Wasze zabawne sytuacje w grach

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

25 sie 2010, 19:32

korter pisze:call of duty Modern warfare : wezwanie do podatku
Cool google translate br0.Call of duty oznacza Wezwanie do SŁUŻBY/OBWIĄZKU.
korter pisze:drógim
korter pisze:stókneły
Firefox ma opcję poprawiania błędów wiesz?
Na jednej Cutscence w mafii 2 gościu nie ma rąk.Tzn ma, ale tylko dłonie i dziwnie to wygląda xD


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

26 sie 2010, 07:14

Albo tu jedna sytuacja z Left 4 Dead 2
[youtube][/youtube]


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

28 sie 2010, 03:06

Smuggler pisze:Tutaj możemy się podzielić z innymi forumowiczami zabawnymi sytuacjami, które spotkały was w różnych grach komputerowych i konsolowych.
Dla tych, którzy nie zauważyli pewnego kluczowego fragmentu:
które spotkały was
Innymi słowy - WASZE przygody, poparte WASZYMI screen-ami, gameplay'ami, czy nagraniami z TS 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

30 sie 2010, 01:58

Dzisiaj pogrywałem w industry giant 2 z trzema oponentami.
Jeden z nich wybudował zagrodę krów i przewoził wszystko do jednego magazynu, drugi był tuż obok ale nie było sklepu żeby się tego pozbywać.
Jeszcze do tego z pustego magazynu wyjeżdżały ciężarówki które miały brać mleko z z pełnego magazynu. Ale tak nie było jechały na pusto do jednego magazynu i wracały na pusto, taki trochę bezsens :D
No i bardzo często zdaża mi się w BFBC2 że ja i wróg zabijamy się z jednym zamachem.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

03 wrz 2010, 17:16

SovietPolska pisze:No i bardzo często zdaża mi się w BFBC2 że ja i wróg zabijamy się z jednym zamachem.
Często to zdarza się też w Soldacie.
Ostatnio, grając w GTA San Andreas, zauważyłem pewnego buga. Mianowicie, gdy masz 1 gwiazdkę, gdy zauważy cię radiowóz, w którym będzie 2 policjantów, 1 zacznie cię gonić, a drugi sobie pójdzie :D


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

03 wrz 2010, 18:54

Raz gdy grałem w Mortal Kombat 3 na Masterze przeciwko Kabalowi zostało mi i
kompowi HP na jeden cios oraz gdzieś z 20 sekund do końca rundy. Kabal wykonał
ten swój ruch, po którym postać się kręci i mnie trafił. Przygotowałem się do następnej
rundy i... komp znowu wykonał ten sam ruch i powtarzał go do końca rundy. Wygrałem
bo okazało się, że zostało mi więcej HP. Ze śmiechu prawie spadłem z krzesła :lol: .


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

03 wrz 2010, 19:04

Cóż, ta historia może sama w sobie nie jest śmieszna, raczej opis.

Na Facebooku mam galerię "Screeny z gier" (Dostępny tutaj jak by ktoś chciał zobaczyć: https://www.facebook.com/#!/album.php?ai ... =731346147). Jednym screenem (https://www.facebook.com/#!/photo.php?pi ... =fbx_album) jest rozbity samochód z kierowcą w środku w grze Mafia. Mój podpis:
There is a cool background story behind this picture. I was driving around 100 MPH and smashed into this car, he flipped few times and landed on a tree, then I hit him again, because I was still driving and smashed him into the tree. The guy was still alive tho, so I shot him.
Tłumaczenie:
Ta historia ma ciekawe tło. Jechałem jakieś 100 mil na godzinę i przywaliłem w ten samochód. Przekoziołkował on kilka razy i grzmotnął w drzewo, a potem jeszcze raz w niego przywaliłem, wbijając go w drzewo, bo uderzenie mnie nie zatrzymało. Kierowca jednak przeżył, więc go zastrzeliłem
Inną zabawną sytuacją w grze Battlefield Hereos było kiedy jakieś trzy czołgi jechały na bazę przeciwnika. Prowadząc jeden napisałem "TANK RUSH KE KE KE!". Na następnej mapie, którą stanowi małe miasteczko z górami po bokach, czyli idealne miejsce dla snajperów, napisałem "Sniper rush ke ke ke! ^^".


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
postalowiec1
Miłośnik broni
Posty: 150
Rejestracja: 29 sie 2010, 14:28
Lokalizacja: Babice
Kontakt:

20 wrz 2010, 15:10

FIFA 09:Biegłem na brame a obrońca(Drużyny przeciwnej)za mną bramkarz mi wyłuskał piłke spod nóg i...Obrońca też sie o niego wywalił :D


Give me a damn!
Obrazek
Naucz się tak
Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

23 gru 2010, 17:48

Raz jak grałem w Assassins Creed 2 wszedłem na najwyższy kościół w florencji patrzę pisze "zabójstwo" to klikam a tam Ezio leci z tego kościoła jak jakiś samobójca w takiej pozie do zabicia i zabił kolesia skacząc z tego kościoła. :D
Ostatnio zmieniony 23 gru 2010, 17:49 przez Darnok15, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Paco
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2011, 20:25
Lokalizacja: Z nienacka

30 mar 2011, 19:51

Ja robiłem w Combat Arms spam komendami głosowymi za które zawsze był kick. Wszyscy albo rzucali mięsem albo spamowali na czacie. Jeszcze zabawa z Friendly Fire jest ciekawa, ponieważ rzuca się w kolesia flash granade'm i można go spokojnie zachlastać, a to po 10 padnięciach strasznie wkurza i wszyscy jak zwykle rzut mięchem.


Kiedy umiera nadzieja, jedyną tarczą wojownika jest jego honor
Awatar użytkownika
Durka
Miłośnik broni
Posty: 141
Rejestracja: 19 lut 2011, 00:06

02 kwie 2011, 11:27

Paco pisze:Ja robiłem w Combat Arms spam komendami głosowymi za które zawsze był kick. Wszyscy albo rzucali mięsem albo spamowali na czacie. Jeszcze zabawa z Friendly Fire jest ciekawa, ponieważ rzuca się w kolesia flash granade'm i można go spokojnie zachlastać, a to po 10 padnięciach strasznie wkurza i wszyscy jak zwykle rzut mięchem.
Bardzo inteligentna zabawa. Gratuluje. <sarcasm off>


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

02 kwie 2011, 14:27

Dzisiaj na serwerze jailbreak w counter strike'u mówiłem antyterroyście [sam byłem więźniem], żeby nie marnował amunicji i spytałem, czy będzie przeładowywał jak akurat wszyscy na niego polecą.zaśmiał się i powiedział, że tak.Kilka sekund później jak on sobie strzelał, a jego kolega wydawał polecenia podszedł do mnie bliżej i go zabiłem, bo miał za mało amunicji, żeby się obronić.Potem kolega dostał Headshota i było po rundzie :D .
Durka pisze:Bardzo inteligentna zabawa. Gratuluje. <sarcasm off>
Ten temat służy do opisywania zabawnych sytuacji.Może uznał, że udawanie debila i denerwowanie innych, którzy z nim grają jest zabawne.Jego cyrk, jego małpy.Tym samym napisałeś nie na temat.Gratuluję


Awatar użytkownika
Unormaliti
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 30 gru 2010, 17:27
Lokalizacja: jest ten prąd ?

02 kwie 2011, 15:29

Ja jak ostatnio grałem w Minecrafta to byłem chyba na największej górze w okolicy,i gdy tak podziwiałem widoki obróciłem się a obok mnie kurczak,popchnął mnie i spadłem z klifu i straciłem wszystkie moje itemy :P


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

02 kwie 2011, 19:22

Ja grałem w Soldata dobrych parę miechów temu (nie wiem, czemu o tym nie pisałem) i akurat na serwa wpierd... wszedł jakiś cheater. Miał on sobie takiego cheata, że zamiast jetpacka to po każdym wciśnięciu PPM lądował tam, gdzie miał celownik (zapomniałem, jak się to "fachowo" nazywa - przyjmijmy, że speedhack). Postanowiłem sobie, że i tak mu dupę obiję. Po prostu stałem w miejscu i czekałem. Jak tylko się pojawił, strzelałem. Efekt? 9 fragów i 2 hity :)


Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

11 wrz 2011, 00:38

Sytuacja z gry która mnie rozśmieszyła, hmmm...
Była to gra Team Fortress 2.
Medyk użył ubera na grubym, a ten idąc i strzelając darł się przez mikrofon "łaaazaaaaaap"
Wyglądało to przekomicznie :D
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 00:39 przez Dragonmatix, łącznie zmieniany 1 raz.


"Złap wiatr który przecina motyle"
ODPOWIEDZ