W Jedynce gramy ojcem Kolesia?

Pierwsza część serii od której wszystko się zaczęło
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pixel224444
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2017, 21:07

15 sie 2017, 14:57

A może demon, który opętał tatusia kolesia mógł przenieść się na niego i przejął sobie jego ciało, po tym jak poprzednik go zawiódł (dlatego mógł go tak nienawidzić). Postal Dude mógł być słabszy i bardziej podatny na opętanie.


Niczego nie żałuję
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

15 sie 2017, 15:03

Te przesadzone teorie mnie rozbrajają ludzie myślcie logicznie, to wasza wyobraźnia i NADinterpretacja xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

15 sie 2017, 15:14

No niby nie wyjęte z dupy, tylko że Koleś z dwójki stał się psychopatą przez miasto
Z ojca świra zrobił demon, a z syna świra zrobiło je**ięte miasto
Choć i tak to deczko wyjęte z wyobraźni. Tak to możemy gdybać w nieskończoność np: "Postal 1 i Postal Plus to historie dwóch braci" xD
Według mnie, taka moja teoria: Po wybuchu Paradise (po Paradise Lost) Koleś budzi się ze śpiączki. Dostał kule w łeb w spożywczaku. Potem w jego domu jest komitet powitalny i w ogóle, policja też przyjechała bo pomógł złapać przestępce. Ale po jego śnie Koleś zwariował i zabił swoją rodzinę i zaczął mordować miasto. To tak trochę wyjaśnia Dziennik Wojenny/Pamiętnik (nie ten z loadingów).
Choć to jeszcze bardziej wyjąłem z dupy xD. Możemy gdybać i gdybać, ale nawet RWS nie wie czy Koleś z P1 i Koleś z P2 to te same osoby xD
Dlatego takie teorie nie mają za bardzo sensu :P
Dla mnie zawsze to było oczywiste że ojciec Kolesia to Postal 1 Dude. No bo napis na grobie: przeklęty ojciec. A przecie Koleś z P1 był opętany :P (dużo Kolesiów w tym poście xD)


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

08 paź 2017, 21:19

Fajnie było by w to wierzyć jednak ta sprawa psuje całą tajemnice owianą mroczną zagadką jak cytat z Wiki: "Od początku założeniem było, aby postać nie miała żadnej przeszłości, co dałoby graczowi możliwość wyobrażenia sobie wcześniejszych wydarzeń w życiu bohatera.".
SzynkaczPL pisze:No niby nie wyjęte z dupy, tylko że Koleś z dwójki stał się psychopatą przez miasto
To prawda, że jedyną chęcią w odkrywaniu rzeczywistość bohatera ale nie prawdą jest odkrywanie jej aż ponad siły twórców


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

08 paź 2017, 21:21

Zaver pisze:Fajnie było by w to wierzyć jednak ta sprawa psuje całą tajemnice owianą mroczną zagadką jak cytat z Wiki: "Od początku założeniem było, aby postać nie miała żadnej przeszłości, co dałoby graczowi możliwość wyobrażenia sobie wcześniejszych wydarzeń w życiu bohatera.".
Wikipedia jako źródło rzetelnych informacji, z pewnością :): Bo wcale RWS nie planował wydać książki bazującej na P1. Wcale nie było Dziennika Wojennego w instrukcji.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

08 paź 2017, 21:43

Bardzo możliwe, że cała historia opiera się nie tylko na naszych domniemaniach lecz jest ona uwydatniana... (Jest takie słowo? U-wy-dat-niana... Chyba tak.) względem czasu naszej nieuwagi więc mamy wyjaśnioną promocję gry :)


ODPOWIEDZ