W co teraz grasz ?

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

10 maja 2017, 19:43

Dzienis, mam złota edycję Planescape Torment na Steamie. Kiedyś muszę ograć :)


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

10 maja 2017, 21:46

ShaQ pisze:Znacie jakieś stare fajne gry? Już mnie nie obchodzi czy FPS, czy RPG
Far cry 1
Resident Evil 4
Crysis
Medal Of Honor Allied assault
Half Life 1+ wszystkie dodatki
Halt Life 2+ dodatki Epizod 1 i 2
Psotal 2 Jeżeli dawno nie grałeś "fabularnie" ;)
Left 4 Dead 1 i 2
Serię Poważnego Sama
Penumbra Jeżeli chcesz poczuć strach
Fear 1 i 2
Mortyr 1 (bardzo klasyczny shooter)
Duke Nuken każda część (ale nie Forever :P )
Serię Doom
PainKiller Hell Damnation

Wybierz którąś :D


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

10 cze 2017, 22:24

Dev4ever pisze: PainKiller Hell Damnation
TYLKO NIE HD!

Przecież to gówno nad przegówna, okrojone z 60% poziomów a polski dubbing jest bardzo przeciętny jak nie słaby...

Polecam klasycznego Painkiller'a i dodatek Battle out of Hell (lub Czarną Edycje która zawiera grę i dodatek) no i ewentualnie Painkiller Overdose po pozostałe części to gnioty.

PS. Ja ostatnio grywam w Painkillera na najtrudniejszym poziomie czyli Trauma, właśnie zaczynam IV (ostatni) rozdział :P

a i jeszcze Shaq polecam ci PoRtal 2, dobra fabuła i akcja xD
Ostatnio zmieniony 10 cze 2017, 22:26 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

11 cze 2017, 01:25

Pan Szatan pisze:TYLKO NIE HD!
Pisałem to jeszcze wtedy, kiedy nie zagłębiłem się w tą grę, bo myślałem że ta wersja gry jest spoko ale niestety znudziła mi się po przejściu pierwszego dużego bossa, no i była jakaś za łatwa mimo ustawienia wysokiego poziomu trudności.

Co do tematu, to grywam praktycznie tylko w Overwatcha, a dla odmiany zainstalowałem sobie Max Payne'a 1 i 2 i również ogrywam te tytuły, kiedy mnie najdzie ochota :mgun2:


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

11 cze 2017, 09:21

Dev4ever pisze:Pisałem to jeszcze wtedy, kiedy nie zagłębiłem się w tą grę, bo myślałem że ta wersja gry jest spoko ale niestety znudziła mi się po przejściu pierwszego dużego bossa, no i była jakaś za łatwa mimo ustawienia wysokiego poziomu trudności
Koniecznie musisz zagrać w "prawdziwego" Painkillera, nie wiem jak jest z tym najtrudniejszym poziomem w HD bo szczerze nie chciało mi się przechodzić tej gry 2 raz xD

Ale w Painkillerze na początku myślałem, że będzie łatwo, przeszedłem 1 level bez utraty życia dopiero pod koniec mnie drasnął jeden demon zza pleców ale później... no chyba z 666 razy powtarzałem bazę wojskową a bossy stanowią wyzwanie zwłaszcza że jak zginiesz to zaczynasz od nowa a boss może cię zabić 1 ciosem no chyba że ci sie pofarci to 2. No i jeszcze przeciwnicy którzy rzucają lub strzelają potrafią wqrwić jak jest ich za dużo to ciężko uniknąć obrażeń xD

Tak w ogóle to gra ma 2 zakończenia co ciekawe żeby odblokować to dobre trzeba przejść grę na traumie co właśnie robię :P

Nie ma to jak powrót do gry dzieciństwa po latach, gra mi się w to lepiej niż w Postala, planuję jeszcze ograć różne mody później, jak ktoś zna jakieś ciekawe to polecajcie :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2017, 09:23 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

11 cze 2017, 11:17

W chwili obecnej gram w GTA Online. Jak zwykle znów pełno hakerów i niemiłych graczy.
Aczkolwiek dostałem od jednego 50 mln :D
Czekam aż pojawi się kolejne duże DLC do GTA V, które doda w większości nową zawartość do Online. Sobie wszystkiego nakupię, ponieważ mój stan konta wynosi obecnie 150 mln a nie mam za bardzo na co wydać :):

Następną grą jest pierwszy Max Payne. Postanowiłem po raz enty ograć grę na wszystkich poziomach trudności. Na razie przeszedłem Detektywa, teraz robię Nowojorską Minutę, a potem zostanie mi jeszcze Ścigacz i Żywy Trup. Polecam wszystkim fanom strzelanek, bo można często wracać do tej gry :D

Jeszcze jest Mortal Kombat: Shaolin Monks na PS2. Tego jeszcze nie zacząłem, ale słyszałem że gra ma wbudowany Mortal Kombat II, więc muszę spróbować.
Pan Szatan pisze:a i jeszcze Shaq polecam ci PoRtal 2, dobra fabuła i akcja xD
Już ci mówiłem, że ta gra jest dla mnie strasznie nudna. Dawałem jej wiele szans, ale, po prostu nie wytrzymałem. Nawet mi nie mów że to przez to że w grze trzeba myśleć :D

PS. Kończę powoli GTA: The Ballad of Gay Tony na 100%
PS2. Jeszcze zacząłem STALKERA SoC, ale znając życie pewnie w połowie gry rozpocznę od nowa :D
PS3. Polecam PS3


Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

11 cze 2017, 11:53

@up ja STALKER SoC chyba zrypałem i muszę od nowa bo wszedłem do laboratorium X16, nie robiąc misji z X18 więc od nowa.

Payday 2

Max Payne 2

IŁ-2 Forgotten Battles, ulubiona symulacja
I jeszcze parę sieciówek typu War Thunder :)


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

11 cze 2017, 12:02

ShaQ, Portal ci sie niepodoba bo trzeba myśleć :):

To zagraj se w PayneKillera najlepiej na (koszmarze i potem na traumie) tam nie trzeba myśleć (no chyba że przesunąć jakąś skrzynke aby sie gdzieś dostać ale to do znalezienia sekretów bardziej) xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

11 cze 2017, 12:14

Pan Szatan pisze:ShaQ, Portal ci sie niepodoba bo trzeba myśleć :):

To zagraj se w PayneKillera najlepiej na (koszmarze i potem na traumie) tam nie trzeba myśleć (no chyba że przesunąć jakąś skrzynke aby sie gdzieś dostać ale to do znalezienia sekretów bardziej) xD
E tam XD

To mi udostępnij Steama jak będziesz w domu ;)


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

09 lip 2017, 20:07

Tak jak już napisałem w innym temacie jakieś dwie godzinki temu ukończyłem BF3, ogólnie ukończyłem już większość części, więc mogę się nazwać takim mini weteranem serii, i niestety muszę stwierdzić fakt, ale BF4 jest lepszy od trójki, przynajmniej pod względem gameplay'u itp., bo pod względem fabuły jednak 3 wygrywa. Oprócz tego przechodzę Mirror's Edge Catalyst, co prawda w 15 FPS'ach, ale mi to nie przeszkadza xD No i czasami pogram se w Left4Dead'a 2, to chyba wszystko, niestety teraz mam coraz mniej czasu na granie.


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 lip 2017, 20:40

Chciałem w końcu pograć w Happy Night, ale niestety nie pójdzie mi na wersji P2 Complete ;> :< :571:


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

09 lip 2017, 22:15

Dzienis pisze:Chciałem w końcu pograć w Happy Night, ale niestety nie pójdzie mi na wersji P2 Complete ;> :< :571:
Co masz na myśli? Próbowałeś zainstalować v1.2 na P2C czy Workshopowa v1.4 ci nie działa? Może mogę ci jakoś pomóc, znam się trochę na tych workoszopach, napisz jakiś nowy temat i opisz problem ;)

PS. Co do tematu to ja ostatnio nie mam czasu na przejście zaległych gier bo robię to cholerne spolszczenie i Tropika SE...
ale jak tylko skończę to mam do nadrobienia: Far Cry 1 i 3, Brutal Doom, Syberia 3, Serious Sam 3 BFE i Serious Sam TFE oraz TSE, Max Payne 2, Painkiller: Battle Out of Hell i Overdose, Just Cause 2, Tomb Raider 2013 i Anniversary, Dead Island Riptide, FlatOut 1 i 2 i jeszcze więcej...
Ostatnio zmieniony 09 lip 2017, 22:21 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 lip 2017, 17:42

Pan Szatan pisze:Co masz na myśli? Próbowałeś zainstalować v1.2 na P2C czy Workshopowa v1.4 ci nie działa?
Mam wersję 1.1 (chyba xd) i chciałem zainstalować na P2C, czyli pewnie jest to niemożliwe, bo w opisie instalacji pisze, że można instalować tylko na StP v.1409 :/

PS: Ktoś wie jaka wersja StP jest w P2 10th Anniversary?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

10 lip 2017, 19:44

Dzienis pisze:
Pan Szatan pisze:Co masz na myśli? Próbowałeś zainstalować v1.2 na P2C czy Workshopowa v1.4 ci nie działa?
Mam wersję 1.1 (chyba xd) i chciałem zainstalować na P2C, czyli pewnie jest to niemożliwe, bo w opisie instalacji pisze, że można instalować tylko na StP v.1409 :/

PS: Ktoś wie jaka wersja StP jest w P2 10th Anniversary?
No to 1.1 zainstaluj na STP Multiplayer z P2C xD
Każde STP to 1409 (choć podobno była też wersja 1407), STP w Postal X to ta wersja 2w1 czyli Single + STP MP w jednym ;)

PS. A czemu nie zainstalujesz v1.4? Workshop ci nie działa czy jak? Mogę ci wrzucić gdzieś HN jak chcesz :P
Ostatnio zmieniony 10 lip 2017, 19:46 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

10 lip 2017, 20:15

W GTA IV: EFLC :)


ODPOWIEDZ