Strona 1 z 1

[POMOC] Wadliwe playery?

: 17 cze 2011, 01:01
autor: Alixo
Witam.
Ostatnio napotyka mnie dość wkurzający problem.
Odpalam sobie dowolny filmik na youtube, czy też innym tego typu portalu, pasek buforowania zapieprza dość szybko do danego momentu, później się zatrzymuje, gdy filmik dojdzie do końca zbuforowanego fragmentu, wyłacza się, po prostu, uznaje to jako koniec filmiku.
Zazwyczaj pomaga przesunięcie osi poza obszar buforowania, wtedy znów dochodzi do danego momentu i to samo.
Dość wkurzające.
Tak to wygląda, dotąd się buforuje.
Obrazek
Proszę o pomoc!

Internet UPC, 25 Mb/s

: 17 cze 2011, 10:01
autor: MaxiS
Może to niema nic do rzeczy ale wolę zapytać. Czy masz najnowszego Adobe Flash Playera? Mi YouTube się przywalał o update'y.

BTW: Jakiej przeglądarki używasz?

: 17 cze 2011, 10:05
autor: Pangia
Miałem tak, gdy miałem bezprzewodowego ResMANa - tak powoli się buforowało, że w pewnym momencie po prostu przestawało xD Ale zakładam, że to nie wina powolnego łącza. A może jednak? Nie szwankowało coś u dostawcy?

: 17 cze 2011, 20:21
autor: Alixo
Hmm, postanowiłem pokombinować, wpierw reset routera, nic nie dało.
Następnie wyłączyłem komputer, wypiąłem z gniazdka router, wpiąłem ponownie, poczekałem aż diody się ustabilizują, włączyłem komputer i pomogło, także temat można zamknąć!