Wyobraźcie sobie,że my musimy zaprojektowa misje do postala4

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

19 lis 2013, 14:40

Wyoboraźcie sobie, że nasze forum musi zaprojektować misje do POSTALA 4!
Tak wiem, takich zabaw jest pełno, lecz tu nie chodzi o wymyślanie historii, lecz piszemy fabułę do gry. Trzeba zachować jej spójność. Proponuje zrobić tak
(Gampley piszemy w takich nawiasach) natomiast <fabułę, cutscenki i tp w takich>
Pierwsze parę misji może się dziać w liniowych przestrzeniach, lecz później będzie sandbox bo.. No cóż.. Chcielibyście Postala, który nie jest sandboxem ? (By zachować dobrą formę trzeba pisać w czasie teraźniejszym, ale nie jest to wymagane, Pamiętajcie też ,że postal łamie wszelkie tabu.)
Złoże też wszystkich pomysły i wyjdzie Postal 4 ;P

<Koleś udaje się do Siedziby Akelli i robi "Goes Fuckin' Postal" na całego > A na końcu rozwalamy tego pseudo-dude'a [i te cholerne szopy czy co to były za zwierzaki] z P3 który mi go w ogóle nie przypomina, Po ucięciu jego łba łopatą, Koleś wbija mu łopate w klate, Stawia na niej buta i unosi tryumfalnie jego czerep do góry, w swojje dłoni. I tekst "Go True Postal, One more time" i logo Postal 4. A wszystko by robiło jako zwykły Tutorial

<Następnie koleś bierze jego głowę, wymachuje nią, a jej zęby zatapiają się jemu w nodze. Koleś upada na ziemię >
<Koleś budzi się, wstaję z łóżka, Chodzi po swoim domu w piżamie. Nagle widzi swoją żonę, gracz nie widzi jej twarzy gdyż zasłaniają ją różne rzeczy, widać jednak ,że jest gruba.
Koleś się pyta : Ale jak to możliwe ? Przecież odeszłaś ode mnie. Ja sobie strzeliłem w twarz. Potem była Apokalipsa. Potem pracowałem w burdelu. Potem..
- Co było minęło, -Odpowiada żonka. - Zawarłam Pakt z diabłem by wszystko było jak dawniej, gdy twojemu tacie nie pomieszało się w głowie, a nas nie zaczął gonić komornik. Lecz teraz nachodzą mnie kościelni. A z zabójstwami to twoja działka. >
(Żona wywala nas za drzwi, musimy iść zabić kościelnych, Przed naszym domem jest manifestacja kościoła. ) < Podchodzi do nas ksiądz,- Witaj szanowny człowieku. Czy chcesz dołączyć do nas ? Widze ,że umiesz posługiwać się bronią. Musisz iść zabić pasierbicę diabła. Moja religia mi zabrania ale czy tobie ? >
(Mamy wybór. Możemy zabić całą manifestację, albo iść zabić żonkę. Oczywiście oba zadania są łatwe gdyż to początek gry )
<Jeśli zabijemy żonę. Ksiądz da nam pieniądze i razem z kościołem sobie pójdzie, a my przejmiemy mieszkanie naszej żonki, jeśli zdecydujemy się zabić manifestację, to gdy wrócimy na biurku będzie leżał list, że żonka wyjechała do teściowej, możemy sobie wsiąść mieszkanie, a portfel leży za kranem.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2013, 09:28 przez Tardis, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

19 lis 2013, 22:56

A może na początek udajemy się do Siedziby Akelli i robimy "Goes Fuckin' Postal" na całego? A na końcu rozwalamy tego pseudo-dude'a [i te cholerne szopy czy co to były za zwierzaki] z P3 który mi go w ogóle nie przypomina, Po ucięciu jego łba łopatą, Koleś wbija mu łopate w klate, Stawia na niej buta i unosi tryumfalnie jego czerep do góry, w swojje dłoni. I tekst "Go True Postal, One more time" i logo Postal 4. A wszystko by robiło jako zwykły Tutorial/Intro do gry xD


Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

20 lis 2013, 09:25

Ok fajny początek, złoże to wszystko, mój pomysł dodam jako drugą misje.


Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

17 lip 2014, 21:03

Misja 1. Jesteś w Akeli. Mordujesz ich za spieprzenie 3.
Misja 2. Żona ci mówi, że nachodzą ją kościelne manifestacje. Idziemy je zabić.

Dalej wymyślacie!


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

17 lip 2014, 21:54

Ja mam taki pomysł
Prolog: Budzisz sie pod śmietnikiem (a jest to w wielkim mieście) i jest apokalipsa i wszystko sie wali wsiadasz do auta i jedziesz na lotnisko potem lecisz samolotem lecz po chwili sie rozwala teraz młusirz przeżyć w tym miejscu

Misja 1: Jesteś nieprzytomny budzisz sie w szpitalu nagle wszystko sie wali i wypadasz przez okno nagle jesteś z powrotem w szpitalu ze względu na to że cały budynek spadł na ciebie (musisz sie wydostać

Dalej piszcie sami :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł:


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

17 lip 2014, 22:25

Fajny pomysł ale jak to dpstosować do tego, wcześniej?


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

17 lip 2014, 23:23

Mi przyszedł na myśl taki prolog

Koleś budzi się w przyczepie. w radiu leci jakać audycja
Chwilę później, gdy w łazience ogląda już prawie zagojoną ranę na głowie, w radiu zaczynają mówić o uzurpatorze terroryzującym miasto Catharsis.
Koleś postanawia więc odnaleźć człowieka, który się pod niego podszywa...

:draco:


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

17 lip 2014, 23:32

Silver Dragon, a po odnalezieniu podszywającego się frajera, dowiadujemy się że pracuje dla Akelli i łączy nam się ładnie prolog z 1 misją o wjeździe na Akelle. :D


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

18 lip 2014, 11:35

Silver Dragon pisze:Mi przyszedł na myśl taki prolog

Koleś budzi się w przyczepie. w radiu leci jakać audycja
Chwilę później, gdy w łazience ogląda już prawie zagojoną ranę na głowie, w radiu zaczynają mówić o uzurpatorze terroryzującym miasto Catharsis.
Koleś postanawia więc odnaleźć człowieka, który się pod niego podszywa...

:draco:

Fajny pomysł już chyba lepszy od mojego ;)))))))


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

18 lip 2014, 18:44

a tu taki zonk, postal 4 r.i.p.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

19 lip 2014, 22:52

Zamykać to bo nie raz były tematy w ten "deseń"
Nie ma czwórki , będzie dodatek.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

19 lip 2014, 23:41

ale pomarzyć można

Najlepiej by było klasycznie
Koleś bez zony przyjeżdża do jakiegoś amerykańskiego miasta lub miasteczka albo wioski
znowu dostajemy listę rzeczy do zrobienia na żółtej kartce (tym razem w celu zarobienia kasy na życie) i mapę miejscowości
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, 23:42 przez EvilYeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

20 lip 2014, 00:11

A jakie misje będą w Paradise LOST? taki powinien być temat w hyde parku :)


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

20 lip 2014, 13:25

Paradise Lost, to tylko skok na kasę ze strony RWS, by zarobić na sprawdzonym klimacie "dwójki", a Postala 4 nawet do tamtego nie porównuję. Dopóki nie zobaczę jakieś zapowiedzi "czwórki" to ona nie istnieje.


Jakie misje? .. Najlepiej podobne do tych z P2, w tym sensie, że klimat jest "otwarty".
Można zrobić sobie je według własnej kolejności, i nawet nie trzeba ich robić i można iść na miasto.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 lip 2014, 14:02

Wyobraźcie sobie,że my musimy zaprojektowaĆ misje do postala4


8=======D
ODPOWIEDZ