb
Początkujący morderca
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:10
Lokalizacja: Bytom

20 cze 2007, 13:25

Ja też wole PC ale jeśli mam co miesiąc dokupywać nowe części to ja podziękuje wybieram konsole(chociaż jeszcze nie kupiłem :P)może niektórych na to stać ale nie mnie :cry:


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

20 cze 2007, 15:08

Ja nie mam takich problemów z PC, no może oprócz RAMu, mam go tylko 512mb. Ale to nic. W szkole jest wyprzedaż części do kompów, za parę groszy mogę wykupić tyle RAMu że będę miał go 1gb


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 cze 2007, 16:03

Guardb pisze:jeśli mam co miesiąc dokupywać nowe części to ja podziękuje
Od dawna nic nie kupowałem i jest mi z tym dobrze. Trzyletni komp, CPU P4 2,6 GHz i reszta podobna. Co miesiąc kupują tylko nieposkromieni podkręcacze albo kasowni, trudno to uznać za wymiernik całego peceta i brać za wadę wobec konsol. Co innego, trudności we własnym skompilowaniu dobrego PC lub znalezieniu dobrego konfigu w sklepie. Bo tu konsole mają przewagę, wiesz co bierzesz. A ja akurat lubię decydować, co mam, każdy podzespół - i Mac czy konsole ze swą stałą budową nie są dla mnie. Wolę dowolność w rozbudowie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 cze 2007, 01:35

Odie w temacie 'Postal 3 na PC ocenzurowany?!' pisze:Niektóre wasze komentarze wymuszają u mnie że "duszę" się śmiechem.. widać że to forum jest porosnięte od zagorzałych PC'towców, którzy wypowiadają się na temat o którym "stolec" się znają.

I powiem wam teraz parę rzeczy, które wymuszą o was "ZOMKI" na twarzy..

(pełny) Internet - PSP
Gry MMORPG - PSP
Klawiatura + myszka - X360, PS2, PSX, XBOX
Modyfikacje itd - PS2, XBOX, X360 - Xbox Live (jedynie oficjalne dodatki)
Emulatory - PS2, PSP, i chyba PSX
System operacyjny - PSP - chyba jedynie Windows 95, 98
No to co? Gratuluję, "konsolowcu". ;) Że klawiatura + myszka, to pierwsze słyszę - może i mam braki w tym temacie. Ale te argumenty przywodzą mi na myśl wywody, że dyskietka jest lepsza od CD. Gdzie dyskietka to teraz konsole. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Odie
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Lokalizacja: Polska

28 cze 2007, 11:51

Po pierwsze - za post pod postem, powinien być warn.
Po drugie - nie zrozumiałem o co ci chodzi z tą dyskietką..
Po trzecie - naprzykład mnie nie stać aby kupować np. najnowsze karty graficzne typu Geforce 8800GTX, które za miesiąc, góra trzy, będą już przeżytkami.

Po czwarte - Tiquill jest tu adminem, poza tym napisał post pod postem, żeby odświeżyć temat
Po piąte - Nie baw się w moderatora, jak coś Twoim zdaniem jest nie tak zgłoś post do administracji i moderacji ( Obrazek ten guziczek)

kazik


kaziku, nie bawię się w moderatora.. tylko zwracam uwagę.

Odie, napisałeś posta traktującego o dwóch różnych sprawach - to ja powinienen Cię upomnieć by pisać na temat. Staram się by forum było spójne w treści i naprawiając twe zaniedbanie, skomentowałem to również żartobliwie, aby zachęcić do dalszej dyskusji we właściwym miejscu dla niej. Twojej reakcji zaś na to już nie skomentuję...
Tiquill
Ostatnio zmieniony 28 cze 2007, 19:47 przez Odie, łącznie zmieniany 7 razy.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

28 cze 2007, 22:30

Odie pisze:Po trzecie - naprzykład mnie nie stać aby kupować np. najnowsze karty graficzne typu Geforce 8800GTX, które za miesiąc, góra trzy, będą już przeżytkami.
Mnie też, dlatego tego nie robię :D Czekam, aż sytuacja na rynku w końcu się jakoś ustabilizuje, aktualnie nie kupuję nowości, bowiem jest to absolutnie nieopłacalne.

Ehhh, czyżby szykowała się kolejna zajadła walka fanatyków PC i konsol? Oba sprzęty mają wady i zalety, więc byłoby miło, żeby chociaż na tym forum nie było kolejnych ton kłótni o tym, co jest lepsze, bowiem takie coś jest bezcelowe. 8-)

A co do myszki i klawiatury już do pegasusa były :P Do PSX i większości innych konsol też takowe są (tak jakby ktoś uważał, że Odie ściemnia).
Ostatnio zmieniony 28 cze 2007, 22:32 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 cze 2007, 22:47

Odie pisze:Po drugie - nie zrozumiałem o co ci chodzi z tą dyskietką..
Po trzecie - naprzykład mnie nie stać aby kupować np. najnowsze karty graficzne typu Geforce 8800GTX, które za miesiąc, góra trzy, będą już przeżytkami.
Dyskietka, to żartobliwe nawiązanie do starej dyskusji, kiedy CD w komputerach było nowością i królowała jeszcze dyskietka. Szczegółów nie będę przypominał, chodziło mi w tym porównaniu, że konsole wciąż uważam za ułomne wobec PC. PC daje więcej swobody niż konsole, a wymieniona lista to imo żmudne próby podciągnięcia konsol pod możliwości PC.

Co do kart graficznych... Aby odpalić nową grę, nie muszę zaraz mieć full wypasionego PC. Zaś konsolowe edycje gier nie sprzyjają raczej posiadaczom starego sprzętu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Odie
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Lokalizacja: Polska

29 cze 2007, 10:29

Co do kart graficznych... Aby odpalić nową grę, nie muszę zaraz mieć full wypasionego PC.
No cóz, nie wiem jak ty.. ale pokaz slajdów mnie nie zadowala. :)
Zaś konsolowe edycje gier nie sprzyjają raczej posiadaczom starego sprzętu.
A my mówimy o emulatorach?
Ostatnio zmieniony 29 cze 2007, 10:42 przez Odie, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 cze 2007, 13:59

Hehe, mnie też nie zadowalają slajdy. Omijam takie gry. Długo taka strategia mi nie wypali, bo jest ich coraz więcej i w końcu trzeba będzie kasę wyłożyć. Na nowego... pieca! :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

29 cze 2007, 18:08

Ja kupuję nowego co 3-4 lata i mi wystarzcza. Jak coś się tnie, to zmieniam opcje wydajności, i wszystko pięknie chodzi. Nie czepiam się swojego sprzętu


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

02 lip 2007, 11:56

Iquid pisze:Ciekawe czy będzie jakąś różnica pomiędzy wersją PC a Xbox 360 pożyjemy zobaczymy.
Różnica wielka będzie napewno w grafice, bo mam X'a 360 i grafika jak miód, lepsza niż na kompie, chyba że ktoś ma kompa z kosmosu i dorównuje x'owi 360'tce.


Obrazek
Awatar użytkownika
fefes
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2007, 19:04
Lokalizacja: Ciechocinek

20 lip 2007, 21:40

Najlepiej jak Postal III wyszedł by tylko na PC dlatego że denerwują mnie niekture komentarze tych "konsolowców"

Przykłady z onetu
"I to jest piękne, że pecetowcy mogą sobie najwyżej posapać...

...bo do grania, są konsole!!!"

Racja , PC to chłam , a Polacy niepotrafia tego zrozumieć ... 20.07.2007 21:26
... , już w każdym cywilizowanym kraju gra się wyłącznie na konsoli a piec służy tylko do pracy . Szkoda , że Polska jest aż tak zacofana . Jedyny minus tej gry : ...

Jak dla mnie konsole mają więcej wad niż PC.
I jak ktoś mówi że na konsolach jest lepsza grafika to nie grał w FarCry(kiedy miał premiere) oraz nie widział filmików z Crisisa.

PS.Jeszcze mnie denerwuje to że moja druga ulubiona gra po postalu Gothic wyjdzie na te zabawki dla dzieci.

Chyba wyszedłem poza temat.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 lip 2007, 22:28

Chyba można Ci to darować... :)
PC to chłam , a Polacy niepotrafia tego zrozumieć (...) już w każdym cywilizowanym kraju gra się wyłącznie na konsoli a piec służy tylko do pracy . Szkoda , że Polska jest aż tak zacofana
I to jest znakomity przykład otumanienia całego świata... Kasa rządzi, ludek śpiewa, tia, "barzio pienkne"... Polska jakoś nadal jest normalna pod tym względem, co jest bardzo budujące.

Telewizja interaktywna + gry wideo + surfowanie po necie = dopiero wtedy taki układ pozwoli mi cieszyć się z podłączanej do telewizora maszynki... :|


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

21 lip 2007, 04:16

PC to chłam , a Polacy niepotrafia tego zrozumieć (...) już w każdym cywilizowanym kraju gra się wyłącznie na konsoli a piec służy tylko do pracy . Szkoda , że Polska jest aż tak zacofana
Taaa, szkoda, że takie ludki zazwyczaj nigdy nie wchodzą na taki GameSpot, czy GameSpy... na tamtejszych forach można wyłapać, że większość userów preferuje PC, dużo lubi X360, część Wii, a zdecydowana większość wrzuca na PS3 :P No ale co tam, zatwardziali konsolowcy jak zwykle przytoczą swoje tezy nie poparte żadnymi konkretami, lub danymi wyssanymi z palca... ale niestety istnieją też zatwardziali PCtowcy, którzy zachowują się w identyczny sposób. A jak dwa takie ludzie trafią na siebie zatacza się błędne koło bluzgów, obelg i uzyskanych chyba od UFO informacji. No to tyle 8-)

To raczej pasuje do tematu: 8-)
Blaaaaaaaaah! Talk NOT! Give me MONEY! Sony SMASH!!!
Ostatnio zmieniony 21 lip 2007, 04:29 przez Lothar, łącznie zmieniany 2 razy.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
fefes
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2007, 19:04
Lokalizacja: Ciechocinek

21 lip 2007, 20:52

A tak przy okazji znalazłem taki komentarz na onecie

"ludzie kupujcie konsole 7 generacji ! zniszczymy intela i amd, a wiec skonczy

sie to dziadostwo zaslinionych dzieci x86 zwane piecykami. niech moc PowerPC bedzie z nami ! viva la PPC ! dziekuje za uwage"

A nawet jeśli konsole są lepsze to osoby posiadające je nie muszą obrażać innych osób.

Jeśli chodzi o konsole to najlepszy był pegazus.
Mnie to już ogólnie męczy to że np: Windows jest jakiś tam że szajs czy coś tam albo że konsole są najlepsze lub że mac czy linux jest najlepszy.(jeszcze są przeglądarki)


Zablokowany