Włazidupce i mózgotrzepy

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

11 sty 2015, 22:58

Media sieją propagandę. Te opłacane z abonamentu często są też na usługach partii rządzącej. Wszystkie zaś ogłupiają konsumenta morzem reklam i debilnych programów robiących wodę z mózgu. Niestety w Internecie też jest pełno tego gówna. Chyba najgorszym jest Facebook.
Kiedyś było pod tym względem lepiej, w telewizji były wartościowe programy, nie było szmatławców typu Viva w sprzedaży, wszystko było jakby prostsze. Te czasy już nie wrócą.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

28 lut 2015, 13:07

No niestety Facebook robi z mózgu to co robi czyli wodę moje koleżanki z klasy są tego przykładem otóż:
siedzą obok siebie i piszą do siebie na Ryjoksiążce równocześnie pisząc ze swoimi bojfrendami.
Co do czasów które były dobre i już nie powrócą. W telewizji były bajki typu "Miś Uszatek" "Smerfy". Super komedie takie jak Dyktator A teraz ??? Krowa i kurczak, Jakieś hamerykańskie parodie marvela które nie są nawet śmieszne ani mądre. Reklamy są wszędzie nawet są wirusy komputerowe z którym się aktualnie żre.
P.S: Ktoś mi powie jak usunąć appshata? ten syf mi tak zaśmiecil kompa ze jak chce pobrać moda do jakiejś gry np postala gta to mi sciaga 2 przegldarki jakies inne syfy i mi wyswietla portal o sex kamerkach.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2015, 13:10 przez Komar, łącznie zmieniany 1 raz.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

28 lut 2015, 20:43

oskiqu555 pisze:P.S: Ktoś mi powie jak usunąć appshata?
Panel Sterowania -> Usuń.
Usuń folder z tym ręcznie.
Wyłącz z autostartu (msconfig -> Uruchamianie) (takie gówna lubią się tam chować).
No...normalnie po prostu. :p


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

28 lut 2015, 21:30

Uwierzyłem że pobieram PostalIII Demo i zaraziłem se przeglądarkę.
Wodę z mózgu mają tacy goście co wrzucają te puste filmiki na youtub by tylko poinformować widza że link (poprawna treść) jest w opisie.

W portalu społecznościowym nie widzę nic złego, ten jest najbardziej popularny i co tobie w nim przeszkadza Chat ? Gry? FanPage ze zdjęciami ??
Powtórz Oskiqu bo niezrozumiałem, co mają koleżanki robić tracić na smsy?


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 lut 2015, 21:31

Odezwać się do siebie, a nie do telefonu.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 lut 2015, 21:42

BloodLogin pisze:W portalu społecznościowym nie widzę nic złego, ten jest najbardziej popularny i co tobie w nim przeszkadza Chat ? Gry? FanPage ze zdjęciami ??
Mnie jak coś nie pasuje, to z tego nie korzystam. Dlatego nie mam FB i mam święty spokój. Wolę mieć kilku znajomych w realu niż kilkuset na Facebooku.
oskiqu555 pisze:siedzą obok siebie i piszą do siebie na Ryjoksiążce równocześnie pisząc ze swoimi bojfrendami.
Takie czasy, co zrobisz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

28 lut 2015, 21:56

BloodLogin pisze:W portalu społecznościowym nie widzę nic złego, ten jest najbardziej popularny i co tobie w nim przeszkadza Chat ? Gry? FanPage ze zdjęciami ??
Krótka rozmowa dwóch małolatów zasłyszana przypadkiem w pizzerii
>> Kocham cię...
>> Ja ciebie też... Spotkajmy się na facebooku, co będziemy tu siedzieć...
:facepalm:

Mordoksiążka zabija normalne kontakty międzyludzkie.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 lut 2015, 22:15

Silver Dragon pisze: Mordoksiążka zabija normalne kontakty międzyludzkie.
Dobrze że mieszkam na zadupiu, tu jeszcze tego tak bardzo nie widać...
Co do rozmowy to na Facebooku nie zjesz pizzy, a w pizzerii i owszem. xD


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

28 lut 2015, 23:06

Mordoksiążka zabija normalne kontakty międzyludzkie.
Smutny fakt. Po co się spotkać skoro można pogadać na fejsie?
Ale z drugiej strony fb daje łatwiejszy kontakt i wgl.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

28 lut 2015, 23:44

Spodkajmy się na konferencji RWSu (tylko przykład) a co będziemy na forum siedzieć.

Posiadasz konto to masz ułatwiony i darmowy kontakt (aplikacja).
Nie ma potrzeby tego bronić i tak Zuckerberg wygrał.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2015, 23:47 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

28 lut 2015, 23:51

BloodLogin pisze:Spodkajmy się na konferencji RWSu (tylko przykład) a co będziemy na forum siedzieć.
Jak nam załatwisz wejściówki to czemu nie, może będziemy mieli okazję pograć z bejbsami w Postala 4 :):


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

01 mar 2015, 10:20

BloodLogin pisze:Posiadasz konto to masz ułatwiony i darmowy kontakt (aplikacja).
Nie ma potrzeby tego bronić i tak Zuckerberg wygrał.
Zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy, bo nie było, nie ma i nie będzie nigdy osoby, która by wszystkim dogodziła. Mnie 'Góra cukru' jeszcze nie zasypała i jeszcze długo tak zostanie, a jeśli już musi być kontakt przez internet, są inne sposoby, również darmowe ;)
Ostatnio zmieniony 01 mar 2015, 10:21 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

02 mar 2015, 16:25

Ja tam myślę, że Facebook swoje dni chwały ma już za sobą i prędzej czy później skończy jak Nasza-klasa (mało kto już chyba tam zagląda). Za to pewnie powstanie jakaś nowa strona tego typu i wszyscy będa się nią jarać. :P


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

04 mar 2015, 10:30

różnica między fb, a nk jest taka, że fb ma zasięg globalny i mają go ludzie na całym świecie, a nk tylko było w Polsce
i właśnie dzięki temu fb przetrwa znacznie dłużej i dłużej się utrzyma na topie


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 wrz 2016, 03:03

Dzienis pisze:Kiedyś było pod tym względem lepiej, w telewizji były wartościowe programy, nie było szmatławców typu Viva w sprzedaży, wszystko było jakby prostsze. Te czasy już nie wrócą.
Kiedyś była czarno-biała telewizja i 2 kanały tylko. Kiedyś była czarno-biała prasa z kolorową okładką tylko. Papier był drogi i nie mogli sobie pozwolić na drukowanie byle czego, na propagowanie niskich treści. Jak padła komuna i przyszła zmiana ustrojowa, to gazety jakie wtedy prenumerowałem/kupowałem zaliczyły kryzys. Nie stać było nawet na ich pocięcie i z drukarni do domu klienta wędrowały wielkie arkusze, które trzeba było sobie samemu rozciąć/przyciąć na odrębne strony, by móc czytać. I się żyło. A obok ówczesnej smutnej propagandy PRL-owskiej można było przekopać się do interesujących treści. I świat był interesujący i kolorowy. Mimo wszystko. Taka była rzeczywistość i nawet nie chciałem innej. A zachodnią prasę to ja widziałem w przedrukach pisma Bravo w Świecie Młodych (za które potem ta gazeta padła, gdy prawo ją dopadło) itd. Siermiężnie, smutno ale - zdrowo.

Teraz papier gazet jest tani i kolorowy. Jak papier do dupy. Drogi jest zaś odbiorca. Drogi w sensie, że trzeba stale trzymać go w ogłupiającym stanie. Nikt nie usłyszy już w odbiornikach telewizyjnych szumu, bo te milczą, gdy sygnał znika. Kiedyś kręciłeś pokrętłem celem dostrojenia zgubionego kanału, teraz na pilocie zmieniasz na inny kanał. Miejsce czerni zajęły jarmarczne kolory i trzepiące po oczach błyski. Miejsce PRL-owskiej propagandy zajęła propagacja pulpy i znieczulaczy egzystencjalnych. Coś było kiedyś, coś innego jest na miejsce tamtego. Niby teraz jest atrakcyjniej. Ale ja, kurwa jego mać, chciałbym znowu pokręcić pokrętłem w szumiącym i kaszącym odbiorniku. I cieszyć się, że leci Teatr TV albo Reksio. Czarno-biały.

Tak, kochani, ja jestem taki stary, mówię o czasach waszych ojców albo i dziadków. :faraon:


Wrażenie łączności z przeszłością pogłębia też ten temat. Na pierwszej stronie rok 2008 i całkiem inny garnitur użytkowników. A na tej - posty 7 lat później! i zupełnie inni ludzie. Poczytałem teraz słowa ludzi z tamtych czasów. Smutno jakoś. I tylko ja ten sam. Tu i tam. Przytulcie mnie. :bolek:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ