W oczekiwaniu na wersję finalną

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 sty 2008, 22:13

Na forum Postal Network zauważyłem bardzo ciekawy post Oagh'a
So , I got a new 1120, stevens gave me a update, man its got like 40+ guns, and the map that wolve did, Its got It all !!!! I mean all of the good stuff,Its got so much stuff in it I shit myself
Ed, aw7 , tn mod, AW, all the code , I could keep going on all they stuff he put in there .
Its got it all.............
Szykuje się ultra masakryczna jazda. Więcej info tu
Mam nadzieję również, że w nowej wersji zmienią dźwięk zmęczenia bo jest on trrragiczny.

Warto czekać


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 sty 2008, 22:53

No! Ja na to jak na... zimę! Czekam, więc czekam! :headbang:

Ale to zmęczenie... :/ Niech on je całkiem wyj*** w kosmos! :uzi: HATE!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 sty 2008, 23:57

Tiquill pisze:Ale to zmęczenie... :/ Niech on je całkiem wyj*** w kosmos! :uzi: HATE!
Mogliby dać jakiś kod, który mógłby to wyłączyć.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 sty 2008, 00:09

Silver Dragon pisze:
Tiquill pisze:Ale to zmęczenie... :/ Niech on je całkiem wyj*** w kosmos! :uzi: HATE!
Mogliby dać jakiś kod, który mógłby to wyłączyć.
A i owszem. O to właśnie chodzi. Cała zaleta innowacji Stevena to też często ich wada. Dając graczowi wybór czy chce korzystać, czy nie - uniknąłby wrogich reakcji.
Chm, a może już można to wyłączyć... :drapanie:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

16 sty 2008, 15:56

Tiquill pisze:
Silver Dragon pisze:
Tiquill pisze:Ale to zmęczenie... :/ Niech on je całkiem wyj*** w kosmos! :uzi: HATE!
Mogliby dać jakiś kod, który mógłby to wyłączyć.
A i owszem. O to właśnie chodzi. Cała zaleta innowacji Stevena to też często ich wada. Dając graczowi wybór czy chce korzystać, czy nie - uniknąłby wrogich reakcji.
Chm, a może już można to wyłączyć... :drapanie:
powiem wam tak. wkurza mnie ze to krytykujecie. nie uslyszalem o tym jeszcze dobrego slowa z waszych ust. a ja to chwale w 100% gdyz to zupelna nowosc. on zrobil cos co RWS sie nie udalo a wiec chwala Steven.
jesli chodzi o wersje finalna AVPC to niech Oagh sie nie spieszy i robi to dokladnie aby dac nam moda 100 razy lepszego od ED


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 sty 2008, 16:07

Mnie to nie przeszkadza. W czasie wykonywania misji przyda się trochę realności.
Jednak do zwykłej zabawy, penetracji nowych miejsc przydałby się kod, dzięki któremu można by wyłączyć zmęczenie (dżwięk starego zdychającego astmatyka mnie dobija :| )


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

16 sty 2008, 16:09

Silver Dragon pisze:Jednak do zwykłej zabawy, penetracji nowych miejsc przydałby się kod, dzięki któremu można by wyłączyć zmęczenie (dżwięk starego zdychającego astmatyka mnie dobija :| )
no to akurat jest prawda ze podczas zabawy moze wkurzac. ale mi chodzi o to ze wy caly czas to krytykujecie a nie widzialem abyscie pisali np: jest to troche wkurzajace ale i tak wykonal kawal dobrej roboty :P


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

16 sty 2008, 16:12

A więc, Mixerze, brawo dla p. Stevena za nowy HUD! :P

ja ci dam pisac przez ks!! :pullhair:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2008, 16:21 przez Robseßed, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 sty 2008, 23:57

Mixer pisze:wy caly czas to krytykujecie a nie widzialem abyscie pisali np: jest to troche wkurzajace ale i tak wykonal kawal dobrej roboty :P
Już nie chcę sprawdzać, co pisałem, ale na początku bardzo mi się podobało to zmęczenie. Lecz w praktyce - efekt tragiczny. Przejrzałem jednak już 1ego dnia kod StevensModa. Nikt nie był dotąd tak innowacyjny w podejściu do P2. Za to więc: bezwzględne słowa uznania. :peace: Znakomita robota! Jeśli dotąd tego nie pisałem, piszę więc teraz. A tobie, Mixer, dziękuję, za zwrócenie na to uwagi. ;)

Autor w swych innowacjach nie bał się zmian. Nawet tych kontrowersyjnych. Stąd i kontrowersje. A siła moda może być jeszcze większa, gdy owe kontrowersje można będzie... po prostu odklikać. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

17 sty 2008, 13:20

hmmm a najlepiej jak steven zrobi opcje sprintu(specjalny guziczek po ktorego kliknieciu koles biegnie jeszcze szybciej niz domyslnie. do tego rozrzut broni jest wiekszy a niektorych gunow typu m4 nie da sie uzywac podczas sprintu i tylko wtedy spadaloby zmeczenie) zmienilbym jeszcze dzwiek zmeczenia na tekst typu: "kur*a czlowieku ja nie jestem jakims cyborgiem. chcesz zeby mi pikawa wysiadla??"
Ostatnio zmieniony 17 sty 2008, 13:21 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sty 2008, 02:09

Takie ulepszenia bardzo miło bym widział! Obok opcji wyłączenia zmęczenia także sprint...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

29 sty 2008, 11:32

Mi tam zmęczenie tak bardzo nie przeszkadza. Nawet dobry pomysł i krok w dobrą stronę do realnego postala.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

29 sty 2008, 12:31

Mr Minio pisze:Nawet dobry pomysł i krok w dobrą stronę do realnego postala.
masz 100% racje ale jak juz mowilem fajnie byloby gdyby spadalo one przy sprincie(nowa opcja :D)


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 sty 2008, 14:58

I tylko przy sprincie. Normalny chód Kolesia nie powinien 'zżerać' cennych PK :P


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 sty 2008, 21:23

Nowy trailer

[youtube][/youtube]


ODPOWIEDZ