W oczekiwaniu na Postal 4

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

08 wrz 2008, 14:26

Silver Dragon pisze:Ciekawe czy mapy P3 będzie można konwertnąć do P2?
Na pewno, byleby udało się wyeksportować je do *.t3d lub tym podobnego formatu, który obsługuje PostEd z P2. No i trzeba wziąć pod uwagę, że mapy P3 będą bogatsze w szczegóły i zapewne większe na tyle, że trzeba je będzie sporo okroić, aby P2 mogło z taką mapą ruszyć.
O ile w ogóle te mapy z P3 będą na tyle wartościowe, by były godne konwersji do zacnego P2... :faja: ;)

Wyszła dobra gra Postal 2, nie oglądająca się na publikę, będąca sobą, mająca własny i niepowtarzalny charakter. RWS zgarnął słusznie mu należną kasę. Wyszły mody, bezpłatne, które jakże wzbogaciły P2.
A teraz? Wyjdzie mierna masówka, za którą RWS i Akella zgarną kasę. Przyjdą fani, zrobią mody, które uczynią z P3 rzecz godną uwagi. RWS zrobi gniota i na tym zarobi. I będzie oczekiwać, że ich błędy i nieprzemyślane decyzje (przeklęta Akella) naprawią fani. Za darmo. Jakie to ohydne... :zdziw:

Kto mi wskaże dobrą grę, którą wydała Akella? Kto mi wskaże dobry film, który nakręcił Uwe Boll? No bo Postal Movie też, no... utknął w kanale... RWS nie ma szczęścia do współpartnerów. Szczęścia i rozumu. :|


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

09 wrz 2008, 09:45

Tiquill pisze:Kto mi wskaże dobrą grę, którą wydała Akella? Kto mi wskaże dobry film, który nakręcił Uwe Boll? No bo Postal Movie też, no... utknął w kanale... RWS nie ma szczęścia do współpartnerów. Szczęścia i rozumu. :|
trendy są takie a nie inne...zastanawiam się jak zatem by teoretycznie wyglądał Postal 4...czy RWS poszło by za ciosem fanów (którzy już się skarżą) czy pienięsy?


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 wrz 2008, 19:03

Jeśli w ogóle P4 wyjdzie kiedykolwiek, co zależy od pomyślnej sprzedaży i przyjęcia P3, to... będzie pewno takie jak P3. Jeśli bowiem P3 osiągnie sukces, to... RWS pójdzie za ciosem i zrobi rzecz podobną. A jeśli P3 będzie klapą, to RWS nie stać będzie (przecież to mała firma) lub nie będą chcieli robić kolejnej części. Choćby nawet tylko po to, by zrehabilitować się przed fanami P2.

No, chyba że "trendyzm" wywietrzeje im z głów i znów będą sobą...

W poszukiwaniu utraconego raj... nie. W poszukiwaniu utraconego RWS?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

11 wrz 2008, 19:33

https://forums.gopostal.com/index.php?sh ... ntry673236

coraz więcej osób opowiada się za FPS w P3


a Bio po kolejnej osobie proszącej o FPS napisał
biohazardous_snark pisze: "OH OK WE WILL CHANGE THE GAMEPLAY OF OUR GAME COMPLETELY, IN ORDER TO ACCOMMODATE FOR EVERY SINGLE ONE OF OUR FANS, BECAUSE IT SEEMS THEY ALL HATE THIRD PERSON."
Ugh.
żeby jeszcze do tych idiotów z RWS to do tarło (wiem że Bio użył sarkazmu ale co tam)
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2008, 19:34 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 wrz 2008, 19:44

Odpisałem.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

11 wrz 2008, 20:08

ładnie napisałeś Kmieciu aż Marvin (jeden z adminów) ci odpisał

tak mnie zastanawia czy nie podać w tym temacie liknu do naszej ankiety o widoku żeby zobaczyli co my o tym myślimy co wy na to???


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

11 wrz 2008, 21:11

Jasne że daj. Polacy bardzo się liczą jeżeli chodzi o Postala


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 wrz 2008, 22:02

prawdziwy 666, jasne, że daj.

To, co napisał Marvin, bardzo mi się spodobało. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

11 wrz 2008, 22:13

może co do TPP to szczerze mówiąc nie widzę żeby to miało być na dobre w P3

gram sobie ostatnio w GTA SA (jazda motorem po całym stanie to jest to i ten klimat eh) i używanie broni w TPP jest badziewne a oto chodzi w postalu prawda???

wiec jakoś jego słowa mnie nie przekonują

o mógł by mi ktoś to przetłumaczyć bo nie jestem pewien czy dobrze to rozumiem
Unlike a lot of the "big" developers, RWS does listen to its fans


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 wrz 2008, 22:32

Moje tłumaczenie jest zazwyczaj inne niż wszystkich. xD 'W przeciwieństwie do 'wielkich' deweloperów, RWS słucha [głosu] fanów'.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

12 wrz 2008, 02:18

w SB mieliśmy taką rozmowę o BioS i P3 stwierdziłem że szkoda aby z niknęła w SB więc baje ją tu (niestety mały fragment został pominięty (przerwa po między pierwszą a drugą notką ale nic aż tak ważnego tam nie było)
e [Dzisiaj 0:17] prawdziwy 666: może ktoś kopnąć tego biohazardous_snark w tyłek bo nie wytrzymam "Games are primarily made for profit, not fans."

[Dzisiaj 1:09] ALCRD: łee już myślałem że bana dostał :P
[Dzisiaj 1:10] Tiquill: rozumiem, broni stanowiska RWS, chcę wierzyć, że też swojego. ale jakoś nie wierzę...
[Dzisiaj 1:11] Tiquill: no nie, taki usłużny user bana nie zarobi ;)
[Dzisiaj 1:13] Tiquill: nie mam siły tam piać, ręce opadają. czy tak im trudno zrozumieć, że TPP jest dla konsol i wmuszanie TPP pecetowcom w strzelankach to zbrodnia? :|
[Dzisiaj 1:15] prawdziwy 666: tyle że on nie broni stanowiska RWS tylko piszę jakieś głupoty o tym że gry nie są dla fanów tylko dla mas podczas kiedy jeden z Adminuw Marvin napisał to "Unlike a lot of the "big" developers, RWS does listen to its fans."
[Dzisiaj 1:17] ALCRD: parodia
[Dzisiaj 1:18] Tiquill: napisał że przede wszystkim dla dochodu a nie dla fanów
[Dzisiaj 1:19] Tiquill: a to jest stanowisko RWS, niestety
[Dzisiaj 1:20] Tiquill: i tylko słowa Marvina dodają otuchy
[Dzisiaj 1:20] prawdziwy 666: [Dzisiaj 1:18] Tiquill: napisał że przede wszystkim dla dochodu a nie dla fanów ||| to też ale wcześniej napisał "RWS aren't making this game only for fans. RWS are making this game for mass retail"
[Dzisiaj 1:23] prawdziwy 666: [Dzisiaj 1:19] Tiquill: a to jest stanowisko RWS, niestety |||| przepraszam czy BS na gdzieś napisane RWS team??? nie on jest zwykłym userem i to debilem który nie rozumie że komuś może się nie podobać zła gra
[Dzisiaj 1:30] Tiquill: [Dzisiaj 1:20] prawdziwy 666: "RWS are making this game for mass retail" ||| fakt, nie zauważyłem
[Dzisiaj 1:30] prawdziwy 666: natomiast Marvin jest z RWS i to on przedstawia tu stanowisko RWS
[Dzisiaj 1:32] Tiquill: lecz przyznasz chyba, że to co pisze jest bardzo pod sanowisko RWS. taki uprzejmy beton. dziękujemy ale i tak zrobimy po swojemu. on chce być chyba ich rzecznikiem
[Dzisiaj 1:32] ALCRD: on chyba rozumie bo jemu to akurat sie wszystko nie podoba od ED zaczynająć :D w którego tworzeniu brał też udział .. na opini fanów co do P3 kończąc
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2008, 02:20 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

12 wrz 2008, 12:03

prawdziwy 666 pisze:może co do TPP to szczerze mówiąc nie widzę żeby to miało być na dobre w P3

gram sobie ostatnio w GTA SA (jazda motorem po całym stanie to jest to i ten klimat eh) i używanie broni w TPP jest badziewne a oto chodzi w postalu prawda???

wiec jakoś jego słowa mnie nie przekonują

o mógł by mi ktoś to przetłumaczyć bo nie jestem pewien czy dobrze to rozumiem
Unlike a lot of the "big" developers, RWS does listen to its fans
Najlepiej jak są robione i fpp i tpp.Tylko zeby fpp było dobrze zrobione of korz


Awatar użytkownika
pingo216
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 16 lip 2009, 21:41

16 lip 2009, 22:52

Sam jestem zagorzałym fanem postala.Nie miałem okazji zagrać w pierwszą część,ale zamierzam to nadrobić :bolek:
Co do trzeciej częsci to wogóle mi się niepodoba.Gra w pewnym stopniu straciła klimat,nie podoba mi się grafika która jest wzorowana na gta 4(bynajmniej jest do niej podobna),postacie w grze gdy dostają parę razy z pistoletu to od razu padają jak muchy.To psuje całą zabawę.Drodzy FANI!!!Jeśli nie podoba wam się trzecia część postala to grajcie w kolejne modyfikacje dwójki.Liczę na to,że powstanie jeszcze sporo fajnych modyfikacji w które będziemy mieli okazję zagrać :diabeł: Wydaje mi się że gdy nie będzie kolejnych modyfikacji to za robienie dodatków do postala 2 wezmą się fani.Przykład:mod dicurric do gothica 1 stworzony całkowicie przez fanów. :D


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

17 lip 2009, 13:31

To że przeciętni ludzie padają po kilku strzałach jest realistyczne, to akurat dobrze. Nie grałeś w P1. Tam jest coś takiego jak strzelba, tylko wali serię jak z maszynowego. Wtedy dopiero ludzie szybko ginęli. Mówisz że P2 ma dużo modów, i ciągle ich przybywa. Z P3 będzie podobnie, tym bardziej że Kamek pracuje teraz z RWS i wie o tej grze najwięcej ze wszystkich moderów. Pewnie cała ekipa z RS weźmie się za to, i dopiero będzie w ch** zabawy


Awatar użytkownika
pingo216
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 16 lip 2009, 21:41

17 lip 2009, 13:50

Ciekawe jak będzie się prezentować pod względem fabularnym.Jak będą wyglądać misje?W postalu 2 misje były wręcz absurdalne!np.pójśc po mleko.Ciekawe czy w trzeciej częsci też będą tego typu misje czy cała fabuła bedzie się sprowadzać wyłącznie do strzelania.Zagram,to się przekonam. :kijek:


Zablokowany