Windows sam się wylogowywuje i zmienia hasło użytkownikowi.

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

25 sie 2009, 00:25

Wstawiam do dużego HP, bo moim zdaniem ten temat znaczy coś więcej niż "ile masz lat". Zaznaczam, że problem mam za sobą (w końcu zalogowałem się na MOIM haśle O_o). Ale wyjaśniam o co chodzi. Miałem taki problem wczoraj/dzisiaj - Windows ni z tego, ni z tamtego wylogował mnie z konta, a potem przy próbie zalogowania się... twierdził, że podawałem złe hasło!!! Sam nie wiem czy to tylko ja, czy to jest jakiś wirus. Szukałem na google, ale bez skutku - były podobne przypadki, ale nigdy nie przytrafiło się nikomu nic takiego jak mi. Jakby ktoś miał jakieś informacje na temat tego niemiłego zdarzenia, to BŁAGAM o JAKIEKOLWIEK informacje - jaki to trojan/haker/błąd (niepotrzebne skreślić), czy ktoś miał coś podobnego.

Ech... przynajmniej mogę otrzeć łzy. Eee... zaraz. Coś mówiłem? A zresztą, co mi tam. xD


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

25 sie 2009, 03:50

Bardzo prawdopodobne, że to jakieś złośliwe oprogramowanie, masz jakiś antywirus, skanowałeś kompa? Skoro Winda zmienia ci hasło to jak się zalogowałeś i o co ci chodziło mówiąc , że masz problem ze sobą :D ?


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

25 sie 2009, 08:37

Mam problem ZA sobą. Raaany... nie zadam głupiego pytania "czy umiesz czytać"? bo już wiem że za bardzo Ci to nie idzie. Zalogowałem się ni z tego, ni z tamtego, powiedziałem. Wpisałem hasło (po raz n-ty) i mnie w końcu "wpuściło" do mojego konta. Tylko że... hasło pisałem TYLKO lewą ręką. Dziwne. Mam antywirusa, "ubóstwianego" avasta... taa, wiem, lepiej zainstalować NODa32, ale obecnie jeszcze nie mogę.

Heh, NOD32 był piękny - ekrn.exe trwał sobie w najlepsze, zużywając wiernie 60% procesora, tylko po to, aby powiedzieć włamywaczowi "won stąd, ch*ju". xD

Dobra, mniejsza z tym... NODem, znaczy. Nie z tematem. :P
Ostatnio zmieniony 25 sie 2009, 08:37 przez Loc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

25 sie 2009, 11:08

Przesunięty. Ech... ręce opadają.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

25 sie 2009, 11:29

Na zalogowanie do Windy bez hasła jest prosty sposób - wpisujesz login "Administrator" i logujesz :) A co do Twojego problemu to najprędzej byłby to haker. A NOD32 to badziew, jakich mało - miałem go przez 2 dni i musiałem go odinstalować, bo tak mi zmulił kompa, że ch*j


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

25 sie 2009, 14:30

Pangia pisze: Na zalogowanie do Windy bez hasła jest prosty sposób - wpisujesz login "Administrator" i logujesz :) A co do Twojego problemu to najprędzej byłby to haker. A NOD32 to badziew, jakich mało - miałem go przez 2 dni i musiałem go odinstalować, bo tak mi zmulił kompa, że ch*j
Ta, próbowałem, tylko że ja Cię zaskoczę - Administrator TEŻ MIAŁ HASŁO!

NOD to nie badziew - obciąża kompa? To znaczy, że już się coś dzieje.

Ciuciu, ja w 100% zapewniam Cię, że to wszystko to prawda. Tak, wpisałem lewą ręką, bo prawa mi zdrętwiała po waleniu w biurko. Nie wiem, piszę też i to, bo to może mieć coś do rzeczy, a pucek jeden wie. :P


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

25 sie 2009, 16:38

Ściągnij triala Kaspersky Internet Security - zeskanuj i zobacz czy coś da.


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

25 sie 2009, 23:44

Eech... nie chce mi się.

Dobra, sam nie wiem. Mnie to w sumie już zwisa, ale jak ktoś wciąż chce coś powiedzieć - nie zabronię mu tego.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

26 sie 2009, 11:25

Loc pisze:NOD to nie badziew - obciąża kompa? To znaczy, że już się coś dzieje.
Włączał się 4 minuty, a potem mi mulił kompa.
To zrób formata i ch*j.


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

27 sie 2009, 00:24

Nieeee no... po co format (200 GB pójdzie w piach)? Mówiłem że to mam za sobą. Temat mam po to, aby ludki z tym samym problemem może mogły się czegoś dowiedzieć. Choć początkowo założyłem go dla siebie. Teraz temat zmienił swój charakter.

MÓJ problem jest rozwiązany (choć nigdy nic nie wiadomo), ale temat wolę pozostawić otwarty.

Nie wiem czemu Pangia - ale ja takich problemów z NODem nie miałem.


Awatar użytkownika
Comander
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2008, 13:00
Lokalizacja: Podkarpacie

27 sie 2009, 07:00

no dobra problem rozwiązany ale wg mnie haker sie bawił,jeśli nie to nowa odmiana wirusa ale w to nie wierzę,w takim przypadku to już PO zalogowaniu sobie lepiej zmienić hasło.mi ostatnio muli wszystkie gierki ale wiem że to wina noda więc nie mam co narzekać,moim zdaniem w takim przpadku jak Twój to:zmiana hasła/format/nadzieja na to że ów haker przestanie się bawić :p


Mówcie mi: Doktor Eutanazja. :D
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

27 sie 2009, 13:48

Loc pisze:Eech... nie chce mi się.

To może w ogóle nic nie rób wyloguj się, sprzedaj kompa, wyjdź na dwór i ciesz się życiem.

Na moją pomoc już nie licz.


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

27 sie 2009, 16:45

Ja nie liczę tylko na Twoją pomoc. ;>

Ja liczę na pomoc kogoś, kto coś o tym może wiedzieć/miał podobny przypadek.


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

27 sie 2009, 18:04

Ja mam problem nie z zalogowaniem się,ale z uruchomieniem Windowsa.Naciskam przycisk załączania i nic się nie dzieje.Dopiero po gdzieś 4 minutach się uruchamia,a po nocy jak rano chce se pograć to czekam chyba ze dwie godziny aby ten ch*j się załączył.Ale na szczęście prawie zawsze mam co robić żeby jakoś ten czas przeleciał.Jeśli ktoś wie jak zrobić żeby win. się od razu uruchamiał to proszę o ODPOWIEDZ.
Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, 00:57 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

27 sie 2009, 18:49

:O A co to za winda? Anno domini 1701? :D A tak na serio to pewnie Windows Wiesia/Zwieszacz/zVista?
Ostatnio zmieniony 27 sie 2009, 18:55 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ