Wybory prezydenckie 2015

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 maja 2015, 22:30

kanał TVP
I na TVP to było, i na Polsacie, i na Polsat News i uj wie gdzie jeszcze.

Wniosek taki - obaj kandydaci to **** lemingi, które nie znają się na polityce, lub próbuja robić idiotów i debili z obywateli :D a najgorsze jest to, ze wiekszosc sie na te ich sztuczki nabiera :/

To, że wjeżdżali sobie nawzajem ciągle w wypowiedź, to już pominę...


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 maja 2015, 07:02

Wniosek taki - obaj kandydaci to **** lemingi, które nie znają się na polityce, lub próbuja robić idiotów i debili z obywateli :D a najgorsze jest to, ze wiekszosc sie na te ich sztuczki nabiera :/

To, że wjeżdżali sobie nawzajem ciągle w wypowiedź, to już pominę...
Skutecznie przekonali mnie że się nie nadają na to stanowisko. Obaj są zakłamani i nie mają nic do zaoferowania.
Ja bym zagłosował na tego gościa co po debacie wyzywał dudę ;)


8=======D
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

18 maja 2015, 16:00

Właśnie, podobno była jakaś inba i jakiś facet chciał bić Dudę :D To prawda? Bo nawet nie oglądałem debaty, mam na nie alergię.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

18 maja 2015, 18:00

Ktoś tam do niego się sapał, ale dali kamery na sytuację już po fakcie, więc nie wiadomo o co poszło.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 maja 2015, 07:40

To ten gostek xD
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 07:42 przez Rycho3D, łącznie zmieniany 1 raz.


8=======D
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

19 maja 2015, 07:41

To nie jest ten spod krzyża?
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 07:41 przez Yossarian, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

19 maja 2015, 08:28

Andrzej Hadacz, prowokator i zwykły typ do politycznego agitowania, już wszystkie możliwe strony polityczne go wynajmowały, wpiszcie sobie jego imię i nazwisko w google grafika.
Pewnie go PO wynajęło albo PIS, kij wie w jakim celu.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 maja 2015, 12:05

Komorowski? Dobry i leniwy ujcio-ujcio. Ale nie dajcie się zwieść, to jest zręczny gracz. Pamiętam go sprzed lat, gdy nie był prezydentem, to ostry adwersarz w dyskusjach i agresywny komentator przeciwnej strony politycznej. I co ciekawe, jego argumentom trudno było zaprzeczyć, za co go nawet ceniłem. Uciapciał się przez te lata prezydentury, ale ja wciąż tamtego Komorowskiego pamiętam. Samemu PO nigdy nie ufałem. Nie są moi, śmierdzą blefem. I kiedy tylko widziałem potrzebę wsparcia PiS-u, to głosowałem na PiS. Typowy głos negatywny, przeciwny wobec PO. Choć daleki od utożsamiania się z PiS, zawsze im sprzyjałem, im po prostu mogę dać kredyt zaufania. Czemu, przecież PO tak PiS-em straszy! Ano właśnie temu, że znam obie strony PiSu, dobrą i złą. Natomiast PO ukrywa swoją ciemną naturę. A takim nigdy nie ufam. 8-)

No, ale na kogo głosować w wyborach prezydenckich? Duda? Ta hejtująca melepeta, kundelek nagle wypuszczony ze smyczy i ujadający wokół? No nie, PiS mnie obraził, proponując mi na prezydenta Dudę. Liczą na to, że jestem odbiorcą takiego pasztetu?? :zdziw: Bo takiego Dudę na początku widziałem. Co za żałosny populista, mięczak i gnój. No i miałem już dość szyderczych uśmieszków ludzi z PiS-u, z niesamowicie wkur***cym mnie Błaszczakiem na czele. Co się za nimi kryje?? ;> Komu zaszkodzą?

Kiedy nie musiałem głosem wspierać PiS-u, głosowałem na Korwina i jego ugrupowania. Bo po prostu taki głos antysystemowy jest ZAWSZE potrzebny, a nie że go wielbię. Ostatnimi laty polepszyło mu się, tłumy ludzi, tłumy młodych. Wow, a niech ci będzie. Do czasu gdy, poczuwszy się silniejszy, zaczął wykazywać bardziej swoje poglądy. No i pękło. To jest szkodnik, kloaka! Wypierdalaj, moskiewski karle! Liż kamasze betonowi Putina. Z jaką radością i satysfakcją cofnąłem lajka dla tej kreatury. Mmm... ;>

A inni? Nie wiem, jak komuś może się podobać ta panienka Ogórek. Ciągle w kartonowej sukience, zimna, sucha i przeraźliwie sztuczna laska. Z taką w łóżku można tylko dostać kataru. :D Ale to i tak lepiej, że z tego lewackiego duetu "piękna i bestia" dostała się tylko ona, babochłop Grodzka ośmieszyłby nas dokumentnie w oczach świata. Kto jeszcze zwrócił moją uwagę? Ten kutafon od 1050-lecia chrztu Polski i od strzelnicy, Braun. Takiego drewna to ja się w moim kraju nad Wisłą nie spodziewałem. :facepalm:

Takiego wała! Nie idę na wybory.



I pojawił się Kukiz. Objawienie! Od razu na niego. Jest dwóch na scenie polityczno-społeczno-publicznej, których szanuję, Paweł Kukiz jest jednym z nich. W sam raz dla mnie, alleluja! Dobrze, że się zdecydował. :) 8 lat Platformy, stale te same gęby. Podejrzane uśmieszki pisiorów, podejrzana poprawność platformersów. To trzeba przewietrzyć. Głos na Kukiza!



Teraz trzeba wybrać w drugiej turze. Idę na wybory. Oddaję głos przeciw Platformie. Głosuję na Dudę. Licząc, że człowiek PiSu będzie lepszym partnerem do współdziałania z nowymi siłami, jakie się teraz tworzą. Dla mnie Duda debatę wygrał. Komorowski małymi a celnymi ciosami punktował Dudę, ale potem Duda zadał kilka silnych ciosów, po których Komor nie doszedł do siebie. Tak, tak jak w boksie, stale tak to widziałem. :D Zaskoczyły mnie opinie o debacie. Komorowski wygrał? Bzdura! To podstępna kampania Gazety Żydorczej! ;)


Trzeba będzie polubić Dudę, z jego gębą prosiaka. Na kolejne cztery lata... E? Nie! Na kolejne cztery lata to ja będę obserwował, ale jak pulchna Anna wypluwa sobie płuca i wytrząsa ducha w pieszych marszach u boku swego ciepłego mężusia. Tak, wygra Komorowski. Znam Polaków. Zawsze zawodzą. :faja:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 5 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

19 maja 2015, 19:44

Hahaha, pan „gdzie jest krzyż” :D
[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 maja 2015, 20:39

Zostało parę godzin do ciszy wyborczej. Szczepkowska wycofała się z poparcia Komorowskiego, za to poparł go Karolak, zawsze pierwszy do koryta. Legierski będzie głosował na Dudę, bo ma dość rządów PO. Wzorowa córka i żona w otoczeniu Dudy, żenujące referendum Komorowskiego (sztuka zmiany zdania z dnia na dzień), 40 lat do emerytury, kosztujące budżet roczny Polski obietnice Dudy. I te JOWy, do których wszyscy się przyssali, że tym Kukiz zyskał swoje głosy, wszyscy pokochali JOWy! A to wcale nie jest prawda. Paskudy i stronniczy TVN zorganizował obiektywną i sprawną debatę, lepszą debatę niż duet TVP-Polsat. Jak się chce, to można. I z dziś, bezsenna noc Dudy w podróży po Polsce, atak na Komorowskiego w Toruniu. Ile z tego będziemy pamiętać po latach? A ja już chwilę po napisaniu swojego powyższego posta miałem moralnego kaca, co ja robię, po co wypowiadam to wszystko. Polityka brudzi.


Oddając głos w wyborach nie wyrażam poparcia dla swojego faworyta, ale czuję się bardziej jak moderator życia społecznego w kraju. Pan swoje powiedział, teraz wypowie się drugi pan. Wymiana zdań i możliwości. Raz ci, raz tamci. Mam gdzieś całe te JOWy, i ich wszystkie obietnice. Zostanie w domu to głos za brakiem zmian. Wyborcy Kukiza chcą zmian, zmianą jest Duda, imho. Strzeżcie się mniejszego zła. Nie boję się Polski radykalnej, boję się Polski sennej. I niech nie pieprzą, że idzie IV RP. Idzie Kukiz. Teraz wybieram partnera dla Kukiza.

Dziękuję za uwagę. Taki jest mój głos w tych wyborach. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 maja 2015, 21:48

Zauważyliście że Kczyński się ukrywa ? Nie chce psuć wizerunku Dudy, udaje że go nie ma xD Jak małe dziecko chowające się pod kocykiem.

Jeśli pójdę głosować, to zagłosuję na obu kandydatów, by frekwencja była ;)
Większość osób które pytam twierdzi że nie idzie głosować wcale, bo oba zła są jednakowe. :|


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 maja 2015, 22:49

Rycho3D pisze:Większość osób które pytam twierdzi że nie idzie głosować wcale, bo oba zła są jednakowe. :|
Przynajmniej jest okazja zmienić aktora.

Nie boję się konsekwencji swojego wyboru, bo do Sejmu na PiS nie zagłosuję. Ani na PO, żeby nie było. Na razie tylko minimalistyczna rewolucja w jednym gabinecie. Dla mnie to jeszcze sytuacja bezpieczna.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

23 maja 2015, 18:48

Powstaje partia Razem (złożyli wniosek o rejestrację). Może będzie na kogo głosować :P


Awatar użytkownika
rigstudio
Modder
Modder
Posty: 584
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

24 maja 2015, 22:56

No i Duda cię wyduda . :P


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

24 maja 2015, 23:18

Duda ma cudowne uda :3

Edit: oczywiście Kinga Duda.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2015, 23:19 przez Yossarian, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany