Wiedźmin

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

29 gru 2007, 23:20

Mam jedno małe pytanko (wiem ze takie cos powinno byc na PW ale nieznam takich ludzi)

Czy gra Wiedźmin która TERAZ jest w sklepach jest wersją poprawioną z tzw patchem.
Bo podobno trzeba odnowa zaczynac grac po zainstalowaniu PATCHA z neta . Czy w sklepach jest juz wersja poprawiona??

Ps. Weim ze warn mi sie nalezy , ale prosze adminow zeby mnie zrozumieli ;)


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

29 gru 2007, 23:36

Niestety sklepowa wersja nie zawiera patch'a (wspominałem o tym w pierwszym moim poście w tym temacie) 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 gru 2007, 23:39

ciuciu pisze:Ps. Weim ze warn mi sie nalezy , ale prosze adminow zeby mnie zrozumieli ;)
Co ty gadasz! Cudem uszłeś przed banem! :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 gru 2007, 23:40

Cudem Cię Tiquill wybronił, bo ja już dawałem bana! :D


Nio. :lol: I na przyszłość to ciuciu wiesz, uważaj... Nawet Geralt cię nie wybroni... :grozipalcem:
Tiquill
Ostatnio zmieniony 29 gru 2007, 23:46 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

28 lut 2008, 20:04

Nadchodzi Wiedźmin Edycja Rozszerzona!

W maju tego roku wydana zostanie zupełnie nowa, poprawiona wersja Wiedźmina, gry uznanej przez szerokie grono graczy i przedstawicieli mediów za najlepszą grę cRPG roku 2007! Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, będzie produktem maksymalnie dopracowanym. Zmiany dotyczą m.in. usunięcia przeszkód technicznych związanych z korzystaniem z gry, które zmniejszają radość z grania, takich jak czasy ładowania poziomów, które będą skrócone o 80%, stabilność gry na różnych systemach, oraz szereg mniejszych poprawek zwiększających interaktywność i precyzyjność walki. Na nowo opracowywana jest angielska wersja językowa, w której ilość tekstów była zmniejszona w stosunku do innych wersji, co spotkało się z uwagami, że tłumaczenie zatraciło klimat. Teraz angielska wersja będzie równie dopracowana i klimatyczna jak pozostałe wersje językowe. Inne wersje językowe zostaną również poprawione. Znaczące poprawki będą wprowadzone do niemieckiej wersji, gdzie planowane jest ponowne nagranie głosu wielu postaci. Inne zmiany będą dotyczyć m.in. ponad 50 nowych modeli postaci, nowego panelu inwentarza, a także ponad 100 nowych animacji gestów postaci.

Oprócz bogato wydanej edycji gry do nabycia w sklepach, wszystkie poprawki i dodatkowa zawartość (uwzględniającą m.in. edytor modów Dajinni oraz dwie darmowe przygody) będą udostępnione dotychczas zarejestrowanym użytkownikom gry w wersji elektronicznej za darmo!

Dokładne informacje dotyczące Edycji Rozszerzonej można znaleźć na stronie www.thewitcher.com

Zapraszam również do obejrzenia filmu przedstawiającego nową wersję:

[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

08 mar 2008, 12:23

Właśnie przed chwilą przeszedłem Wiedźmina. Tydzień rozgrywki to trochę krótko, spodziewałem się więcej. Gra praktycznie od samego początku wciągnęła mnie niemiłosiernie. Każde, nawet najkrótsze rozstanie z grą sprawiało mi ból, zawsze chciałem pograć jeszcze kilka minut aby się przekonać co dalej. Co rusz byliśmy zmuszani do podejmowania decyzji, nieraz trzeba było się nieźle zastanowić. Rozczarowała mnie końcówka gry, skopali to totalnie. Mamy prostą ścieżkę, którą idziemy mordując przeciwników. No i samo zakończenie niezmiernie mnie rozczarowało. Nie dowiedziałem się co dalej z moim bohaterem, jakie były konsekwencje moich wyborów. Przygoda Geralta na pewno doczeka się kontynuacji, to mogłoby tłumaczyć zagadkowe zagadkowe zakończenie, ale w tej kontynuacji nie poznam skutków moich decyzji. Ogólnie gra mimo kilku błędów, na które i tak przymykałem oko, bo mi do szczęścia niewiele potrzeba gra jest bardzo dobra, do perfekcji w mojej skali zabrakło tylko kilku szczegółów, które moim zdaniem zepsuły grę.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

08 mar 2008, 13:02

Mimo wszystko gra mo około 3, 4 zakończeń (?) coś w tym stylu ja grałem w nią 2 razy i za każdym razem wybierałem inną ścieżkę ...


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

08 mar 2008, 15:50

Te wybory tak na prawdę są tylko pozorne. Kilka razy po podjęciu decyzji wczytywałem i wybierałem inną opcję, wydarzenia były takie same, ale okoliczności inne.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

08 mar 2008, 16:26

kazik pisze:Te wybory tak na prawdę są tylko pozorne. Kilka razy po podjęciu decyzji wczytywałem i wybierałem inną opcję, wydarzenia były takie same, ale okoliczności inne.
Właśnie... słyszałem o tym. :/ Myślałem, że podjęte przez nas decyzje faktycznie znajdują różne odbicie w przyszłości, a tu kolejna osoba mówi mi, że to nieprawda. :/


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

13 kwie 2008, 14:28

Wreszcie światło dzienne ujrzał Djnni!!! Teraz będiziemy mogli robić mody do Wiedźmina :P

A Djinni ściągniecie tu


Awatar użytkownika
franek9939
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2008, 12:04

22 maja 2008, 12:15

Niezly jest wiedzmin ale o wiele wiele lepszy od niego jest assasin creed's :P


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

22 maja 2008, 14:02

franek9939 pisze:Niezly jest wiedzmin ale o wiele wiele lepszy od niego jest assasin creed's
Grałem w obydwa i tu się nie zgodzę ;)


Awatar użytkownika
Uncle_Dave
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2008, 19:35

22 cze 2008, 23:48

no nie wiem czy gra ma prosty mechanizm te 2 giga na deme zniechcnaja mnie ile zajmucje
cala 8gb?


zdejmnij mi warna a bede wdzieczny!!
Awatar użytkownika
Tr4c3R
Niedorobiony bandzior
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2008, 17:29

01 sie 2008, 19:12

To dam coś od siebie - jak dla mnie gra jest super!
Fajny system skilli, fabuła wciąga, grafika super, muzyczka też całkiem niezła.
I nie rozumiem o co chodzi niektórym z tą wydajnością... Mi gra chodzi na maksymalnych ustawieniach (sama po instalacji się ustawiła...) i w dodatku w trybie TPP czyli jeszcze bardziej obciążającym.
I jeszcze coś: Jeżeli ktoś będzie chciał jakąś pomoc w queście, czy czymkolwiek innym w wiedźminie niech wali do mnie jak w dym ;).


Ō xein', angellein Lakedaimoniois hoti tēide
keimetha tois keinōn rhēmasi peithomenoi


"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym jej syny, prawom jej do ostatniej posłuszni godziny."
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

03 sie 2008, 15:42

Mam problem, otóż włączam grę gram jakieś 5 minut i wyskakuje błąd. Muszę reinstalować grę inaczej nie mogę grać i tak w kółko.
PS: mam vistę


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ