WASZE PREFERENCJE DOTYCZĄCE MODÓW

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

05 gru 2012, 00:15

Napiszcie co nieco jakie mody lubicie (powiedzmy 2) a także jakich nie lubicie, za którymi nie przepadacie za bardzo. Możliwe że pomoże to w lepszej konfiguracji serwera.
Więc zaczynając ode mnie : lubię airmaile oraz dark fire/ dark PS
Pozostałe zazwyczaj są mi obojętne.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2012, 00:16 przez Piroziom, łącznie zmieniany 1 raz.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 gru 2012, 00:52

Warto o tym porozmawiać, bo nie bardzo rozumiem tego, że pobieranie modów zniechęca graczy. Jakie mody powinny zniknąć z rozgrywki? DarkFire, DarkPS, MadMods i AirMail - to lubię. Czy któryś z nich "musi odejść"?
Piroziom pisze:Pozostałe zazwyczaj są mi obojętne.
Jakie są te pozostałe? Samochodowe mody nie pojawiają się teraz, bo map z nimi nie ma w kolejce. Czy mówiąc pozostałe masz na myśli także mody nie występujące na naszym serwerze, a które mogłyby się pojawić? Jakie?

Może, po ustaleniu modów, zrobić jakąś ankietę z tego tematu? Które Tak, które Nie?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

08 gru 2012, 18:39

Tiquill pisze:nie bardzo rozumiem tego, że pobieranie modów zniechęca graczy.
Niektórzy gracze nie lubią w ogóle czekać na nic. Tak jak ja kiedyś. Jeżeli serwek miałby słabszą przepustowość byłoby jeszcze gorzej. Gracze z zewnątrz po prostu by się zniechęcili. Wiąże się to z siedzeniem przed kompem i nic nie robieniem. Zanim wbiłem na PSI serwer, byłem jakby graczem z zewnątrz. Myślałem sobie: ee, kilka modków i mapki- nie powinno być źle. Niestety cierpliwość się rozpłynęła i musiałem w końcu wejść na PSI ściągnąć addony do serwka. Oczywiście mogę się też mylić, możliwe że to nie jest ten powód. Ale może być też tak że to jeden z powodów.
Tiquill pisze:Jakie są te pozostałe?
Wszelkie inne które mogłyby się pojawić. No chyba że to będą jakieś naprawde świetne, niewiele ważące modki.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 gru 2012, 15:35

Piroziom pisze:Niektórzy gracze nie lubią w ogóle czekać na nic.
Najprawdopodobniej większość graczy taka jest. Ale gdybym się tym sugerował, serwer nie miałby modów tylko standardowe mapy. A takie serwery są, więc większość graczy tam może grać. Chcę dać to, co jest moją pasją i nową jakością. Ten się nie myli, kto nie próbuje. ;)
Piroziom pisze:Wszelkie inne które mogłyby się pojawić.
Poza modami samochodowymi, których mapy chcę wydzielić do zupełnie odrębnego trybu gry, są na serwerze tylko pliki uzupełniające do danej mapy (tekstury, dźwięki itp) lub mody powiązane z mapą, jak Q3Weapons z mapą Revival Plazma Zone. Na stałe nie zamierzam wprowadzać żadnych nowych modów, poza istniejącymi.

Czy więc nawet takie RPZ z Q3W jest już nadmiarowy?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Szalona Krowa
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:48
Lokalizacja: Z łąk Paradise

23 lip 2014, 18:51

Daj mi giwery. Tyle do mówienia


ODPOWIEDZ