Wasze zabawne sytuacje w grach

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

23 sie 2010, 20:25

Tutaj możemy się podzielić z innymi forumowiczami zabawnymi sytuacjami, które spotkały was w różnych grach komputerowych i konsolowych. :)

Więc może zacznę ja!

Day Of Defeat: Source

Gram z Alixem na mapie Omaha Beach jako Niemcy, strzelamy sobie spokojnie aż odkryliśmy, że można spamować u Niemców komendą "Bazooka!" (gdzie Niemiec krzyczy głośno BAZUKA), Alixo wielce uradowany zaczął biegać po mapie ciągle nią spamując i irytując innych graczy, w końcu został wywalony z serwera.Po tym zdarzeniu nałożono na nim (serwerze)blokadę w postaci odstępu czasowego w jakim można użyć komendy głosowej. :D

Sven Co-op/They Hunger

Tego się nie da opisać, więc nagrałem naszą rozgrywkę.
Przechodziliśmy mapy z modyfikacji do Half-Life, They Hunger (Ja, Alixo i ALCRD)
Nasze przygody możecie obejrzeć tutaj.

Część 1
[youtube][/youtube]
Część 2
[youtube][/youtube]

Garry's Mod

Wiele tego było, na jednej mapie ja z Alixem i Mroczem/Masterem Of Reality jechaliśmy pociągiem, Alixo chcąc zrobić nam niespodziankę podłożył ładunek C4 z tyłu wagonu, powodując to, że pociąg wykoleił się i wyleciał w powietrze.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2010, 21:08 przez Smuggler, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

23 sie 2010, 20:28

Kiedyś w Battlefield 2142 przekonałem admina żeby dał mi admina (lol), powiedziałem że wczoraj wpłaciłem na konto a on bez żadnych zastanowień dał mi go... kto wie czy nie mam go nadal :D Ale i tak bazooka jest epic.


Obrazek
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

23 sie 2010, 20:43

Kiedyś w Battlefield:Vietnam wziąłem flągę z wrogiej bazy mając jeszcze ze sobą M40.Gdy już zbliżałem się do swojej bazy to nagle wyskoczyło na mnie 2 opancerzone czołgi i zniszczyły mnie jak Postal dude kota.Nigdy takiej rzeczy w tej grze się nie spodziewałem :D


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 sie 2010, 21:28

Kiedyś grałem w Soldata na serwie Last Stand. Jedna z klas ma możliwość postawienia tzw. kukły - jak zombiaki zaczną ją atakować, farmer (bo on stawia kukłę) może ją wysadzić. Ta kukła to bot Dummy - tylko sobie stoi. Kiedyś jednak tak zombie prały tę kukłę, że, jak już zrobiliśmy z nich sieczkę, okazało się, że 2 punkty dostał Dummy. Samą swą obecnością załatwił 2 zombie :D
Albo raz wszedłem na serwer, gdzie goście mieli już po ok. 10 punktów, a limit wynosił 30. Jak mam dobry dzień, to na realistycznym ownię Spasem jak nikt :) W każdym bądź razie zanim ci kolesie doszli do 15 punktów, ja miałem 20 :D W końcu zrobili vote kicka i wywalili mnie za możliwe stosowanie cheatów :P


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

24 sie 2010, 07:57

Raz podczas gry w Gothica 3 jeden ork czy najemnik upadł tak że ręka trzęsła mu się w okolicy przyrodzenia..... :diabeł: Postal 2 jak odstrzeliłem nogi kolesiowi ze S.W.A.T to czołgał się w powietrzu. GTA SA babka ukradła samochód :P Serious Sam 2 większość cut-scenek , Half-life 2 crab który był na głowie jakiegos gościa i wyglądał jakby go ... chędorzył :diabeł:

Tu przykład
[youtube][/youtube]


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 sie 2010, 09:02

Oj wiele tego było.

Wizardry 8:

1# Jak nasuniesz na kogoś myszkę(NPC), to pokażą się usta(znak, że można rozpocząć rozmowę). Ja nieraz te usta przesuwałem komuś trochę niżej...Wiem. Zboczone, ale ile przy tym śmiechu. :lol:

2# Głupota NPC. Np Antone zapytany "Co wiesz o (Arnice)?" odpowiada "Jest tutaj", zaś gdy się spytam "Gdzie jest(Arnika?)", odpowiada "Tego nie wiem".

Tribes: Vengeance:

1# Jakieś n00by mnie wkurzały, bo rejpowały mnie zaraz po spawnie(base-rape), więc wziąłem heavy i moździerz i rozwaliłem im pół bazy, a wtedy zaczęli spamować tekstami w stylu "What tha...?", "You idiot!". Nie wiem czy to bardziej śmieszne, czy żałosne.

2# Zabiłem gracza, a jego ciało zaczęło obracać się szybko wokół własnej osi

3# Zabił mnie koleś z mojego teamu(co jest dość często, ale ten tk był akurat śmieszny). Film:

[youtube][/youtube]

Call of Cthulhu:

We fragmencie skradankowym zamiast się skradać, zacząłem biec. Przeciwnicy ogłupieli i nawet mnie nie trafili. :lol:


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

24 sie 2010, 10:20

GTA III - raz jadąc ulicami zobaczyłem unoszący się w powietrzu van, ustawiony w pozycji przekątnej...dość ciekawie się to oglądało, szkoda że print screena nie zrobiłem...

Call of Cthulhu - skradanka: uciekałem przed ludźmi do ostatniego miejsca wczytania gry, gdzie było sporo skrzynek za którymi można było się schować...mimo, że jeden z mieszkańców mnie odnalazł i zobaczył, krzycząc "Die outsider!"...nachylił się się, odwrócił i sobie poszedł :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

24 sie 2010, 11:22

Gran Turismo 4 - co jak co, ale takich chamskich kierowców jak w tej grze dawno nie widziałem, tu człowiek robi Toyotą drifta, a tu jak nie walną, czasem można wylecieć z trasy. Raz taki jeden próbował mnie zepchnąć, ale akurat była barierka oddzielająca Pitstop, gościu nie chciał ustąpić, no to walnął w to. :lol:


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

24 sie 2010, 11:35

Left 4 dead 2 chrager wypadł z mostu biegnąc w kierunku jakiegoś oclałego lub wypadł przez okno. HEHE
takie coś
[youtube][/youtube]

Albo tu też uważnie patrzeć bo w filmiku ginie gracz muhaha

[youtube][/youtube]

Tu cały zbiór failów z left 4 dead z jakiejś kampani

[youtube][/youtube]


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

24 sie 2010, 14:49

This Is Football
Grałem Argentyną i tak wyszło że doszedłem do finału.No i dobra.Wbrew moim oczekiwaniom Brazylia wypadła cienko, ale.Tak wyszło że była akcja pod moją bramką, bramkarza miałem git(tak myślałem).Strzał wybronił, niestety nie fortunnie wypadła mu z rąk i wpadła do bramki.I tak właśnie przegrałem. :D
Ostatnio zmieniony 24 sie 2010, 14:50 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

24 sie 2010, 16:09

Total Overdose

Gdy podszedłem do wygótki (kibel polowy) i dałem use to padła taka kwestia :
Miłe zapachy panie graczu (przetłumaczyłem sobie)

Duke nukem 3d
Jak się podejdzie do muszli klozetowej i da enter do Duke sobie ulży....


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

24 sie 2010, 18:58

korter pisze:Jak się podejdzie do muszli klozetowej i da enter do Duke sobie ulży....
To samo jest w Mafii w misji "Rutynowe zadanie" przy jednym z kibelków. Co ciekawe, można to robić bez końca tzn. można szczać, ile wlezie :D


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

24 sie 2010, 19:33

Przypomniałem sobie też taką sytuacje jak w GTA SA pójdziemy malować samochód i jak pójdzie za nami jakiś koleś z ulicy to otwarciu drzwi będzie on niezniszczalny.Albo sam tytuł call of duty Modern warfare : wezwanie do podatku nowoczesne działania wojenne.Może ktoś jeszcze dożyci absurdalne tytuły co ?
Ostatnio zmieniony 24 sie 2010, 19:48 przez korter, łącznie zmieniany 1 raz.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

24 sie 2010, 22:01

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

;)


Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

25 sie 2010, 05:51

No nie powiem wygląda całkiem całkiem , ale co Koleś miał tak mało HP że go zdjęli jednym strzałem ? Raz w GTA SA widziałem dwa auta które się stókneły nie dość że 2 grenwoody to jeszcze jeden stał na drógim (wybuchły) :mgun2: I jeszcze raz udało mi się ukraść policyjny helikopter i nie miał on pilota .WTF ?.Jak to zrobiłem jetpackiem wleciałem na dach budynki i blisko był helikopter i udało mi się do niego wleźć . :P


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
ODPOWIEDZ