Własny dział dla pierwszego Postala?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2018, 11:29

Kiedy chcesz coś napisać o pierwszej grze z serii Postal - to najpierw, kurna, gdzie jest jego subforum?? :drapanie: I szukasz... Jest w Postal Forum, obok filmu Uwe Bolla, naszej gry i naszych seriali. Czyli: tak naprawdę w dupie. :( To krzywdzące dla początków naszej serii, niesprawiedliwe nawet może.

Da się z tematów o P1 (nazywajmy to dalej tak dla ułatwienia - choć nie jest to pochodne od tytułu gry, w którym cyfry żadnej nie ma) wykroić parę subforów z sensowną ilością tematów? O samej grze. O mapach i modach. O kontynuacjach nonsteam. I ogólny o całej serii. Jak myślicie?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

03 sie 2018, 11:33

Ja jestem za, naprawdę czasem to dezorientowało że Postal 1 i ogólne rozmowy o postalu znajdowały się w jednym dziale.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

03 sie 2018, 12:15

Jak najbardziej popieram.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2018, 12:17

Pan Szatan pisze:w jednym dziale.
W jednym subforum. W jednym subforum to w tej chwili jest. Mylisz pojęcia. Dział to rzecz, która zawiera kilka subforów.

Ale co? Rozmowy ogólne o serii całkiem odseparować od rozmów o Jedynce? A jeśli tak, to gdzie te ogólne rozmowy dać??
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

03 sie 2018, 16:26

Również jestem za.

Może zmienić nazwę działu Postal Forum (w którym siedzi subforum o P1 i seriale) na Postal Kino, Postal na ekranie, nie wiem coś w tym stylu. Tylko tam jeszcze siedzi zamknięte subforum o Bloody RPG. :drapanie:

Subforum P1 ma 3 strony tematów. Jakby zrobić nowy dział tylko o P1 (co się mu nawet należy), to z 3 subfora pewnie dałoby się zrobić.

*POSTAL 1
-P1 Ogólne rozmowy
-P1 Mody
-P1 Pomoc techniczna

Do tego jest jeszcze subforum Postal 1 i pochodne w dziale Nasze Modyfikacje P2. Na spokojnie można te kilka tematów stamtąd przenieść do działu z P1.

Tylko właśnie patrzę, że P1 jest w ogóle porozwalany na forum. xd
W połowie działów jest subforum o P1.

Problemy z P1 i ogólne
Więc subforum Pomoc techniczna dla P1 odpada. bo jest już taki w dziale Pomoc z innymi częściami Postala.

Kurde no taktycznie to jakoś trzeba zrobić. :D


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 sie 2018, 17:33

Ja jestem za, ale nie mam głowy teraz by rozkminiać jak to zrobić, ogólnie zgadzam się z seebekiem, każde subforum na jedno zagadnienie.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 sie 2018, 22:05

Rozmowa krótka, bo i zgoda wspólna, dni ciszy - aż w końcu jest ten nasz Dział dla Jedynki! :) Nowe działy i subfora - Reorganizacja naszych rozmów. Tam okazało się, jaki to uzyskało kształt. Zapraszam do czytania!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ