W oczekiwaniu na Postal 4

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 wrz 2008, 21:03

Piter1234 pisze:jak to mówią w starym dobrym postalu 2: to wina RWS ;( (niestety)
Raczej Akelli


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 wrz 2008, 21:04

A RWS na to wszystko pozwala?


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 wrz 2008, 22:09

Ja mam po prostu wrażenie, że RWS i owszem, chętnie by to i owo dla starych wyjadaczy zrobiło, ale... jakby mieli związane ręce kontraktem z Akellą.
Silver Dragon pisze:RWS bardzo dobrze wie co robi i co chce. Jak widać zysk jest najważniejszy. P2 z powodu swej kontrowersyjności był 'zbanowany' w wielu krajach. P3 nie dość, że zgarnął dobre recenzje u krytyków, to jeszcze będzie dostępny na dwie platformy. Jak widać jest robiony dla mas. Skoro seria GTA tak się ludziom podoba i tak wspaniale się sprzedaje, to na pewno P3 też się sprzeda w dużym nakładzie. Jak 'ortodoksyjni postalowicze' nie kupią gry, właściciele konsol załatają tą dziurę.
Nijak nie mogę odmówić Ci racji, SD. Na bok sentymenty, koledzy, teraz robimy kasę. :( Mamy rodziny, które trzeba utrzymać.

Pragmatyzm zwycięża.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

03 wrz 2008, 16:18

Komercha jest już wszędzie. :/


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 wrz 2008, 17:09

Szkoda, szkoda wielka. Postal zawsze był grą elitarną. No, elita może kiepska, bo dzieciaki które chcą się wyżyć, to nie jest coś czym można budować swoją markę - ale zawsze był z boku "głównego nurtu". A to nobilitowało i grę i samych graczy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

03 wrz 2008, 21:10

Może RWS wyda specjalne dodatki dla fanów. Ale to pewnie będzie jak już trochę zarobią


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 wrz 2008, 22:02

Albo będzie tylko liczył na inwencję fanów.





Ale na nią trzeba sobie zasłużyć godziwym produktem.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

03 wrz 2008, 22:06

wiecie co to gadanie że jak P3 będzie kiepskie to modami nadrobi mnie denerwują, czemu???
tak da się wziąść i za pomocą moda sprawić że dobra gra będzie jeszcze lepsza (AMP zrobić P2) ale nie da się stworzyć moba Który grze bez klimatu przywróci klimat
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2008, 22:06 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 wrz 2008, 22:26

A jakby kto był ciekaw...

Ankieta trybu widoku: https://forums.gopostal.com/index.php?showtopic=25213

Obrona tożsamości Kolesia z P2 w nowej odsłonie gry: https://forums.gopostal.com/index.php?showtopic=25214

Nie bojkotujemy Postal III: Catharsis. Spokojnie, na to jeszcze za wcześnie. Bronimy tylko tego, co kochamy. I wierzymy, że Postal III będzie lepsze od P2. Mimo wszystko. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

04 wrz 2008, 02:18

psychris pisze:I think RWS is just following the trends of more mainstream and successful games like GTA4, Gears of War, Assassin's Creed. Today's players are used to that type of set up so I can understand them trying to appeal to them.
owczy pęd. :roll:
tego się właśnie obawiamy że RWS pójdzie za trendami i zniszczy serie :/

[ Dodano: 2008-09-06, 23:13 ]
Bio właśnie pokazał jakim jest idiotą
biohazardous_snark pisze:
Robbie pisze: Postal 3 isn't dead yet! But it must be a FPP, I can't imagine different option. Do you understand me? Fans want old, good view, no TPP. That's all. :P
If you don't like third person, don't play it. It's as simple as that.
RWS aren't making this game only for fans. RWS are making this game for mass retail. Postal 2 felt like more of a niche game, wheras I think RWS want postal to be more of a cult thing than niche - and no doubt with it's console release, it will be.
ale dobrze niech RWS robi grę dla mas

przynajmniej gra nie po żyje dłużej niż rok (masa się znudzi i znajdzie sobie coś innego a P3 zostanie zapomniany bo nie będzie mieć żadnych prawdziwych fanów)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

06 wrz 2008, 23:43

Mody userów czynią cuda, w końcu to będzie na Source

Lecz dzięki Source, zraziłem się do HL2. Dla mnie więc 'pies został pogrzebany'

PS: Ciekawe czy mapy P3 będzie można konwertnąć do P2?


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 wrz 2008, 00:27

biohazardous_snark pisze:
Robbie pisze: Postal 3 isn't dead yet! But it must be a FPP, I can't imagine different option. Do you understand me? Fans want old, good view, no TPP. That's all. :P
If you don't like third person, don't play it. It's as simple as that.
RWS aren't making this game only for fans. RWS are making this game for mass retail. Postal 2 felt like more of a niche game, wheras I think RWS want postal to be more of a cult thing than niche - and no doubt with it's console release, it will be.
Szkoda gadać, szkoda aż mi tam odpisywać. :| Jak widać, 'fani' już pogodzili się z tym, że P3 będzie grą typowo masową, nastawioną na odniesienie komercyjnego sukcesu. Ale ja nie mam zamiaru się z tym godzić, mam nadzieję, że i Wy nie.


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

07 wrz 2008, 12:48

prawdziwy 666 pisze:
psychris pisze:I think RWS is just following the trends of more mainstream and successful games like GTA4, Gears of War, Assassin's Creed. Today's players are used to that type of set up so I can understand them trying to appeal to them.
owczy pęd. :roll:
tego się właśnie obawiamy że RWS pójdzie za trendami i zniszczy serie :/

[ Dodano: 2008-09-06, 23:13 ]
Bio właśnie pokazał jakim jest idiotą
biohazardous_snark pisze:
Robbie pisze: Postal 3 isn't dead yet! But it must be a FPP, I can't imagine different option. Do you understand me? Fans want old, good view, no TPP. That's all. :P
If you don't like third person, don't play it. It's as simple as that.
RWS aren't making this game only for fans. RWS are making this game for mass retail. Postal 2 felt like more of a niche game, wheras I think RWS want postal to be more of a cult thing than niche - and no doubt with it's console release, it will be.
ale dobrze niech RWS robi grę dla mas

przynajmniej gra nie po żyje dłużej niż rok (masa się znudzi i znajdzie sobie coś innego a P3 zostanie zapomniany bo nie będzie mieć żadnych prawdziwych fanów)
LOL WOOT ? Rok ? Chyba 5 miesięcy takie "zabawki" szybko sie nudzą.To nie będzie zwykła gra , to będzie odstresowywacz identyczny jak te gry z kiosku po 10zł :cry:
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2008, 12:48 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 wrz 2008, 12:50

Wytłumacz to panu Smarkowi. :p


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

07 wrz 2008, 13:05

To doprawdy intrygujące. Może wyjdzie coś na kształt ED i zabawa przedłuży się o jakieś 2 miechy. Ale do roku to chyba nie dobiją


Zablokowany